HomeAlone

HomeAlone

Slovensko

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 15.3.2012  09:16

Za posledne roky sa jedna o najslabsi videny animovany diel Scoobyho a dost mi liezlo na nervy neustale spievanie

• 3.3.2012  21:03

Vyborna zabava

• 2.3.2012  21:40

Uneseny niesom vobec . Viac menej sa jedna o tazky film s par svetlymi momentmi . Na odlahcenie zaujala pasaz s A.Yelchinom a J.Caanom , no a jednoznacne najsvetlejsim momentom filmu bol Shia LaBeouf , ktory svoju rolu zahral priam dokonale a dokazal , ze vie vyborne zahrat aj vaznu ulohu !

• 23.2.2012  22:51

Je sice pravda , ze sa tento diel troska dlhsie rozbiehal , no ako celok posobil dobre a bol som s nim spokojny . Je to prvy diel , ktory sa vyrovna velmi slusnej prvej casti .

• 23.2.2012  17:24

Vyborna animacia aka sa len tak nevidi a velmi zaujimavy pribeh plny akcno dobrodruznych scen , ktore pre zmenu striedaju tie humorne ladene . Takto to vyzeralo cca prve dve tretiny , ktore ma uplne pohltili , nedali mi vydychnut , no a zbytok bol na mna uz dost prepisknuty . Trochu je to skoda , lebo to mierne kazi velmi dobry dojem s tych prvych dvoch tretin filmu . Kazdopadne je to nadpriemerna zabava a urcite sa tesim na pokracovanie

• 12.2.2012  20:12

Pre mna osobne , najlepsi diel serie a zakoncenie ako ma byt . Vyborna a dokonala zalezitost !!!

• 30.1.2012  22:08
    Nákaza (2011)

Tazko najst lepsie natoceny film o epidemii . Cely film sprevadza vyborne stylizovana hudba , ktora tu sedi ako rit na serbli a dodava filmu tu spravnu atmosferu . Velmi ma potesilo , ze je to natocene akoby polodokument a urcite sa jedna o velmi realisticky spracovany a hlavne vyborny film

• 19.1.2012  18:06
    Gangster (2007)

Najlepsia vec na tomto filme je jeho plagat , na ktorom je Denzel W. s filmu Americky Gangster . Zase sa niekto pekne vyblaznil na plagate

• 18.1.2012  23:10

Skvela chutovka !

• 18.1.2012  06:45
    Gangster (1993)

Cely film na mna posobil viac nez roztrzito , nudne a aj pri akejkolvek snahe sa nedarilo dostat film na tu spravnu cestu . O nejakych hereckych vykonoch sa ani len rozpravat neda a tak zle obsadeneho Luckyho Luciana som este nevidel . Drago sa hodi na mafiansku ulohu , aku si zahral v Untouchables , no zahrat Bossa mu neslo vobec . Henriksen cisty priemer , no a zbytok pomerne velmi nesympaticky obsadeny . Vcelku sa jedna o film , ktory nema co ponuknut , nieje ani dobre spracovany a nudi tak , ze je ho dost tazke suvisle dopozerat . Je to jednoznacne jeden z najslabsich , ak nie najslabsi gangstersky film , ktory som videl . Skoda casu

• 16.1.2012  22:47

Je to trapna a zaroven zabavna blbost , ktora ma dokazala miestami fakt pekne rozosmiat

• 6.1.2012  21:57

Moj oblubeny zaner , no tu nemozem dat viac ako 3* . Gangsterske filmy mam velmi rad , ale musia si udrzat realne vyznenie , pri ktorom si na zaver kludne mozem povedat , ze takto to mohlo za cias prohibicie kludne vyzerat . No millerova Krizovatka casto posobi az moc prehnane az neuveritelne . Pre mna az prekvapujuco slabucky film

• 4.1.2012  22:49

Jednoznacny suhlas Jandomi10 !

