parekkoty

Velká Británie

<< předchozí 1 2
    • 19.11.2014  19:05
    Rivalové (2013)

Remeslne dokonale, takovou kameru jsem uz dlouho nevidel, a nechapu Akademii, ze tento snimek presla bez jakekoliv nominace.

• 19.11.2014  19:01
    Interstellar (2014)

Nepamatuju si, kdy jsem naposled odchazel z kina a az teprve pred budovou jsem si oddechl. Naposledy asi po Inception. Nolan dokazal nemozne, natocit lepsi film nez vsechny jeho predchozi. S takovou lasko k filmarine ze uz dneska moc nepotkavame. I kdyz je to zcela experimentalni indie film s velkym rozpoctem, Kris Nohan z toho vytahnul nejvic co slo. Pokud tu nekdo resi Fyziku a logiku, tak se jdete nejdriv vyzvracet do kyblu. Mel jsem radost videt Bentleyho, naopak Damon se mi do toho filmu vyrazove nehodil. Doufam, ze si reziser neda dlouhou prestavku a uz ma v hlave dalsi film podle jeho scenare.

• 11.11.2013  14:25

Aronofksy podle meho nazoru udelal MASTERPIECE. Snaha stat se slvnou dohani hrdinku az na kraj psychicky moznosi a osedlost cernou labuti se stava hmatatelnou. I kdyby Nat netancovala, stale si Oscara zaslouzi. A mel ho dostat i Darren

• 10.11.2013  21:48

Pro me je to naprosta bomba. Marvel se kazdym filmem dostava vys.

• 5.11.2013  16:03

Velmi depresivni atmosfera se drzi celeho filmu, trosku mi to pripominalo letosniho Allena (Jasmina)

• 21.10.2013  10:26
    Carrie (2013)

Toto se nepovedlo. To je tak, kdyz chce nekdo vydelat na klasice.

• 8.10.2013  19:53
    Dragonfyre (2013)

Hlavne, ze by to nas teply uzivatel Verbalek natocil lepe. Uznavam tu snahu, a to, ze kluci nemeli na efekty nemuzeme odsuzovat, ze. Podle me, filmarsky je to na podminky, zkusenosti a vsechno docela primereny.

• 11.5.2013  11:17

Videno 10.5. V canterbury, Uk. J.J. je proste star trekovy geek. Into darkess vypiplal jeste detailněji nez pvni film a je vidět, ze si to Uziva. Benedict byla dobra volba pro roli Harissona a jeho hlas je úžasný. Nevím jak dopadne man of steel ale pro me tuto asi nejlepším filmem roku a prave jenom superman by ho mohl trumfnout. Star wars je v dobrých rukou.

• 4.5.2013  12:18
    Nevědomí (2013)

Chtel bych scenaristum nachcat do oci.....

• 4.4.2013  10:43
    Hostitel (2013)

NIccol se bohužel pustil do špatných vod. Film není vubec špatný, ale vybrat si jako předlohu Meyerovou? Musel vedel,že ten film rozdělí lidi na dva tábory ještě pred tim, než vůbec vyjde. Vubec to neni špatný, ale je to moc sametový na mě.

• 9.3.2013  18:43

Predstavte si Franca misto Alenky a mame z toho stareho dobreho Burtona a jeho Alice in Wonderland

• 31.1.2013  18:20
    Cinématon (1978)

Videl jsem to dneska rano tesne pred tim, nez jsem sel do skoly.

• 14.1.2013  01:44

Docela sranda, Líbio se mi víc než INK. Ale znovu ten stejný režiser, ta stejná ujetost. Bohužel. ANi prace s kamerou nebyla vubec žádná sláva.

• 14.1.2013  01:36
    Ink (2009)

Prvních dvacet třicet minut jsem myslel, že umřu. Dále je pak už jen audio vizualní experiment, na který jsem u Winanse zvyklý.

