Spider-Man: Homecoming (2017)

Dno Marvelu, opravdu už mě neláká se dívat na jejich další produkci.

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Zase jasných 5. Nevím, co tady pseudo znalci zase kritizují. Nefalšovaná zábava.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

První polovina rozvleklá a trošku meh. Druhá snad lepší než Force Awakens. Každopádně zdařilé. Jasných 5*.

Slíbená princezna (2016) (TV film)

Jako vážně to hodnocení? V dnešní době, kdy se tady točí tolik sraček, mi to opravdu nepřijde jako nějaký propadák. Fajn obsazeni, zasazení, kamera. Jasně občas dementní střih, pár nejasností. Každopádně to bylo docela vtipné a celkově svěží, i přes přežvýkané téma. Asi na 3*, ale kvůli českým chytrolínům a znalcům, kteří se zase jednou seběhli na csfd - dávám 4*. Howgh, jantaři. ;)

Ave, Caesar! (2016)

Ani nedokážu popsat svoje zklamání. Hrozně jsem se tešil, po B vs. S to byl snad nejočekávanější film roku. Trailer byl naprosto boží, bohužel všechny gagy a nejvtipnější scény už byly obsažené v něm, takhle za sebou během dvou minut působily daleko vtipněji než v samotném roztahaném snímku. Opravdu, je to roztahané, což by nakonec ani tak strašně nevadilo, kdyby když se film začne konečně pořádně rozjíždět - neskončil. Je fajn mít ve filmu tolik super herců, škoda je,že ažna pár vyjímek mají na plátně tak jednu repliku, ještě ne tak uplně vtipnou. Nečekal jsem, že se budu za břicho popadat, ale přece jenom jsou to Coeni a těch vypointovaných a vygradovaných mindfick scén mělo být víc. Věčná škoda. Vypadalo to slibně.

Pí a jeho život (2012)

Pí a jeho počítačový život. Film o ničem, žádné sympatie k postavám, ehm, postavě. Pěkný vizuál, to je asi tak všechno.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Nikdy jsem nevěřil, že se budu u sledování Expendables cítit tak trapně. Ale je to tak, byla fakt sračka, kterou ani stařesinové nezachrání. Kde sebrali tu hnusnou nesympatickou blbku taky nepochopím. Po super dvojce naprostý propadák.

Rituál (2006) odpad!

Cage pro změnu přehrává a celé je to nějaké přehnaně vyhrocené. Prostě hovno.