Divadlo: Přelet nad Kukaččím...

středa 30.10.2019, 19:00, vstup zdarma

Milý uživateli ČSFD.cz, připravili jsme pro tebe a další ČSFĎáky 20 vstupů zdarma na divadelní představení Přelet nad Kukaččím hnízdem.

Představení proběhne 30.10.2019 od 19:00 v pražském Divadle Radka Brzobohatého. Vstup na akci je zdarma, je pouze potřeba být registrovaným uživatelem ČSFD.cz, níže vyplnit přihlašovací formulář a spoléhat na to, že ti do uzávěrky seznamu účastníků nevyfoukne tvoje místo uživatel s větším počtem uživatelských bodů - kdo má totiž více bodů než uživatel na posledním místě seznamu, ten ho nahradí (v případě stejného počtu bodů rozhoduje dřívější termín přihlášení). Uzávěrka seznamu účastníků proběhne 24.10.2019 v 15:00.

Pokud jsi při registraci do ČSFD.cz zadal správně jméno i místo bydliště, formulář už máš předvyplněný a stačí ti kliknout na "tímto potvrzuji svoji účast". U vstupu do divadla pak jen řekneš svoji přezdívku a unikátní čtyřčíselný kód, který se ti zde zobrazí po uzávěrce seznamu účastníků (a současně ti bude ve stejnou chvíli poslán na email) a budeš vpuštěn. Pokud na ČSFD.cz ještě registrován nejsi, věnuj prosím registraci tři minutky (vpravo nahoře v hlavičce webu link "Registrovat"). Ber prosím přihlášku závazně a kdybys svoji účast chtěl na poslední chvíli zrušit, udělej tak přímo zde kliknutím na "Zrušit účast" (tento link se ti zde objeví až po potvrzení účasti). Kdo bude na seznamu účastníků a nepřijde, na další akce už se nedostane.

Pro přihlášení je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD.cz a nejdříve se přihlásil do svého účtu.