• 3.1.2012  22:44
    Warrior (2011)

WOW ! Spickova zalezitost !

• 29.12.2011  21:30

Bez pochyb , rovnako zabavne ako prvy diel

• 25.12.2011  17:30
    Catch .44 (2011)

1* za soundtrack , ktory sa k danemu zanru hodi . No zbytok filmu nestoji ani za velke hovno a velmi sa cudujem Willisovi , ako sa mohol dat nahovorit do takejto sracky . Nebyt aspon tej dobrej hudby , tak je to jednoznacne jeden velky ODPAD !!!

• 25.12.2011  09:48
    Micimutr (2011)

To malo byt akoze co

• 18.12.2011  19:47
    G. I. Joe (2009)

Bolo to detske ale zase na druhej strane zabavne

• 17.12.2011  20:23

Rovnako vyborne ako predchodze tri diely a v ziadnom pripade tomu nedochadza stava na konci filmu . Prave naopak , maloktory film je tak dobre vyvazeny pocas celej dlzky . Hunt nesklamal ani po stvrty krat .

• 14.12.2011  16:54

Jedina skoda toho ovladaca

• 5.12.2011  21:55

Moderny Bonnie a Clyde rozdavaju chudobnym . Vyborny namet , ktory je este lepsie spracovany .

• 2.12.2011  22:57

Kazdopadne ma to potesilo ako velkeho fanusika hernej adaptacie

• 2.12.2011  22:51

Pre mna osobne , jednoznacne najlepsi diel , zatial 4dielnej serie

• 21.11.2011  21:25

Na kult ako su napriklad Celuste , Shark Night nema ani zdaleka , no ako priemerny horor o zralokoch ujde . Taktiez nema na minulorocnu pecku Piranha . No co zamrzi najviac , ze vsetko co by mohlo byt zaujimave sa deje v tme a nieje nic vidiet . Jednohubka na vecer a fakt asi len na jedno zhliadnutie

• 11.11.2011  07:00
    Barbar Conan (2011)

Velmi velke prekvapenie a vobec nechapem preco je tento film dost podhodnoteny . Momoa prekvapil ako sa len dalo , dejova linia by mohla byt asi tazko lepsia a rezia tiez . Vsetky suboje boli natocene profesionalne a hlavne prehladne . Vizual filmu bol tiez na vysokej urovni a velmi sa hodil k danemu zanru , no a cely film bol pekne temny a krvavy ako sa patri . V zhrnuti to bola vyborna vypravna akcna fantasy , ktora nenudila jedinu sekundu .

• 8.11.2011  23:21

Aj napriek tomu , ze podobnych filmov o zamene je viac , tak ani jeden nebol tak zabavny ako prave tento . Dvojica Reynolds a Bateman hrali vyborne . Necakal som az tak uleteny pribeh , no potesil ma viac nez dost . Skvela zabava , nemam co vytknut

• 1.11.2011  21:55

Aj napriek tomu , ze nam trailer ukazal dost , sa jedna o velmi dobry film . Akcne spionazne filmy si vzdy rad pozriem a nikdy ich nieje dost . Herecke vykony spickove , ako aj hlavne trio , tak aj vedlajsie postavy v podani Purcella a Younga . Az na male drobnosti , maximalna spokojnost . 85%

• 1.11.2011  17:48
    Amazing Spider-Man, The (TV film) (1977)

Cele moje hodnotenie je hlavne z nostalgie . Ako malemu chlacovi sa mi to pacilo , no ako som to videl nedavno vhs rip , tak to bolo viac k smiechu . Ale nostalgia je nostalgia

• 23.10.2011  21:54

Stale to bola dobra zabava , no prvy diel bol urcite o nieco lepsi

• 22.10.2011  22:05

Pre mna nostalgickych cistych 5* . Ako decko som bol na tom v kine , vtedy som ten film zboznoval , no a teraz si ho vzdy rad pozriem

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21