Reklama

Reklama

ČSFD projekce

Resident Evil: Odveta

CineStar Černý Most, středa 12.09.2012 20:00, vstup zdarma
Resident Evil: Odveta

Milý uživateli ČSFD.cz, ve spolupráci s distribuční společností Falcon jsme pro tebe připravili další projekci, tentokrát filmu Resident Evil: Odveta, ve 3D s českými titulky.

Promítání proběhne ve středu 12.9.2012 od 20:00 v multikině CineStar Černý Most (sál č. 4, kapacita 360 míst). Vstup na akci je zdarma, je pouze potřeba být registrovaným uživatelem ČSFD.cz, níže vyplnit přihlašovací formulář a spoléhat na to, že ti do uzávěrky seznamu účastníků nevyfoukne tvoje místo uživatel s větším počtem uživatelských bodů - kdo má totiž více bodů než uživatel na posledním místě seznamu, ten ho nahradí (v případě stejného počtu bodů rozhoduje dřívější termín přihlášení). Uzávěrka seznamu účastníků proběhne ve středu v 15:00.

Pokud jsi při registraci do ČSFD.cz zadal správně jméno i místo bydliště, formulář už máš předvyplněný a stačí ti kliknout na "tímto potvrzuji svoji účast". U vstupu do sálu pak jen řekneš svoji přezdívku (nebo jméno a příjmení) a unikátní čtyřčíselný kód, který se ti zde zobrazí po uzávěrce seznamu účastníků ve středu v 15:00 (a současně ti bude ve stejnou chvíli poslán na email) a budeš vpuštěn. Pokud na ČSFD.cz ještě registrován nejsi, věnuj prosím registraci tři minutky (vpravo nahoře v hlavičce webu link "Registrovat"). Ber prosím přihlášku závazně a kdybys svoji účast chtěl na poslední chvíli zrušit, udělej tak přímo zde kliknutím na "Zrušit účast" (tento link se ti zde objeví až po potvrzení účasti). Kdo bude na seznamu účastníků a nepřijde, na další akce už se nedostane.

Přihlášení na projekci

Pro přihlášení na ČSFD projekci je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD a nejdříve se přihlásil do svého účtu.

Přihlásit se

Reklama

Reklama