Insight (2021)

Herecké výkony strašné. Ti lidé se ani nesnažili hrát. Prázdná a nudná místa prostupují celé dílko. Akce jednou strašná, jednou celkem dynamická. Kolem a kolem, prostě nic moc.

Zprávy ze světa (2020)

Já i chápu, co tím chtěl Greengrass říct a proč natočil takové málo akční, dramatické road movie. Poselství je super a film hezky plyne. Ale nějaký ten drive tam prostě chybí.

Mladé pušky (1988)

Strašný dubbing to sráží hodně. Neadekvátní hudba taktéž. Slibné obsazení nevyužito. Režie unylá. Už nikdy.

Raya a drak (2021)

Příjemná pohádka, které chybí větší drive, co se draků týče. Ale vyváží to vtipem, takže nakonec nakonec za pět.

WandaVision (2021) (seriál)

Neobvykle a originálně vystavěné. Finále fakt super. Místy zbytečnosti, celkové ale pecka, kterou táhne úřední dvojice po celou dobu.

Talent pro hru (1991)

Bylo super vidět velitele Galacticy v jiné úloze. Zvláště v tak příjemné. Ovšem až na obstojné finále film moc baseballu nenabídne.

Nancy Drew a tajemné schodiště (2019)

Ale jo, příjemný film, čtyři příjemné holky v ústředních rolích, výběr hlavní herečky skvělý, trocha strašení. Pohodový filmek.

School's Out Forever (2021)

Film má zápletku, napětí i slušné herce. Ale hrozně mu škodí, jak moc se bere vážně. Hrozně moc. Mohla to být odlehčená pecka. Takhle to na čtvrtou hvězdu dosáhlo za tu atmosféru.