Poslední dny na Marsu (2013)

Většina to tu pomlouvá ale ono to bylo opravdu dobré depresivní scifi. Sice nepřišlo s ničím extra ale zpracování a hlavně logičnost děje a postav si u mě tu čtyřku poctivě vysloužily.

Patrola (2012)

Výborně natočený život jedné profese a bavil mě neskutečně po celou dobu.

Hněv Titánů (2012)

O dost lepší než jednička která měla spoustu chyb a blbostí a tohle pokračování bylo rozhodně koukatelné. Sice byl příběh bez zvratů a nečekal jsem od toho film roku ale jako návštěva kina to byla dobrá zábava a šel bych klidně zas kdyby to nestálo takové prachy.

Johnny English se vrací (2011)

smál jsem se jedinkrát při gagu židle a vše ostatní mi přišlo jako odpad. Film kterej ne že nemá nápady ale on se tím že je nemá i chlubí... ufff

Opravdová kuráž (2010)

Mohlo to bejt lepší, dokonalé ale i tak sem se skvěle bavil nad klasickou westernovkou.

Jeden musí z kola ven (2011)

Nuda, chápu že někdo bude roztávat nad detailama ale.... čistokrevná nuda. výborný komentář od J*A*S*M

Černá smrt (2010)

zezačátku jsem se královsky bavil ale hrozně mě štvala čarodějnice a všechny její proslovy. Než se objevila byl jsem s filmem stmelen Herečka jakoby netušila do jakého filmu a s jakou atmosférou vůbec vkročila. Od té chvíle co je polapily to byl nesmyslně nudnej film. Copak je tak těžké dokončit výbornej nájezd na opravdu naturalisticky vypadající středověk? Jen za scénář srážím dva body dolů...

Přizdis*áči (2011)

Hodně slabá a trapná komedie která mě dost nudila.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Výborná zábava a spousta inteligentních vtipných situací. V jednom jediném místě mě to lehce amerikanismem nudilo ale i tak mě ten film zbořil :)

Princ a pruďas (2011)

Megapí....na která ale baví a hlavně slušně funguje. Bylo to ovšem až moc sprosté a vtipy šli udělat líp bez tolika fucků. Výpravu a kostými by mohly lecjaké fantasy filmy jen závidět :D