pipapaja

okres Příbram
Blázen do ryb a filmů

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 1.1.2012  12:58

Docela zábavná česká komedie, která sice není zas až tak dobrá ale potěší.

• 1.1.2012  12:51

Přehnaně vlastenecký film se bohužel tváří jako velkofilm ale je to chabý průměr. Harrison Ford je až trestně nevyužitý hlavní padouch nemá také moc koule i když Gary Oldman to umí a celkově to prostředí letadla není nic moc. Tento film opravdu neoslní.

• 1.1.2012  12:48

Zábavný americký film, podle kterého by se měly novodobé rádoby komedie učit. Sice nemuselo by to být tolik vlastenecké, ale opravdu skvěle jsem se u tohoto filmu bavil a ústřední dvojice byla opravdu super. Pokud se chcete zasmát koukněte se na tohle.

• 1.1.2012  12:45

I když sem se na tento film dostal teprve nedávno je to docela lahůdka a vůbec mi nevadilo, že už tak od třičtvrtě jsem věděl, jak to dopadne. Film má skvělé herecké obsazení skvělou režii Hudbě nelze nic moc vytknout a jinak celkově je na co koukat. Parádní film, který není zas tak pro všechny ale určitě se u něj pobavíte.

• 19.12.2011  19:37

Tak tohle je jeden z filmů na které jsem byl nucen se dívat jako malý když nic nedávali a je to opravdu utrpení. Aspoň že to prostředí je docela hezké ale jinak ruce pryč.

• 19.12.2011  19:32

Tak tohle je opravdu hororová lahůdka, která ale zas tak hororovou není. Del Toro je opravdu úžasný režisér který má opravdu skvělé nápady a toto není výjimkou. Hutná atmosféra drsné prostředí sirotčince a velmi dobří dětští herci davá dohromady film který zamrazí a zůstane chvíli v paměti.

• 27.11.2011  16:05

Modrá laguna nikdy nebyla nic moc a tohle je ještě horší. Bohužel herci prostředí i stylizace jsou děsné a jediným plusem je snad Milla Jovovich

• 27.11.2011  16:03

Tento film byl pro mě docela velká nuda. Nápad nebyl zas tak špatný ale stylizace filmu je naprosto děsná herci jsou mdlý a nezábavní hlavně to platí o Willisovi digitální efekty ale zas tak špatné nejsou a některé momenty jsou zajímavé ale jinak nuda.

• 27.11.2011  15:57

Zajímavý horor, který bohužel po svém slibném rozjezdu ztrácí dech. Opravdu když to začíná, vypadá film velice tajemně a velice slibně i když hlavní hrdina moc hereckého talentu nepředvádí, ale pak se objeví první příšery a začnou hektické honičky logické facky a zvraty které nejsou nijak překvapivé, ale posledních deset minut to docela zase zachraňuje. Bohužel herci jsou strašní a ani Denis Quaid to nespraví ale děsivá atmosféra je výborná. Horor, který je docela nadprůměrný ale, že by oslnil to ne.

• 27.11.2011  15:51
    Všemocný (2011)

Všemocný je velmi dobrý a originální film o drogách, díky kterým se stanete géniové. Velký díl na kvalitě má hlavně Bradly Cooper který hraje vše uvěřitelně a podává velice dobrý herecký výkon a zdatně mu sekunduje i Robert de Niro. Atmosféra se dá prakticky celí film krájet a hudba má spád a velice zajímavé motivy. Bohužel na pět hvězdiček to není ale rozhodně film, který musíte vidět

• 8.11.2011  22:37
    Bratři (2009)

Pro mě docela překvapení protože tento film je strhující od začátku dokonce a ani chvilku se nebudete nudit. Chemie mezi herci funguje na výbornou psychický stav obou bratrů se hezky provazuje do děje a celkově je tento film nadprůměrný. Jediná vada je ta že by mohl být trošku delší a trošku rozvinout některé postavy ale jinak Good.

