Absolutní moc (1997)

Bohuzel film trpi predevsim ucasti Eastwooda, ktery proste musi za kazdou cenu strhavat pozornost celeho filmu jen a jen na sebe.

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Komedie s Carreym nemam moc v lasce, kdyz srovnan jeho vykony v narocnejsich filmech typu Man on the Moon divim jak mohl hrat v takovych ptakovinach. Ale na druhou stranu jaho oddychovy film urcite nezklame.

Adam a Eva (1997)

Opravdu výborná komedie plná v pravém slova smyslu vtipných situací - škoda, že většina diváků si musela na její zhlédnutí počkat až na pozdní hodiny kdy kvalitní filmy dnes uvádí i CT.

Adam a Eva (1940)

Priserna sladka limonada s mistryni techto filmu Hanou Vitovou.

Adamovo žebro (1949)

Klasicky pripad americke komedie ctyricatych let - svizna , vtipna a navic ustredni dvojice Tracy, Katharine Hepburn je vazne neodolatelna.

Addamsova rodina (1991)

Tomuto filmu se naramne podarilo prenest vybornou atmosferu cernobileho puvodniho serialu do podoby celovecerniho vypraveni o opravdu netradicni rodine.

Addamsova rodina 2 (1993)

Pokracovani je sice co do vtipnosti minimalne na stejne urovni jako jednicka, ale chybi mi propracovanejsi scenar.

Adéla ještě nevečeřela (1978)

Opet jeden z tech nadprumernych filmu Oldricha Lipskeho, kterymi dokaze naprosto dokanale okouzlit publikum vsech generaci. A to jsme ještě nebyli u Pinkasů....

Adelheid (1969)

Vskutku filmovy zazitek podtrzeny mistrovskou rezii a nadmiru realistickym vykonem pana Cepka.