Reklama

Reklama

10. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD

Nařízení vlády ohledně "Covid podmínek" najdete na webu kina. Od pondělí 26.7. již nestačí čestné prohlášení

o samotestu s negativním výsledkema testování u vstupu do letního kina nebude možné.

pátek 30.07.2021 21:00, vstupné v předprodeji 250 Kč/noc, 350 Kč obě noci (na místě o 50 Kč více)

O AKCI

Milí ČSFĎáci, na desátém FILMOVÉM VÍKENDU ČSFD vás opět čeká dvounoční maraton báječných filmů a skvělé nálady. Letošní “Filmáč ČSFD” se uskuteční od pátku 30. července do nedělního rána v kompletně zrekonstruovaném Letním kině Boskovice. Brány letňáku otevřeme v pátek i v sobotu v 19 hodin. Všichni ČSFD uživatelé, kteří potvrdí účast formulářem dole na této stránce a u vstupu do letňáku předloží VYTIŠTĚNOU e-vstupenku na akci, zakoupenou v on-line předprodeji, obdrží lístek do bohaté filmové tomboly. Kromě toho vám letos rozdáme více jak 5 000 filmových plakátů od českých distributorů. Filmy začneme promítat oba večery přibližně ve 21:15.

VSTUPNÉ, FILMY, JÍDLO A PITÍ

Vstupenky doporučujeme koupit za zvýhodněnou cenu v předprodeji on-line na webu Letního kina Boskovice. Lístek na jednu noc v předprodeji stojí 250 Kč, na obě noci 350 Kč. Na místě budou obě varianty o 50 Kč dražší. E-mailové potvrzení o koupě e-vstupenky s čárovým kódem si sebou přineste VYTIŠTĚNÉ. U vstupu do areálu Letního kina dostane každý účastník akce “nezničitelný” obrandovaný náramek s logem akce. Náramky budou modré (páteční noc), zelené (sobotní noc) a červené (dvounoční).
V ceně je na každou noc zahrnuta projekce tří filmů v původním znění s českými titulky. Největším blockbusterem akce bude marvelovka Black Widow, nejvtipnější akční řežbou komedie Nikdo, nejstylovějším krimi Rozhněvaný muž, nejbláznivější komedií parádně obsazená Zabijákova žena & bodyguard a filmové večery uzavřeme supernapínavým bijákem Tiché místo: Část II a báječnou dánskou dramedií Rytíři spravedlnosti.
Občerstvení nám letos zajistí vyhlášený lokální bar PUNQA. Pro hladové krky bude k dispozici stánek s dvěma druhy hamburgerů, klobásami, grilovanými hermelíny a belgickými hranolkami. Žíznivé krky uspokojí jedenáctkový Kozel, minipivovarní speciál Proud, chutná bezová limonáda (všechny tři z výčepu) a dodatečné lahvové nápoje. Na snídaních v sobotu i neděli od ranních 10-ti hodin v areálu stanového městečka v Zámecké zahradě se můžete těšit na sendviče, čaj, kávu a čerstvé drnovické koláče.

Pátek    
Sobota    

STANOVÉ MĚSTEČKO V ZÁMECKÉ ZAHRADĚ A PARKOVÁNÍ

Stanové městečko se nachází kousek od letního kina, v areálu Zámecké zahrady. Otevřené pro vás bude od pátečních 15:00 do nedělního poledne 12:00. Rozložit stan doporučujeme před začátkem pátečního programu. Stanové městečko bude disponovat mobilními toaletami a korýtkem s pitnou vodou. Cena za stanové městečko bude 80 Kč na osobu a noc, a 50 Kč za auto. S koupí vstupenky obdrží každý stan roli toaletního papíru a pytel na odpadky. Parkovat můžete přímo v areálu stanového městečka na vyznačených místech. S umístěním stanu i auta vám na místě poradíme. Do sprch zdarma budete moct zajít do nedaleké Základní školy Boskovice v sobotu mezi 10:00 a 16:00. Umývárky a toalety vám navíc budou k dispozici v sobotu přes den i v areálu letního kina.

DOPROVODNÝ PROGRAM

Sobotní odpoledne můžete tradičně strávit na boskovickém Koupališti Červenka, na které budete mít s obrandovaným náramkem kterékoliv barvy vstup za poloviční cenu. Zdarma pak můžete s obrandovaným náramkem navštívit místní vyhlídkovou Radniční věž v centru města, která bude v sobotu i neděli otevřená 8:00-12:00 a 13:00-17:00. Kvůli omezené kapacitě objektu (max. 30 lidí) budou vstupy do věže po půl hodinách. Dále pak můžete navštívit westernové městečko, za vidění stojí hrad a zámek, nebo si můžete udělat výlet do nedalekého arboreta. Nemluvě o soustavě nejznámějších českých jeskyní Moravského krasu v několikakilometrové “hajkové” vzdálenosti.

POTVRZENÍ ÚČASTI A KOUPĚ ZVÝHODNĚNÝCH E-VSTUPENEK V PŘEDPRODEJI

Registrace na ČSFD.cz není pro účast na akci povinná, ale má výhody. Pokud chceš při vstupu do areálu letního kina obdržet lístek do tomboly, pořid si vstupenku na 10. Filmový víkend ČSFD v předprodeji on-line a potvrď účast formulářem níže. Ve formuláři zaškrtni, jestli se zúčastníš jedné nebo obou nocí a jestli využiješ stanové městečko. Uzávěrka seznamu potvrzených účastníků bude 2 dny před začátkem akce, tedy ve středu 28. července v 19:00. U vstupu do letňáku pak řekneš svoji přezdívku a unikátní čtyřčíselný kód, který se ti zde zobrazí po uzávěrce seznamu účastníků (a současně ti bude poslán na e-mail), předložíš vytištěnou e-vstupenku s čárovým kódem (nebo zaplatíš vstupné) a budeš vpuštěn. Ber prosím přihlášku závazně a kdybys chtěl svoji účast na poslední chvíli zrušit, udělej tak níže kliknutím na "Zrušit účast" (daný link se ti zde objeví po potvrzení účasti).

Přihlášení na projekci

Pro přihlášení na ČSFD projekci je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD a nejdříve se přihlásil do svého účtu.

Přihlásit se

Reklama

Reklama