• 8.11.2011  22:34

Návrat k pirátům je bohužel trošku rozpačitý. Ač někdo nemá rád dvojku a trojku já je zbožňuji ale čtyřka bohužel ukázala že Jack prostě nemá na to utáhnout celý film. On ten film vlastně není špatný je dobrý po technické stránce není co vytknout ale dějově se ztrácí od začátku. Zvraty nejsou moc důležité tak že každý zradí každého a Vám je to úplně fuk, někteří herci jsou až otravní a prostě celkově chybí ta jiskra, kterou dodávali Will s Elizabeth. Na druhou stranu krásné prostředí milé známé postavy a skvěle zvládnutá akce dává dohromady dobrodružství, u kterého budete spokojeni, ale řeknete si, že předchozí byli lepší.

• 8.11.2011  22:25

Disney se vrátil ke kořenům a ke klasické animaci a nedopadlo to vůbec špatně. Příběh je zajímavý v leckterých ohledech originální písně jsou chytlavé postavy sympatické hudba nádherná a animace i když 2D tak prostě úžasná. Bohužel trošku bych sice vyladil hlavního záporáka ale jinak nádherná pohádka pro malé i velké.

• 8.11.2011  22:20

Bohužel se mi Totoro zas až tak nelíbil jako jiné Miyazakiho filmy a to hlavně proto, že zde na rozdíl od cesty do fantazie nebo princezny Mononoke je tento film hlavně zaměřen na dětské publikum a díky tomu ztrácí pro mě pátou hvězdu. Ale jinak příběhově i dějově prostě paráda animace je nádherná postavy sympatické doporučuji každému kdo se chce vrátit do dětství.

• 18.9.2011  11:03

Nádherné zpracování nádherné knížky. Tento film se opravdu povedl. John Malkovich tu hraje Lenyho a je to jedna z nejlepších rolí které ztvárnil, Gary Sinise je dobrý jako vždy chemie mezi herci funguje na výbornou prostředí i atmosféra je dokonalá prostě vše šlape jak hodinky. Jediné malé mínus je to že by závěr mohl být trošku emotivnější ale jinak film jako celek působí velmi dobře. Další velice dobré zpracování podle knihy.

• 18.9.2011  10:58
    Rain Man (1988)

Další kultovní film, který mě prakticky ničím neoslovil. Ano Dustin Hoffman hraje retardovaného velice přesvědčivě ale Tom Cruize je prkenný a parchantem je a zůstává až do konce. Prostě dle mého názoru mezi nimi chemie nefunguje a atmosféra chybí ( příběh také za moc nestojí). Prostě průměr.

• 18.9.2011  10:55
    Juno (2007)

Na toto jsem se kouknul jen, proto jak všichni recenzenti to chválily a vynášeli do výšin ale pro mě je výsledek čirý průměr. Komediálně herecky příběhově prostě vše je průměrné akorát Cera je podprůměrný. Pro mě nic moc.

• 18.9.2011  10:52
    Vrána (1994)

Velice originální film, který jsem bohužel viděl teprve nedávno a musím uznat, že z něho mám rozporuplné pocity. Ano hlavní hrdina je famózní ale stylizace města, atmosféra a celý příběh zas až tak dobré nejsou. Bohužel tohle se pro mě kultem nestalo.

• 18.9.2011  10:49

Dosti trapný film s kaiserem a Lábusem který má sice pár dobrých vtipů ale jinak docela nuda.

• 18.9.2011  10:44

Klasický Western o hrdinství, který velice potěší a ani po letech nestárne. Myslím si že je zbytečné se nad tímto filmem zde rozplývat vše je již popsané v jiných komentářích.

• 18.9.2011  10:40
    Batman a Robin (1997)

Tak tohle je jedna z největších sraček, na které jsem se musel podívat. Zde opravdu žádné klady nenajdu (možná pár záběrů na Gotham je zajímavých ale to zase kazí obrovské sochy uprostřed města) no prostě žádné. Opravdu jak někdo tohleto mohl pustit do distribuce to opravdu nechápu sice zde hrají hvězdy, ale to filmu vůbec nepomáhá všechny hrají trapně nevýrazné no prostě hnus. O zápletce radši ani nemluvě protože je to jeden velký kýč který se ani nedá popsat. Scénaristé museli asi opravdu při psaní scénář šňupat přinejmenším koks, protože to není možný. Ale takhle bych tu na to mohl nadávat celý den, takže kdo neviděl, ať se na to radši nekouká, protože já mám dojem, že mi kleslo IQ o pár bodů.

