Hokej: Slavia - Přerov

středa 4.3.2020, 18:00, vstup zdarma

Milý uživateli ČSFD.cz, ve spolupráci s  HC Slavia Praha jsme pro tebe a tvůj doprovod připravili vstupenky na hokejový zápas HC Slavia Praha - Přerov.

Zápas proběhne ve středu 4. března od 18:00 v pražském Zimním stadionu Eden (Vladivostocká 1460/10, Praha 10, Vršovice). Máme pro ČSFD uživatele vyčleněných celkem 200 vstupenek. Každý z prvních 100 uživatelů dle počtu bodů, kteří potvrdí účast, obdrží od ČSFD.cz na tuto sportovní událost vstup pro dvě osoby (tzn. může si někoho vzít s sebou). Vstup na akci je zdarma, je pouze potřeba být registrovaným uživatelem ČSFD.cz, níže vyplnit přihlašovací formulář a spoléhat na to, že ti do uzávěrky seznamu účastníků nevyfoukne tvoje místo uživatel s větším počtem uživatelských bodů - kdo má totiž více bodů než uživatel na posledním místě seznamu, ten ho nahradí (v případě stejného počtu bodů rozhoduje dřívější termín přihlášení). Uzávěrka seznamu účastníků proběhne v den akce v 15:00.

Pokud jsi při registraci do ČSFD.cz zadal správně jméno i místo bydliště, formulář už máš předvyplněný a stačí ti kliknout na "tímto potvrzuji svoji účast". U vstupu do haly pak jen řekneš hostesce svoji přezdívku a unikátní čtyřčíselný kód, který se ti zde zobrazí po uzávěrce seznamu účastníků v den akce v 15:00 (a současně ti bude ve stejnou chvíli poslán na email) a budeš vpuštěn. Pokud na ČSFD.cz ještě registrován nejsi, věnuj prosím registraci tři minutky (vpravo nahoře v hlavičce webu link "Registrovat"). Ber prosím přihlášku závazně a kdybys svoji účast chtěl na poslední chvíli zrušit, udělej tak přímo zde kliknutím na "Zrušit účast" (tento link se ti zde objeví až po potvrzení účasti). Kdo bude na seznamu účastníků a nepřijde, na další akce už se nedostane.

Pro přihlášení je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD.cz a nejdříve se přihlásil do svého účtu.