Disturbia (2007)

Tak tento thriller už fakt stál za to. Niet čo vytknúť. Samotný príbeh bol dobrý a napätie fantastické. Film dokázal po celú dobu udržať diváka v napätí. V jadre filmu som naozaj nevedela, či podozrenia sú opodstatnené, alebo nie. A keď sa už film blížil k záveru, ani som nedýchala. Parádny kúsok.

Nežádej svůj poslední tanec 2 (2006)

Ešte horšie ako jednotka... Dosť rozbité, oničom dialogy, trápne "zápletky". Lepšia hudba a pár vydarených tanečných kreácií nerobia z filmu film.

Transformers (2007)

Tak toto bol po dlhom čase fakt zážitok. Konečne som si mohla pozrieť poriadne sci-fi, lebo v iných prípadoch sci-fi nemusím. Efekty na úrovni, dobrá hudba, sympatickí herci...Jediné, čo by som vytkla, je môj pocit stagnovania v polovičke filmu...no potom sa to dalo do poriadku a film mal grády. Sem-tam som sa pristihla s otvorenými ústami, takže to už je čo povedať :)

Vyvolávač deště (1997)

Veľmi sympatický film z prostredia súdnej siene a o neľahkých bojoch v nej. Príbeh práve doštudovaného mladého právnika a jeho prvých prípadov je pekne podaný. Nie je tam čo vysknúť, ale predsa mi chýbal väčší náboj, aby to bolo na 5*. U mňa je tak na pekných 80%.

Se slovníkem v posteli (2003)

Zlúčenie-odlúčenie, zlúčenie-odlúčenie...normálna zápletka pre romantiku :) Ale tak, dalo sa na to bez akejkoľvek ujmy na zdraví pozerať. Napriek tomu, že Jessicu Albu veľmi nemusím, tu mi nejak neprekážal jej herecký prejav. 55%

Sex a paní X (2000) (TV film)

Nemyslím si, že tento film je lacný a na zahodenie. Náhodou, obsah filmu nie je vôbec otrepaný a celkom zaujme. Aj keď neprekypuje kvalitou, má niečo v sebe. A určite jeho hlavná myšlienka nie je v tom, ako Madame Simone dohadzuje nevesty pre bohatých ženíchov. Film len na hlavnej postave Joanne ukazuje, ako to v živote chodí...

Guru (2002)

Tento film nebudem hodnotiť, pretože som ho nedopozerala do konca. Za všetko povie to, že som ho do konca dopozerať ani nemohla, lebo som sa na neho nemohla dívať. A keby som ho dopozerala, tak pochybujem, že by som dala aspoň 1*...sorry, ale toto mi vôbec nepríde ako fajn romantická komédia...

Malá vada na kráse (2005)

Komédia o panne, dvoch chlapoch a nejakej sprostej dovolenke...ani neviem, o čo tam poriadne išlo. Trošku romantiky tam bolo...ale fakt nič extra..35%

Stmívání (2008)

Obyčajné dievča sa zaľúbi do upíra..romantika, pár zaujímavých momentov a snímok, nádherný upír Edward a..... a znova nič viac...ohooo, sorry, ešte som zabudla na (niekedy) trápne dialogy a pre mňa dosť zlý výber hudby. 65%

Válka světů (2005)

Tento film na mňa vôbec nezapôsobil pozitívne. Pre mňa je to jedno z tých horších sci-fi. Bolo tam veľa prvkov ktoré sa mi nepáčili a niektoré scény sa mi zdali príliš prehnané a nadsadené. Neprekvapilo to a mňa veľmi nezaujalo.