Příběh heavy metalu (2011) (seriál)

Super dokument, rekapitulace celé metalové historie. Fanouškům metalu určitě doporučuji :) A abych nezapomněl.... Opět ,,tleskám'' za kvalitní český překlad.

Gran Torino (2008)

Tohle je jeden z nejlepších filmů, které jsem za posledních pár let vidět. Clint Eastwood je prostě skvělý. Tohle a Million Dollar Baby jsou pro mě jeho nejlepší kousky. Nemám co vytknout. Ten film má prostě vše, co je mému srdci blízké :) Výborná práce! Jen tak dál, Clinte.

Andrew - člen naší rodiny (1999)

Kéž by bylo víc filmů, jako je právě tenhle. Miluji tyhle rodinné / dojemné filmy. Do toho skvělý Robin Williams a navíc krásný soundtrack. Ideální kombinace :)

REC 3: Počátek (2012)

Nějak jsem nepochopil, proč po skělé jedničce a dvojce přišla tahle divná trojka. Je to úplně něco jiného. Kdyby se to nejmenovalo REC, dal bych víc.

Doggie Heaven (2008)

To je kravina :D Nějak nechápu, proč to Wan udělal :D

Mama (2013)

Pro mě jeden z nejlepších hororů za poslední dobu.. Dlouho mi tak něco nezaujalo. Naposledy Insidious. Takže parááda :))

Smrtonosná past (1988)

Parádní akční podívaná se skvělým Brucem Willisem. Co k tomu víc dodat? :) Všechny 3 díly se mi líbí úplně stejně. Je to prostě skvělé :)

Smrtonosná past 2 (1990)

Smrtonosná past 3 (1995)