Muž z oceli (2013)

Zack a jeho epicky film o Supermanovi. Donnerova verzia bola na svoju dobu vynikajuca. Singer natocil katastrofu ktoru zachranoval akurat tak Spacey v ulohe Lutora a potom prisla ocista v podobe Muza z ocele. Snyder za pomoci Goyera a Nolena natocil jeden z najlepsich filmov o superhrdinoch. Do toho vynikajuca hudba od Zimmera a herecky koncert v podani Costnera a Crowa. Cavill sa v ulohe Kal Ela predstavil bravurne. Pevne verim ze este uvidime aj dalsi samostatny film o muzovi z ocele.

Městečko Twin Peaks - Návrat (2017) (série)

Navrat do Twin Peaks v samotnej rezii Davida Lyncha. Navrat ktory je uplne inde ako 25 rokov starsi serial. Opat sa tu stretavame s povodnym osadenstvom, opat pribeh ktory je natolko zaujimavy a opat je nutne rozmyslat nadtym ako to tvorca myslel. Sice nedoslo na uplne vysvetlenie vsetkeho, a hlavne koniec ktory bol dost otvoreny a osobne si myslim ze uz odpoved ku koncu nedostaneme. Poslednu seriu som si dost uzival a hlavne agenta Coopera. Pri zaverecnych titulkach pri fantastickej hudbe Badalamentiho mi aj prislo luto ze uz je koniec.

Zelená míle (1999)

Pre mna jeden z najlepsich filmov vobec.Preco ? 1. Skvela rezia 2. Skvely namet od Kinga 3. Jedinecny Hanks a nielen on 4. Vynikajuca hudba

Wonder Woman (2017)

Celkom slusne natocena komiksovka. Petty Jenkins sa po vynikajucom Monstru vrlha na velko hollywoodsky film a vyslo jej to ! Postava Wonder Women je skvelo zahrana Gal Gadot, a je vidno ze jej uloha neskutocne pasuje. Na plnu palbu to sice nie je ale aj tak sa nato velmi dobre pozeralo. Dc opatovne siahol po humore, ktore posobi nenutene a celkom do filmu zapada. Urcite musim pochvalit hlavnu dvojicu ktora si neskutocne sadla.

Únos (2017)

Ak to pojde takto dalej Slovensky film ma buducnost.

Logan: Wolverine (2017)

Dôstojné rozlúčenie Jackmana s postavou Wolverina. Tvorcovia konečne pochopili že postave svedčí prístupnosť R, a dokonale to aj využili. Film je natočený bravúrne a ani som sa nenazdal utiekol ako voda. Najmä posledná polhodina. Pokial máte radi postavu Wolverina určite film odporúčam.

Twin Peaks: The Missing Pieces (2014)

Dodatok na bluray od Lyncha k filmu. Jedná sa o vystrihnuté scény z filmu. Odporúčam si to pozrieť hned po filme :) Pre mňa je najzaujímavejšia posledná scéna :) ktorá mohla vklude ostať aj vo filme

Twin Peaks: ohni se mnou pojď (1992)

Čo si Lynch nemohol dovoliť v seriály vynahradil si vo filme. Taktiež patrím k tomu názoru že pokial ste nevideli seriál filmu by som sa zatiaľ vyhol. Už len kvoli tomu že by to bol pre Vás jeden veľký spoiler.

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

Lynchovo seriálové veldielo, z ktorého čerpajú seriály aj v dnešnej dobe. Bizarné postavičky a ich príbeh. Už teraz sa teším na pokračovanie ktoré bude tento rok, aj keď mám mierne obavy keďže novodobý twin peaks ma celý nastarosti Lynch. Tak uvidime ako bude príbeh pokračovať v máji.

Městečko Twin Peaks - Pilot (1990) (epizoda)

Lynch najlepšej forme a začiatok skvelého seriálu . Pilot neskutočna atmosféra, réžia, herecké obsadenie a hudba ktorú si budete pamätať ešte dlho.