Nosferatu (2019) (seriál)

Mam za sebou 4 casti a dalsie ma uz nezaujimaju. Dovod? Hlavna postava je retardovana a celkovo jej rodina a spravanie sa celej jej familie je zalostne. Dejova linka spojena so skolou je tiez mimo moje vnimanie a skoda, ze nie je nosnou postavou knihovnicka alebo psychos Bing. Takto davam dve * prave za Binga a lesboknihovnicu, ale dalsie casti nemozem dat kvoli uz spominanej hlavnej otrave.

La Llorona: Prokletá žena (2019)

Cista tuctovka plna klise. Rodinu terorizuje duch, hned prichadza na scenu cirkev, exorcista, nezmyselne chovanie dcerenky, dosla asi sol, tak dajme okolo domu nejaky iny bordel a babizna sa nedostane zarucene dnu... Nechapem tiez soky v scenari typu- matka musi zobrat decka kdesi uprostred hlbokej noci ku utopencom z rieky a namiesto spanku doma v posteli ich nasackuje do auta? Na spaleniny na rukach staci vysvetlenie ,,spadla som na zem,, a viac nie je problem, no a hlavne vykradacka s amuletom (Evil Dead) mi prisla ako tragikomedia.. Dalo by sa tu pokracovat dookola kde, co, ako okopirovali z inych filmov, ale to je dnesny biznis. Napad hodnotim pritom pozitivne. Mexiko ma plno legiend a skoda len toho skutocne sablonoveho americkeho spracovania odohravajuceho sa nakoniec len v jednom dome. Nic nove sa teda nekona. 2*

Future Man (2017) (seriál)

Po dokonalej prvej serii, cistom orgazme a jednou hlaskou za druhou prichadza nuda druhej serie a sklamanie. Buducnost nebavi, nakolko sa stale pohybujeme v jednej casovej linke, na rozdiel od serie c1, kde sme skakali casopriestorom a alternativnymi realitami hore dole. Zaujimalo by ma, kolko trvalo napisanie scenara ku srackovej serii c2.

Muži v černém: Globální hrozba (2019)

Nechapem , aky bol prvotny zamer. Myslim si, ze to nepochopil ani reziser a preto vzniklo cosi otrasne. Tazko sa hladaju slova, ked ktosi takto stupidne posliape legendu. Humor sa stratil, dej tu je tak primitivny, akoby pisal scenar 14 rocny gamer. Po jednom pozreti nemam chut na dalsie opakovanie. S tazkostami u mna 1*.

Happy! (2017) (seriál)

Zial, po brilantnej serii cislo 1 prichadza sklamanie roka a tak pri hodnoteni Happy! ako celku padame na 3*. Druha seria nemala byt radsej nikdy natocena! Dokonca aj nosne postavy sa stavaju maximalne otravne (Blu, Smoothie, Amanda..).

Kiseidžú: Part 1 (2014)

Ako moze parazit zradit vlastny druh? Logika nulova, ale je to film pre zabavu a tiez, co sa da cakat od Japoncov?

My (2019)

Vrazdy fajn, ale preco z tohto sedeho podpriemeru robite dokonalost zanru? Ten dej a dvojity svet (hore-dole) je skor komedia a myslim, ze aj upratovacka by dokazala napisat lepsi scenar. Hlavne ten Shaymalanovsky koniec, cize vysvetlenie vymeny, plus mraky tazkej filozofie (nemam na toto skutocne viac slov). Celkovo je tu miestami vsade sama tma a neprehladnost nielen na obraze, ale aj riadne diery v logike chovania postav. PS: Tu ludsku skladacku á la drzme sa za ruky okopirovali od Michaela Jacksona z PEOPLE ALL OVER THE WORLD?? Reziser je velky fanusik vidim. Ano, narazam na tricko tej malej z ´86 aka Thriller. Jednu * za hudbu, inac podpriemerna nadhodnotena bieda.

Syn temnoty (2019)

Konecne poriadna naloz so superhrdinom, teda aj ked je to vlastne antihrdina, taky maly zmrd z planety mordkrypton, ale kto uz po vsetkych tych primitivnych kladasoch z Avengers, ci Justice leage atd nepotrebuje zmenu?? Nemalo to samozrejme trzbu, pretoze tu nebolo dostatok cernochov, pardon afroamericanov a ziadny LGBT clen, ani cinan, ani ind, jednoducho nikto kto by urobil korektne megatrzby.. U mna jeden z naj kuskov bez rozpoctu na temu ..ako sa zachova osoba so superschopnostami.. ziadne retardovane slnecne melodrama s duhou na konci filmu. 80%

Extinction (2018)

Michael Peňa vs. UFO? Zeby snad prequel ku Battle LA? Ale kdeze, vsetko je tu nakoniec inac! Aj na Netflix moc naivna sci-fi recyklacia plna vaty a neprinasa to pritom nic nove, vobec uz nie originalne. Postavy su vacsinou maximalne nesympaticke a vsetko to vypada na jednu z lahko nadpriemernych casti Krajnych medzier, pripadne Zony sumraku. Jednu * davam za Lizzy. PS: Na co si cyborgovia vymazali pamat??

Řbitov zviřátek (2019)

80 minut som cakal na nejaky naznak strachu, ale nic sa nedostavilo. Podpriemer poriadny aj na Kinga musim uznat.