8. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD

pátek 9.8.2019, 21:00, Letní kino Boskovice, vstupné v předprodeji 200 Kč/noc, 300 Kč obě noci

O AKCI

Milí ČSFĎáci, na osmém FILMOVÉM VÍKENDU ČSFD.cz vás opět čeká dvounoční maraton báječných filmů a skvělé nálady. Letošní “Filmáč ČSFD” se uskuteční od pátku 9. srpna do nedělního rána v nově zrekonstruovaném Letním kině Boskovice. Brány letňáku otevřeme v pátek i v sobotu v 19 hodin. Všichni ČSFD uživatelé, kteří potvrdí účast formulářem dole na této stránce a u vstupu do letňáku předloží e-vstupenku na akci, zakoupenou v on-line předprodeji, obdrží lístek do bohaté filmové tomboly. Prvních 100 příchozích v pátek se vstupem na obě noci navíc dostane jako dárek DVDčko s áčkovým filmem. Kromě toho vám i letos rozdáme tisíce filmových plakátů od českých distributorů a v průběhu obou nocí bude přítomný fotokoutek Youbox s grafickými náměty akce, do kterých se budete moct “vklíčovat” a své dílo sdílet na sociálních sítích. Filmy začneme promítat oba večery přibližně ve 21:15.

 

VSTUPNÉ, FILMY, JÍDLO A PITÍ

Vstupenky doporučujeme koupit za zvýhodněnou cenu v předprodeji on-line na webu Letního kina Boskovice. Lístek na jednu noc v předprodeji stojí 200 Kč, na obě noci 300 Kč. Na místě budou obě varianty o 50 Kč dražší. E-mailové potvrzení o koupě e-vstupenky si vytiskněte a přineste sebou, případně nám e-vstupenku ukážete na mobilního telefonu (displej nesmí být poškrábaný). U vstupu do areálu Letního kina dostane každý účastník akce “nezničitelný” obrandovaný náramek s logem akce. Náramky budou modré (páteční noc), zelené (sobotní noc) a červené (dvounoční).
V ceně je na každou noc zahrnuta projekce tří filmů v původním znění s českými titulky, ze kterých tři aktuálně vedou ČSFD žebříček nejlepších filmů roku 2019. Nechybí mezi nimi vítěz letošního Filmového festivalu v Cannes – jihokorejský Parazit – ani fenomenálně úšpěšní Avengers: Endgame, které promítneme v rozšířene verzi, obsahující navíc úvodní slovo režiséra Anthonyho Russoa, medailonek “Pocta Stanu Lee” a vystřižené scény ze Spider-Man: Daleko od domova.
Pro hladové krky bude k dispozici stánek s domácími klobásami, grilovanými hermelíny, brioškami s trhaným vepřovým, americkými hotdogy a dalšími dobrotami. Žíznivé krky uspokojí světlý ležák Primátor 12°, pšeničný Primátor Weizen, domácí limonády pěti příchutí a káva, latte či kapučino. Letošní novinkou budou snídaně, podávané v sobotu i neděli od ranních 10-ti hodin přímo v areálu stanového městečka v Zámecké zahradě. Můžete se těšit na kafe a francouzské palačinky ;-)


Parazit

John Wick 3

Mrtví neumírají

Avengers: Endgame

Spider-Man:
Daleko od domova

The Beach Bum

STANOVÉ MĚSTEČKO V ZÁMECKÉ ZAHRADĚ A PARKOVÁNÍ

Stanové městečko se nachází kousek od letního kina, v areálu Zámecké zahrady. Otevřené pro vás bude od pátečních 15:00 do nedělního poledne 12:00. Rozložit stan doporučujeme před začátkem pátečního programu. Letošní novinkou stanového městečka bude navýšený počet mobilních toalet a korýtko s pitnou vodou, sloužící zároveň na základní hygienu. Cena za stanové městečko bude 70 Kč na osobu a noc, a 50 Kč za auto. U koupi vstupenky obdrží každý stan roli toaletního papíru a pytel na odpadky. Parkovat můžete přímo v areálu stanového městečka na vyznačených místech. S umístěním stanu i auta vám na místě poradíme. Do sprch zdarma budete moct zajít do nedaleké Základní školy Boskovice v sobotu mezi 10:00 a 16:00. Umývárky a toalety navíc vám budou k dispozici v sobotu přes den i v areálu letního kina.

 

DOPROVODNÝ PROGRAM

Letošní novinou Filmového víkendu ČSFD.cz bude sobotní odpolední promítání v kamenném boskovickém kině Panorama. Za dodatečné vstupné 120 Kč na osobu si můžete v sobotu od 17:00 spestřit program akce o povídkový horor Noční můry z temnot z produkce Guillerma del Tora. Vedle příjemně mrazivého zážitku obdrží každý účastník promítání jako dárek DVDčko s áčkovým filmem dle vlastního výberu. Kapacita kina Panorama je 150 míst, proto neváhejte s koupí vstupenky na toto představení v předporodeji on-line.
Mimo tuto projekci na vás v sobotních Boskovicích čekají další volnočasové aktivity. Kousek od stanového městečka je velké, moderní Koupaliště Červenka, na které budete mít s obrandovaným náramkem kterékoliv barvy vstup za poloviční cenu. Letošní novinkou bude taky vstup zdarma s obrandovaným náramkem na místní vyhlídkovou Radniční věž v centru města. Věž bude v sobotu i neděli otevřená 8:00-12:00 a 13:00-17:00. Kvůli omezené kapacitě objektu (max. 30 lidí) budou vstupy do věže po půl hodinách. Dále pak můžete navštívit westernové městečko, za vidění stojí hrad a zámek, nebo si můžete udělat výlet do nedalekého arboreta. Nemluvě o soustavě nejznámějších českých jeskyní Moravského krasu v několikakilometrové “hajkové” vzdálenosti.

POTVRZENÍ ÚČASTI A JEHO VÝHODY

Registrace na ČSFD.cz není pro účast na akci povinná, ale má výhody. Pokud chceš při vstupu do areálu letního kina obdržet lístek do bohaté tomboly, pořid si vstupenku na 8. Filmový víkend ČSFD.cz v předprodeji on-line a potvrď účast formulářem níže. Ve formuláři zaškrtni, jestli se zůčastníš jedné nebo obou nocí a jestli využiješ stanové městečko. Uzávěrka seznamu potvrzených účastníků bude 2 dny před začátkem akce, tedy ve středu 7. srpna v 19:00. U vstupu do letňáku (nebo stanového městečka) pak řekneš svoji přezdívku a unikátní čtyřčíselný kód, který se ti zde zobrazí po uzávěrce seznamu účastníků (a současně ti bude poslán na e-mail), předložíš e-vstupenku (nebo zaplatíš vstupné) a budeš vpuštěn. Ber prosím přihlášku závazně a kdybys chtěl svoji účast na poslední chvíli zrušit, udělej tak níže kliknutím na "Zrušit účast" (daný link se ti zde objeví po potvrzení účasti).

Pro přihlášení je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD.cz a nejdříve se přihlásil do svého účtu.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace