6. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD

sobota 5.8.2017, 21:00, Letní kino Boskovice, vstupné 200 Kč/noc, 300 Kč obě noci

NOVÉ MÍSTO KONÁNÍ !!! S HRADEM A ZÁMKEM COBY FILMEM DOHODIL, A KRÁSNÝM VELKÝM
KOUPALIŠTĚM PRO ÚČASTNÍKY NA CELÝ VÍKEND ZDARMA!

O AKCI

Milý ČSFĎáci, ve spolupráci s městem Boskovice jsme pro vás připravili šestý FILMOVÝ VÍKEND ČSFD.cz – dvounoční filmový maraton báječných filmů a dobré nálady. Letošní "Filmáč ČSFD" se uskuteční od pátku 4. srpna do nedělního rána v čerstvě zrekonstruovaném Letním kině Boskovice. Brány letňáku otevřeme v pátek i v sobotu v 19:00. Registrace na ČSFD.cz není pro účast na akci povinná, ale je potřebná, pokud se chcete ubytovat ve stanovém městečku, vytvořeném pro naši akci. Všichni ČSFD uživatelé, kteří potvrdí účast formulářem dole na této stránce, navíc obdrží u vstupu do letňáku lístek do filmové tomboly a prvních 100 příchozích v pátek i v sobotu obdrží DVD dárek s áčkovým filmem dle vlastního výběru. Promítat začneme oba večery přibližně ve 21:30 a v průběhu obou nocí vylosujeme desítky výherců různých filmových dárků.

 

VSTUPNÉ, FILMY, JÍDLO A HLAVNĚ PITÍ

Vstupné na akci je 200 Kč na jednu (libovolnou) noc, nebo 300 Kč na obě noci. Platí se na místě, a v ceně je každou noc zahrnuta projekce tří filmů v původním znění s českými titulky. Pro hladové krky bude k dispozici stánek s hromadou grilovaného masa, klobásek a dalších dobrot. Žíznivé krky uspokojí Becherovka (panáky nebo koktejly) a speciální nefiltrovanou jedenáctku pro vás letos uvaří Pivovar Národní. Na letošním FILMOVÉM VÍKENDU ČSFD.cz se tedy můžete těšit na exkluzivní "Česko-Slovenskou filmovou jedenáctku"!

Pátek 4. srpna:
Dunkerk

Baby Driver

John Wick 2
Sobota 5. srpna:
Atomic Blonde:
Bez lítosti

Král Artuš:
Legenda o meči

Strážci Galaxie Vol. 2
 

UBYTOVÁNÍ VE STANOVÉM MĚSTEČKU A PARKOVÁNÍ

Protože FILMOVÝ VÍKEND ČSFD.cz jsou vlastně dvě filmové noci za sebou, jistě před tou druhou uvítáš možnost nabrat energii. Bohužel není možné přespat v letním kině, které musíme po páteční noci připravit na tu sobotní. Proto jsme pro vás ve spolupráci se společností Služby Boskovice připravili stanové městečko v areálu sportoviště a kempu, pár stovek metrů od letního kina. Cena je sympatických 60 Kč (plus 10 Kč poplatek Městu – neplatí studenti, děti do 18 let, vojáci, senioři a ZTP) na osobu a noc, umístění stanu je bezplatné. Doporučujeme se "ubytovat" (rozložit stan) ještě před začátkem pátečního programu. U stanového městečka vám bude k dispozici také snídaňový stánek, ve kterém si budete moct od 9.30 do 12 hodin dát kávu, čaj, sladké a slané pečivo a něco k němu. Letošní snídaňovou novinkou pak budou smažená vajíčka se slaninou.

 

DOPROVODNÝ PROGRAM

Protože v sobotu končí promítání filmů krátce před svítáním, bude dost času se dopoledne dosyta vyspat (do stanů doporučujeme nainstalovat klimatizaci) a ještě vyrazit na výlet za nějakou tou akcí a zážitky. Kousek od stanového městečka je koupaliště, na které budou mít návštěvníci FILMOVÉHO VÍKENDU ČSFD.cz vstup zadarmo. Boskovice ale nabízejí spoustu dalších možností, jak příjemně strávit sobotní odpoledne. Navštívit můžete westernové městečko, za vidění stojí hrad, zámek se zámeckým skleníkem, nebo si můžete udělat výlet do nedalekého arboreta či k vodní nádrži.

 

POTVRZENÍ ÚČASTI

Potvrzení účasti na FILMOVÉM VÍKENDU ČSFD.cz není povinné, ale má výhody. Pokud chceš při zakoupení vstupenky obdržet lístek do tomboly, a coby jeden z prvních 100 pátečních i sobotních příchozích ČSFD uživatelů obdržet navíc DVD s áčkovým filmem, potvrď prosím svoji účast formulářem níže. Ve formuláři uveď, jestli se zůčastníš jedné nebo obou nocí, jestli se ubytuješ ve stanovém městečku a jestli chceš snídani. Uzávěrka seznamu potvrzených účastníků bude 3 dny před začátkem akce, tedy v úterý 1. srpna v 19:00. Pokud jsi při registraci do ČSFD.cz zadal správně jméno i místo bydliště, formulář už máš předvyplněný a stačí ti kliknout na "tímto potvrzuji svoji účast". U vstupu do amfiteátru (případně stanového městečka a před začátkem výletu) pak řekneš svoji přezdívku a unikátní 4-číselný kód, který se ti zde zobrazí po uzávěrce seznamu účastníků (a současně ti bude poslán na e-mail), zaplatíš požadovanou částku a budeš vpuštěn. Ber prosím přihlášku závazně a kdybys chtěl svoji účast na poslední chvíli zrušit, udělej tak níže kliknutím na "Zrušit účast" (tento link se ti zde objeví po potvrzení účasti).

Pro přihlášení je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD.cz a nejdříve se přihlásil do svého účtu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace