• Thriller

The Deep House (2021)

Krby to tak debilne neskoncilo bolo by hodnotenie podstatne lepsie

Černobyl (2019) (seriál)

Absolutna Pecka a to serialy nepozerám

Stage Fright (2014)

No potom co som si pozrel ukazku som cakal viac, bolo to pomerne slabe malo vrazd a malo napatia a to spievanie vkuse nesadlo mi to moc.

Oculus (2013)

Cakal som uplne nieco ine aspon podla toho hodnotenia a komentarov. Jedno velke sklamanie pre mna. Neda sa to porovnat s Insidious a Conjuring v ziadnom pripade je to omnoho slabsie. Cely film je prepleteny s minulostou vzdy sa to mota pritomnost a minulost a je to dost nudne kym sa nieco zacne treba cakat. A ku koncu sa ani nevyjadrujem, z toho napadu s prekliatym zrkadlom sa dal urobit uplne iny perfektny horor skoda.

Axeman at Cutter's Creek (2013)

vidim ze tento horor vela ludi nevidelo je tu malo hodnoteni. Cele je to take o nicom nieje tu nic viac ako v inych hororoch, blbe chovanie postav, a celkovo ako film to ani dejovo nejak nevynika a aj zaporak mohol byt lepsi mohol mat nejaku masku alebo nieco je to take obycajne cele.

The Legend of the Psychotic Forest Ranger (2011)

Neviem kde by som začal, tak kto ma rád take lesné vyvražďovačky tak sa mu bude pačiť prišlomi ako by som pozeral film s 80 rokov. Je tam veľa zaujimavých vrážd a pekné prostredie a dobrý záporak ktorého smiech si budem dlho pamätať, akurat chovanie postáv je trošku primitívne. Ale ma to niečo do seba.

Sinister (2012)

Dávam plný počet bolo to fakt brutálne ale ak to mam porovnať s INSIDIOUS tak to bolo aspoň pre mňa slabšie.

Noc hrůzy (2011)

Aj keď slabšie ako original ale davam plny pocet.