• 19.12.2012  23:25

Hrozna kravina, spatne je skoro uplne vsechno. S ohlednutm na to, ze je to pouze TV film si to zaslouzi 2 hvezdy

• 19.12.2012  12:59
    Sound City (2013)

Dokument bude věnovaný stejnojmenému studiu v Kalifornii, kde vznikla kultovní deska Nirvany Nevermind a nahrávali zde i takové legendy jako Rage Against the Machine, Johnny Cash nebo Metallica.

• 19.12.2012  12:13

Robert je neprekonatelný v tomto filmu. Bohužel Black trosku ztrac, mozna je to tim, ze nedostal tolik prostoru. A Vse uzavira Cruise, u jehoz vyjednavani s unosci jsem se naramne bavil.

• 17.12.2012  15:34
    Eragon (2006)

Fagmeier by mel zustat u specialnich efektu a reziserske kreslo prenechat nekomu jinemu. Horsi je to jeste s Jesse Wigutowem, ktery by mel prestat psat scenare a jit radsi sbirat jablka do Italie. Trosku se bojim co udela se tretim Tronem, ke kteremu ma napsat scenar.

• 16.12.2012  04:25

CO to ten hajzl udelal s mojim oblíbeným komixem:-(

• 14.12.2012  00:59
    Black Hole (2010)

Jako studentský film by to byla bomba.

• 12.12.2012  14:09

Protože jsem četl knižku, tak jsem se na film tesil a nesklamal mě.

• 9.12.2012  23:28
    HAARP (koncert) (2008)

Po tom, co jsem je videl v Praze uz mi nebude žádné hudebni cd stacit. Ale stejne, Haarp je vynkajici a Bellamy je buh.

• 9.12.2012  23:23
    Avengers (2012)

Brilantni film. Jedine co se mi vubec nelibilo byla ta podnost se tretimi Transformers,

• 9.12.2012  22:40

Siegel zde vtisknul strach z rozpinajiciho se komunismu a stopy techto skrytych zprav muzeme hledat vsude. Uz jenom, z ceho se ty lidi lihnout. Ve skole jsme tento film rozebirali do posledniho sroubku a je opravdu uzasny. Na to, jaky meli rozpocet a na to ze nevyuzili skoro zadne specialni efekty ma tento snimek dramatickou atmosferu od prvniho zaberu do posledniho, Kaufmannovao film se snazil priblizit, ale i se znacnym narustem penez se mu to moc nepovedlo

• 9.12.2012  22:35
    Total Recall (2012)

Samozrejme, s originalem se to srovnavat neda. Nicmene je to vizualne hezke a nudne to take neni.

• 8.12.2012  20:58

Nemam rad filmy, ktere jsou natocene jenom k oblafnuti divaka a zautoceni na jeho city. A aby se tomu dalo jeste vic komercnosti, tak se prida 3D, ke kteremu ma absolutni odpor. Melo vyznam u Avatara, a mozna u Huga, protoze tam bylo udelano brilantne.

• 15.11.2012  11:12
    Atlas mraků (2012)

Tento film se neda popsat. Je to neco neuveritelnýho

• 22.8.2012  07:36

Trošku jsem se bál, že z toho bude průšvih jako například u machrů a sněženek po 25 letech. Nakonec je to monžá ještě lepší než povodní, PRAVÉ, prcičky.

• 13.8.2012  11:19
    Drive (2011)

Hodně stylově natočený akční thriller. Z Goslinga roste velká hvězda a myslím si, že to potvrdí v Gangster Squadu.

• 13.8.2012  05:25

Právě jsem se vrátil z kina. Bohužel tento díl se nepovedl. Už dlouho jsem se v kině tak moc nenudil a jenom málo filmů mě tak štvalo. Trošku to celé zachránil Renner. Bohužel nevím, co všichni vidí na Weisz, ale podle mě není vůbec dobrá herečka. Celková myšlenka je dobrá, provedení ovšem horší.

<< předchozí 1 2