Reklama

Reklama

11. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD

pátek 05.08.2022 14:00, vstupné v předprodeji 300 Kč / noc, 400 Kč obě noci (na místě o 100 Kč více)

O AKCI

Milí ČSFĎáci, na jedenáctém FILMOVÉM VÍKENDU ČSFD vás opět čeká dvounoční maraton báječných filmů a skvělé nálady. Letošní “Filmáč ČSFD” se uskuteční od pátku 5. srpna do nedělního rána v kompletně zrekonstruovaném Letním kině Boskovice. Brány letňáku otevřeme v pátek i v sobotu v 19 hodin. Všichni ČSFD uživatelé, kteří potvrdí účast formulářem dole na této stránce a u vstupu do letňáku předloží VYTIŠTĚNOU e-vstupenku na akci, zakoupenou v on-line předprodeji, obdrží lístek do bohaté filmové tomboly. Kromě toho vám letos rozdáme více jak 4 000 filmových plakátů od českých distributorů. Filmy začneme promítat oba večery přibližně ve 21:15.

VSTUPNÉ, FILMY, JÍDLO A PITÍ

Vstupenky doporučujeme koupit za zvýhodněnou cenu v předprodeji on-line na webu Letního kina Boskovice. Lístek na jednu noc v předprodeji stojí 300 Kč, na obě noci 400 Kč. Na místě budou obě varianty o 100 Kč dražší. E-mailové potvrzení o koupě e-vstupenky s čárovým kódem si sebou prosím přineste VYTIŠTĚNÉ. U vstupu do areálu Letního kina dostane každý účastník akce “nezničitelný” obrandovaný náramek s logem akce. Náramky budou modré (páteční noc), zelené (sobotní noc) a červené (dvounoční).
V ceně je na každou noc zahrnuta projekce tří filmů v původním znění s českými titulky. 11. "Filmáč" otevřeme nejčerstvější novinkou programu, akčňákem Bullet Train s Bradem Pittem. Následovat budou nápaditá fantasy Všechno, všude najednou a dánská feel-good komedie Divoch. Sobotní noc odstartujeme famózně obsazenou marvelovkou Thor: Láska jako hrom, na ní naváže blockbuster roku Top Gun: Maverick a noc poprvé v historii Filmového víkendu ČSFD uzavřeme českým filmem, komedií Párty Hárder: Summer Massacre.
Občerstvení nám letos zajistí vyhlášený lokální bar PUNQA. Pro hladové krky budou k dispozici stánky s hamburgery s trhaným vepřovým, kuřecími stripsy, párky v rohlíku, hranolkami a různými pochutinami (chipsy, oplatky, křupky atd.). Žíznivé krky uspokojí ovocné limonády a pivo značek Pilsner Urquell a Kozel. Na snídaních v areálu stanového městečka v Zámecké zahradě se v sobotu i neděli od ranních 10-ti hodin můžete těšit na bagety, sladké pečivo, čaj a kávu.

Pátek    
Sobota    

STANOVÉ MĚSTEČKO V ZÁMECKÉ ZAHRADĚ A PARKOVÁNÍ

Stanové městečko se nachází kousek od letního kina, v areálu Zámecké zahrady. Otevřené pro vás bude od pátečních 15:00 do nedělního poledne 12:00. Rozložit stan doporučujeme před začátkem pátečního programu. Stanové městečko bude disponovat mobilními toaletami a korýtkem s pitnou vodou. Cena za stanové městečko bude 100 Kč na osobu a noc, a 100 Kč za auto. S koupí vstupenky obdrží každý stan roli toaletního papíru a pytel na odpadky. Parkovat můžete přímo v areálu stanového městečka na vyznačených místech. S umístěním stanu i auta vám na místě poradíme. Do sprch zdarma budete moct zajít do nedaleké Základní školy Boskovice v sobotu mezi 10:00 a 16:00. Umývárky a toalety vám navíc budou k dispozici v sobotu přes den i v areálu letního kina.

DOPROVODNÝ PROGRAM

Letos jsme pro vás opět připravili exkluzivní projekci filmu, který budete moct shlédnout několik dní před oficiální premiérou. Pokračování úspěšného hororu Sirotek (2009) s názvem Sirotek: První oběť vám promítneme zdarma v sobotu od 17:00 v kamenném kině Panorama. Pro účast na projekci se prokažte kterýmkoliv typem náramku (vstupenky) na 11. Filmový víkend ČSFD. Na místě budou v prodeji náramky na sobotní noc.
Ty z vás, kteří si chtějí zasoutěžit s ostatními ČSFĎáky poměřením znalostí ze světové kinematografie, zároveň zveme na filmový kvíz, který proběhne v sobotu v kině Panorama od 14:00. Kvíz potrvá přibližně 2 hodiny a soutěžit budou teamy po maximálně pěti lidech. Členové teamu s nejvyšším počtem správně zodpovězených otázek vyhrají atraktivní cenu, kterou jim předáme před prvním filmem sobotní noci. Přihlášky na kvíz nám prosím posílejte na e-mail lizna.kino@boskovice.cz, s vyjmenováním ČSFD přezdívek uživatelů vašeho teamu.
Sobotní odpoledne můžete tradičně strávit na boskovickém Koupališti Červenka, na které budete mít s obrandovaným náramkem kterékoliv barvy vstup za poloviční cenu. Zdarma pak můžete s obrandovaným náramkem navštívit místní vyhlídkovou Radniční věž v centru města, která bude v sobotu i neděli otevřená 8:00-12:00 a 13:00-17:00. Dále pak můžete navštívit westernové městečko, za vidění stojí hrad a zámek, nebo si můžete udělat výlet do nedalekého arboreta. Nemluvě o soustavě nejznámějších českých jeskyní Moravského krasu v několikakilometrové “hajkové” vzdálenosti.

POTVRZENÍ ÚČASTI A KOUPĚ ZVÝHODNĚNÝCH E-VSTUPENEK V PŘEDPRODEJI

Registrace na ČSFD.cz není pro účast na akci povinná, ale má výhody. Pokud chceš při vstupu do areálu letního kina obdržet lístek do tomboly, pořid si vstupenku na 11. Filmový víkend ČSFD v předprodeji on-line a potvrď účast formulářem níže. Ve formuláři zaškrtni, jestli se zúčastníš jedné nebo obou nocí a jestli využiješ stanové městečko. Uzávěrka seznamu potvrzených účastníků bude 2 dny před začátkem akce, tedy ve středu 3. srpna v 19:00. U vstupu do letňáku pak řekneš svoji přezdívku, předložíš vytištěnou e-vstupenku s čárovým kódem (nebo zaplatíš vstupné) a budeš vpuštěn. Ber prosím přihlášku závazně a kdybys chtěl svoji účast na poslední chvíli zrušit, udělej tak níže kliknutím na "Zrušit účast" (daný link se ti zde objeví po potvrzení účasti).

Přihlášení na projekci

Pro přihlášení na ČSFD projekci je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD a nejdříve se přihlásil do svého účtu.

Přihlásit se

Reklama

Reklama