Letec (2004)

Howard Hughes bol skutocne zaujimavy clovek. 7/10

Thor: Temný svět (2013)

Jednotka vykreslovala (ako-tak) postavy a bolo v nej trochu viac vtipnych momentov. Nadvazujuca dvojka je trochu akcnejsia a prinasa ocakavanu popcornovu zabavu.

Lolita (1997)

Asi v kazdom ohlade slabsie ako Kubrickova verzia - slabsie herecke vykony (jedine Jeremy Irons ako-tak) no a samozrejme chybal vynikajuci Peter Sellers.

Prometheus (2012)

Celé to vyzerá veľmi efektne a zo začiatku aj veľmi sľubne. Ale bez deja, ktorý by mal hlavu a pätu, sa dobrý film spraviť nedá.

Méďa (2012)

Film s teddy-bear-om pre dospelych je "iny" a to sa mi pacilo. Miestami pritiahnute za vlasy, miestami mi niektore vtipne momenty nepripadali az tak vtipne...ale to byva v dnesnych komediach bezne. Bol to velmi "fajn" film, na pozretie doma, nie na kino (hoci som to videl v kine) 3,5*

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Je to u mna vyrazne nadpriemerny serial, o com svedci aj fakt, ze som videl vsetkych 9 serii :) Medzi "top" serialy ho vsak neradim. Najoblubenejsia postava: Dr.Cox, zatial co hlavny hrdina J.D. byval pekne otravny (co vsak, na druhej strane, udava hlavnu prichut serialu).

Diktátor (2012)

Sproste a blaznive, Sachu Baron Cohena mozem :)

Smrt panen (1999)

Natocene efektne, namet ma prilis neoslovil.