Warrior (2011)

Veľmi dobrý film ale v porovnaní s Rockym mu niečo chýba - nemá tak kvalitný soundtrack a nemá schopnosť motivovať človeka tak ako Rocky ...

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Mne to prišlo ako narýchlo napísané a narýchlo natočené "dielo". Keď človek čaká na posledný fight s Voldemortom a nakoniec žiadny nie je, tak ostane asi dosť sklamaný.

Zachraňte Willyho 3 (1997)

Niekedy treba vedieť kedy skončiť a Willy mal skončiť už jednotkou, no ok tak dvojkou :)

Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006)

Film sme pozerali na koleji (internáte). A tam sa na týchto komédiach celkom bavíme. V takomto prípade môžem film odporučiť. ALE ak chcete Prci, prci, prcičky: Nahá míľa pozerať doma s rodinkou alebo nedajbože sami, tak to v žiadnom prípade nedoporučujem. :)

Démon pomsty: Krvavá lázeň (2007) (TV film)

Film si zaslúži hodnotenie : Odpad! . Ale 3 hviezdičky dávam preto, lebo som sa skvele na tejto "komédii" pobavil. Pozerať sa ako banda vidiečanov striela do gumenej príšery, ktorá pravdepodobne zažila svoje ( detská obrna a pod.), ktorá ovláda len pravú ruku je nesmierne vtipné. Najlepšia scéna je keď v dome chlapi na tekvohlava vystrielajú pár kíl olova pričom Pumpkinheadovi sa nestane nič a keď im dôjdu náboje tak si so spomínaným monštrom dajú férovku :-) a tak všetci do jedného hrdinsky padnú. CSFD by mohlo zmeniť označenie žánru na komédiu.

Moon (2009)

Dosť dlho filmu trvá kým sa "začne". A prvú hodinu som neustále uvažoval, že si zapnem iný film. Potom mi ale začalo dochádzať o čo ide a celkom ma to chytilo. Takže ako celok : 5/10

Avatar (2009)

Neuveriteľné, skvelé ... Priznám sa, že som na Avatare bol už 2x a to sa mi predtým ešte nestalo. To ako dokáže Avatar vtiahnuť diváka do prostredia Pandory je ohromné. Vo filme mi bolo povedomých pár vecí a to napríklad skeletony - pripomínali mi nakladače z Votrelcov a tie bojové lode mali tiež črty lodí z Aliens. Každopádne Cameron použil nápady, ktoré sú jeho. Avatar môžem s čistým svedomím doporučiť, najlepšie je ale vidieť ho v kine. Hodnotenie : 10/10