Hra o trůny - Železný trůn (2019) (epizoda)

Je to ten druh tříhvězdí, kdy jsou tu moc fajn věci a pak moc zlý věci, takže to dohromady nejde hodnotit jinak. Což je... asi lepší, než kdyby to celý byl šedý průměr

Hra o trůny - Zvony (2019) (epizoda)

Eeee, ja to uprimne nechapu. Nechapu, ze je tolik tech lidi, kterym to pripada mimo logiku pribehu a postav. Jsem strasne rad, ze jsem jeden z tech, kterym se to libilo moc. A opravdu vsechny linky mi prisly spravne podany ci ukonceny ci vypointovany. Neni to za cistych 5, to ani nahodou, ale davam kvuli tem odpadum kolem.

Power Rangers: Strážci vesmíru (2017)

Jedna hvězda navíc kvůli místnímu celkovému hodnocení. Je to blbost většinou nefunkční, ale občas má dost fajn momenty, hrdinové nejsou většinou na zabití, nejsou úplně céčkoví a prostě občas to funguje přesně tak, jak chce. K tomu roztomile pitomý scény. Je to sice maximálně průměr, ale po pátých Transformerech vyloženě slast.

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Je to bláto. Co mě ale překvapuje, jsou u mnohých zmiňované vizuální orgie. Já už v tom neviděl vůbec nic, co by mě mohlo ohromit. Bay rezignoval absolutně a totálně na všechno a už se ani nesnaží o jakýkoliv moneyshot, což bych u něj nikdy nečekal. Překvapil mě Hopkins, který to ustál ve všech scénách, ať už předváděl cokoliv. Bavil mě. Jinak solidní nuda. Čekal jsem zábavu spojenou s bizarní špatností, ale ve skutečnosti jsem jen nechápal, jak tohle může někdo myslet vážně a myslet si, že to přispěje k návalu diváků na další díl. Je to stupidní fráze, ale asi poprvé v životě jsem se cítil celkem uražen a styděl jsem se sám před sebou, že jsem do toho dobrovolně investoval čas a peníze.

V srdci moře (2015)

Unylá režie, kopírující unylý scénář s herci, kteří nemají co hrát, plus otřesná vizuální stránka.

Sedmilhářky (2017) (seriál)

9,5/10 a jeden z nejlepsich serialu, co jsem kdy videl. S pritelkyni jsme nebyli asi nikdy do niceho tak ponoreni a uprimne nechapu ty vytky ohledne pomaleho tempa, nam to prislo neustale vtahujici a sunouci se k hlavnimu pru*eru. Scenar, rezie, herci (deti!!!), kamera, strih, hudba... oh my, takova analyza socialnich vztahu tu jeste nebyla. Ten pulbod dolu je za malinkate zklamani z finale, kdy nekolik podzapletek vysumelo tak nejak pryc a pointou je zas takova prehnana nahoda, ze to nedokazu uplne prijmout. Intro paradni a soundtrack ted hodne pojede

Jason Bourne (2016)

Panebože! Vydalo by na sloh, co se tam všechno do slova a do písmene furt opakuje. Furt. Děsný.

Nováček (2015)

Kromě otřepaný zápletky tam všechno funguje a samozřejmě oproti kouzelnýmu Hollywoodu je to příjemně "realisticky povědomé". V pohodě

Jessica Jones (2015) (seriál)

Až teď při čtení komentářů jsem zjistil, že to psal člověk zodpovědný za Twilight a vlastně mi to připadá jako naprosto do písmene nejlepší vědomost a průprava, s jakou do toho jít, protože je to opravdu strašně napsaný a ani chudák vynikající Tennant to nevytáhne