• Mysteriózní

Ženy v pokušení (2010)

Ja som sa pobavila aj napriek tomu, ze som v podobnej situacii ako Helena. Výborna Eliška Balzerová. Nenásilná komédia.

Donnie Darko (2001)

Vyborny scenar, atmosfera, aj ked prva polovica sa trochu vliekla, co ale neubralo na dojme z filmu.

Mazací hlava (1977)

depresia, zufalstvo, hroza...film ma zhltol, zatlacil do sedadla a akoby dal moju mysel do zveraku a pomaly dotahoval. ani som sa nesnazila to pochopit, kedze mi atmosfera vyrazila dych. v horore nemusia byt duchovia s krvavymi tvarami, aby z neho isla hroza. vydrzala som tych 90 minut v kine a ked som vysla von, hned sa mi zdal svet krajsi a problemy malichernejsie... film pre tych, ktori chcu skusit nieco ine a neboja sa nicoho...

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

myslim, ze je to jedna z lepsich telenoviel, ale to neznamena, ze sa na to da pozerat. co je v mojom pripade pozitivne na tychto "super" serialoch vecernej televiznej ponuky, ze ma to podnietilo k zohnaniu si dobrych filmov, kedze momentalne sa kvoli dietatu do kina nedostanem. takze moje vdaka :)...ale moje hodnotenie to nezlepsi...

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Jeden z tých filmov, pri ktorých na dve hodiny zabudnete na svoje starosti a akosi veselšie sa vám odchádza z kina. Simon Pegg je ako stvorený pre túto úlohu, Kirsten Dunst nijako nezaostáva a Megan Fox presne vystihuje určitý typ hviezdy. Mne osobne tam nesedí ten záver, ale inak som sa dobre pobavila.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Oku lahodiace bojové scény a polonahé vyrysované telá, uchu lahodiaca hudba a dej, ktorý ukazuje bojovnosť niektorých Sparťanov v porovnaní s "korupciou", pretože peniaze ovládajú ľudí od vekov.

Oni (2008)

Strach zbližuje aj v tomto príbehu, kde plánovaný romantický večer dvojice naruší trojica cudzincov, ktorí sa prišli drasticky pobaviť. Film sa zahráva s hlavnými hrdinami a porovnáva ich reakcie v obyčajnom živote a v situáciách, keď ide o život. Skvelý výkon Liv Tyler, krv, ponurá atmosféra, tajomní cudzinci, strach a zúfalstvo.