Zlo (2012)

Slovenská reklama na adobe after effects, aneb aj my Slováci vieme spraviť found footage horor.Priznávam, opičime sa, ale všetky movie connections sa mi pačili, niektoré aj celkom trefné, vtipné-dvojičky.Ponechaná naša autencita: chlieb s paštekou, ROHLIKY, rajec svätená voda, jednota za rohom... nehráme sa na Ameriku a predsa máme čo ponúknuť aj mimo naše hranice. Veľká spokojnosť, herci sa dali predýchať, efekty taktiež (vizuálne priemer, audio je síce už na tom horšie), byť silnejšej distribúcie, myslím, že by sa pokojne dalo konkurovať tak 20% denne vydaných (nie len) direct do DVD americkým hororom.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Neviem či sa dá vobec toto hodnotiť ako regulérny seriál, ale ak áno jednoznačne plný počet, druhá séria postupne prekonavá prvú...klišé nečakajte ani v deji ani vo vývine kvality, toto je originál jak lusk!...EDIT: Druhá séria je absolútny seriálovy TOP!

Karate Kid (2010)

Nieje to až taká sračka, ale predsa KARATE kid o kung fu...

Noční můra v Elm Street (2010)

Nightmare on Elm Street(1984) - *** /Nightmare on Elm Street(2010) - ****...myslím, že hodnotenie to vystihuje aj bez komentu, tento Freddy sa mi páčil oveľa viac, či už mal mizernú masku, alebo nie, takto si predstavujem upáleneho pedofila :)

The Poughkeepsie Tapes (2007)

Formálne geniálne(kam sa hrabe Paranormal Activity), ale obsahovo zrejme najvačší humus čo som videl.