• Rodinný

Příběh služebnice - Allegiance (2022) (epizoda)

Fixaman: do Evropy uteklo přes půl milionu ukrajinských mužů v branném věku, velká část z nich je na dávkách, hlavně v Německu, můžete se přihlásit jako libtardí dobrovolník na frontu, budou rádi.

Sisi - Episode 6 (2023) (epizoda)

Škoda, takhle neskutečně zprasit velmi zajímavou 3. řadu., do 4. dílu výborné. Už 5. díl byl přehnaný, ale co předvedli tvůrci v 6. dílu, to už bylo absurdní. Scény nelogické, kdy nejdřív sama císařovna a pak císař zachraňují uneseného syna. Akční nesmyslnosti, kdy pak jsou dlouho v hořící a zakouřené místnosti a jsou úplně v pohodě, záchrana přijde v posledních vteřinách, kdy pak sklad se zbraněmi okamžitě exploduje. Závěr úplně parodický. Po té slátanině musím snížit hodnocení celé série a nevím, zda chci v budoucnu ještě vidět další pokračování, neboť se 4. série jistě bude točit 🙈

Velké nic (2023) odpad!

Skvělý dokument Netečkované příběhy asi lživá ČT vysílat nebude, že?

Po čem muži touží 2 (2022)

Snad ještě lepší než jednička, zábavná komedie. No a zejména Langmajer se fakt vyřádil. Nepochopím tak nízké hodnocení, bylo by to na 4,5 *, ale kvůli nízkému hodnocení dávám za plný počet.

Ochránce - Hidžáb (2021) (epizoda)

Asi nejslabší díl, u kterého se rozplývají možná libtardi a sluníčkáři. Ti ať vezmou bibli, ženy ať se letně obléknou a jedou bojovat za západní práva třeba do Saúdské Arábie či Pákistánu. Hlavní hrdinka absolutně stupidní kráva. Naše země, naše pravidla. Pokrytectví na celé čáře. A velké varování je situace v západních zemích - Německo, Holandsko, Francie, Belgie, Švédsko..🙏

Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)

Nečekaně mě tahle minisérie chytla, zajímavý dobový seriál. Neokoukaní herci a herečky, sympatické sesterské trio. A v tomto 3. díle bonus, kdy se Sonja na delší dobu ukázala svlečená a jako bývalá tanečnice je i ohebná. 😎

Angelika (2013)

Njn, původní díly skvělé romanticko-dobrodružné série se napodobit jen tak nedají. A nová Angelika (byť také hezká Francouzka) téměř o 40 let mladší než hrabě ? 🙈

Rodáci - Epizoda 6 (1988) (epizoda)

Jan Přeučil: já nebyl žádná kolaborantská svině, já jen dělal, co doba vyžadovala. - bomba hláška, použitelná dodnes na část lidí - sviní, na jakýkoliv režim ! 🤔👍 75 % a ti, co hodnotí odpad a dno, by zasloužili poznat aspoň na víkend fajne koncentrák 😉

Rodáci (1988) (seriál)

Odpadi hodnotili odpadem a přitom když by se to vzalo podle jednotlivých dílů z hodnocení, tak má seriál přes 50 %, kam to i patří. Hlavně úvodní třetina dílů nadprůměrná, pak to samozřejmě trochu kopírovalo ideologii.