Akce (1999) (seriál)

vysílá AXN...

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

American Horror Story for five year olds, mentally retarded a někoho, kdo před tím neviděl žádný horror (nebo vlastně cokoli, co má hlavu a patu). Few notes and spoilers: 1) Normálně mě vystraší všechno, ale jinak chválených prvních pár "horrorových" minut je pěkně solidní fail. 2) Ale nééééé!!! Tate je duch?!?! 3) Ale nééééé!!! Tate je tyn týpek v latexu?!?! no blik pičo.... 4) Může mi někdo prosíííím vysvětlit, proč ženské atd viděly Moiru, jako Frances Conroy a nadržení týpci, jako lahodnou Alexandru Breckenridge? Všichni ostatní duchové vypadali přesně, tak, jak zemřeli, tak WTF?! 5) Zachary je naprosto neodolatelná buznička :D 6) Takže, duch emaře omrdá už těhotnou milfku a splodí(!!!) antichrista. Think about it... 6) A může mi taky někdo vysvětlit, proč je většina ostatních duchů lehce vypatlané, nestabilní stvoření a jen hlavní duchové (následně hlavní hrdinové, překvapivě) v podstatě stejní a normální??? 7) Koncept flashbacků na počátku každého dílu, které představili nového zdechlého, aby se pak mohl náhodně a z ničeho nic ukázat v současnosti, byl zasraně stupidní. 8) Ono vlastně většina flashbacků byla zbytečných a zasraně stupidních. 9) Nedostalo se nám absolutně žádných odpovědí. Ortel: It must be hard being so fucking stupid (and actualy like this shit).

Americký táta (2005) (seriál)

Chybí mi nějaké skvělé vedlejší postavy typu: Quagmire, Apu, Ziodberg nebo Herbert the pervert. S přibývajícími díly kvalita prý roste, takže ještě uvidíme. EDIT: Ano kvalita roste, postavy přibývají, ale jak tady někdo napsal: rozdíly mezi bezmála geniálními díly a průměrnými je skutečně obrovský! Tak nakonec lepší než Futurama, minimálně stejně dobré, jako Drawn Together a Simpsonovi, ale furt nudnější než Family Guy a South Park.

Avatar (2009)

Stejné jako u Milionáře z chatrče. Jak to tak lidi můžou žrát, nepochopim.

Baba na zabití (2003)

Až na pár hlášek Stillera nehorázně trapné. Má to všechno co stupidní filmy maj mít: trapnej konec a tu starou lemru. Pane Bože, jak ona mi lezla na nervy!!!! No, každopádně jsem fandil Stillerovi. 10%

Balíci (2004) (TV film)

Forever metal, teta.

Beze mě: Šest tváří Boba Dylana (2007)

Krásný poetický snímek o jedné z největší osobnosti hudební scény. Básník. Prorok. Psanec. Podvodník. Hvězda elektřiny.

Bezvadíkyještěprosím (2010)

Čekal jsem pohodovou indie povídku, dostal jsem pěkně nevyvážený román.

Big Lebowski (1998)

"Luckily I'm adhering to a pretty strict, uh, drug regimen to keep my mind limber." Díky Dudovi sem si zase uvědomil, jak je důležité mít všechno tak trochu v píči. Jenom ne úplně v píči, prže pak se z vás píča stane.