Suburra (2015)

Najlepsi film za poslednu dobu.

Afrika (2013) (seriál)

Úžasné! BBC je TOP a potvrdzuje to opäť. Nedá sa mi nesúhlasiť, že v HD sú to hotové orgie pre očí.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Po 11 castiach sa tesim na dalsie...niekedy je to ale ozaj pritiahnute za vlasy a pomaly stracam prehlad medzi realitou a fikciou a obavam sa, ci budu autori schopni vymysliet do dalsej serie nieco co zaujme. Zatial 4/5

Vřískot 4 (2011)

zaujimave rozuzlenie na koniec, ale po zvysok filmu som robil vsetko ine okrem pozerania na obrazovku, pretze ma SCREAM 4 neuveritelne nudil...film ma sklamal a viac ako ** si urcite nezasluzi :)

Na doraz (2010)

necakal som nic extra a tak ma film milo prekvapil. Casto boli ale niektore scenky predvidatelne ale zasmial som sa a to bolo hlavne!

V Bruggách (2008)

skvelee, nadherne Brugy, a super Farrell

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Paul ma pobavil...vyborne na odreagovanie, ktore som od vsetkych tych dram uz potreboval. 4/5

Neznámý (2011)

Zaujimave dielo...zo zaciatku ma to naozaj bavilo a pripominalo mi to trochu Shutter Island, i ked tam samozrejme chybala ta "islandska" atmosfera. Koniec - zvrat ma trochu sklamal a myslim si, ze sa pribeh takto vobec nemusle vyuzlovat a posledna polhodinka bola zbytocna. Preto davam 4/5