• 18.9.2011  10:34
    Moon (2009)

Opravdu strašně originální horor či thriller prostředí měsíce. Nejlepší na tomto filmu je asi herec v hlavní roli a originální prostředí a zápletka, která dává dohromady opravdu kvalitní koktejl zábavy. Bohužel je vidět na filmu že byl levný a to je také jediné mínus jinak scénář nenabízí žádné nelogické pasáže atmosféra by se dala krájet a soundtrack je podmanivý až emotivní. Velice nadprůměrný počin.

• 18.9.2011  10:28

Velice hezký a originální horor, který strčí do kapsy většinu klasických novodobých vyvražďovaček. Tento horor má srdce a to je hlavní, zamilujete si hlavní hrdinku v podání strašně talentované Chloe Moretz i druhou hlavní postavu v podání sice trošku úchylně vypadajícího ale herecky stabilního Kodiho Smithe-McPheeho. Příběhově by mohl být film sice trošku obsáhlejší ale jinak prostředí i atmosféra jsou dokonalé, dětští herci famózní a celkově je tento film velice dobrý. Pro fanoušky hororů povinnost .

• 18.9.2011  10:19

Od tohoto filmu jsem si sliboval hodně jelikož obsazení bylo opravdu hvězdné bohužel výsledek je dosti průměrný. Nejlepší co na tomto filmu je určitě herečka Dakota Fanning která herecky převyšuje prakticky všechny i samotného de Nira. Bohužel kdyby byl celí film jako první půl hodina bylo by to dobré, ale postupně se někam vytrácí napětí a příběh začíná být dosti předvídatelný o logických fackách ani nemluvě. Průměrný film s dosti dobrou herečkou v hlavní roli.

• 29.8.2011  23:30

Pro mě docela překvapivě dobrý film jelikož romantické slaďáky nemusím a Pattisona také ne ale zde ukázal že hrát umí. Scénáristicky je ten film bezchybný hlavní postavy jsou sympatické a vztahy mezí nimi fungují na výbornou a konec je sice dosti překvapiví a dává dojem že sem moc nepatří ale dává dohromady opravdu dobré dílo. Určitě si ho někdy pustím znovu.

• 29.8.2011  23:26

Tento film je dosti rozporuplný ale já jsem i ho doopravdy užil. Opravdu stylizaci Burtona nemá rád každý a tady se opravdu vyřádil ale skvělí herci v hlavních rolích šílené postavy a libová hudba dává dohromady opravdu úžasné a po vizuální stránce bezchybné dílo. Mohlo to být ale o štipec míň praštěné.

• 29.8.2011  23:22

Tak tento film byl pro mě dosti velkým zklamáním. Po trailerech jsem se těšil na solidní fantazy počin ale to co jsem dostal je velmi rozporuplné. Ano herci jsou vynikající a hudba též jenomže režie je dosti podivná a scénář tak zamotaný až to v půlce začne nudit. Tomuto režisérovi nikdy nepřijdu na chuť.

• 29.8.2011  23:19
    Uprchlík (1993)

Velice dobrý akční film s dvěma velikány v hlavních rolí potěší svým nápadem a stylem. Opravdu herci jsou vynikající chemie mezi nimi funguje na výbornou atmosféra je také dokonalé bohužel scénář by mohl být silnější jelikož konečné vyřešení není zas až tak dobré. Ale jinak hodně dobrý film.

• 29.8.2011  23:16
    Legie (2010)

Opravdu po trailerech jsem nečekal nic dobrého a taky nic dobrého jsem nedostal. Tento film je nuda špatní herci špatný scénář digitální efekty dosti průměrné a herec v hlavní roli který hraje jak o život bohužel tím to nezachrání. Další zbytečný filmový počin.

• 29.8.2011  23:13

Tak tohleto je opravdu krok vedle a tudy cesta rozhodně nepovede. Né že by tento film neměl dobrý námět a prvních 15 minut je docela solidních ale pak začne docela opravdové peklo. Mladí herci neumějí hrát a jen tak se pachtí scénář prakticky neexistuje a kostýmy i digitální efekty vypadají jako by je udělal někdo ze studia kamarád. Opravdu dosti špatná fantazy která se dá přetrpět ale líbit se bude jen dětem.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6