Oscarová noc 2013

neděle 24.2.2013, 22:30, Kino Světozor, vstup zdarma

>>> Pozor! Předem upozorňujeme, že každý hlučný účastník Oscarové noci, který bude rušit

kolemsedící hlasitou rozpravou s kamarády, bude okamžitě vykázán ze sálu! <<<

85. Annual Academy Awards

Milý uživateli, přímý přenos udělování letošních Oscarů se ve spolupráci ČSFD.cz s HBO uskuteční v noci z neděle 24.2. na pondělí v pražském kině Světozor (kapacita 320 míst). Brány kina otevřeme přihlášeným uživatelům ČSFD.cz v neděli v noci ve 22:30. Od 23:00 začneme promítat film Game Change a poté jednu epizodu ze seriálu Banshee. V 01:30 pak začne přímý přenos záznamu z červeného koberce, po kterém bude následovat 85. ceremoniál předávání Oscarů. Vstup na akci je zdarma, je pouze potřeba být registrovaným uživatelem ČSFD.cz, níže vyplnit přihlašovací formulář a spoléhat na to, že ti do uzávěrky seznamu účastníků nevyfoukne místo uživatel s větším počtem uživatelských bodů - kdo má totiž více bodů než uživatel na posledním místě seznamu, ten ho nahradí (v případě stejného počtu bodů rozhoduje dřívější termín přihlášení). Uzávěrka seznamu účastníků proběhne v neděli 24.2. v 17:00.

Pokud jsi při registraci do ČSFD.cz zadal správně jméno i místo bydliště, formulář už máš předvyplněný a stačí ti kliknout na "tímto potvrzuji svoji účast". U vstupu do sálu pak jen řekneš svoji přezdívku (nebo jméno a příjmení) a unikátní čtyřčíselný kód, který se ti zde zobrazí po uzávěrce seznamu účastníků v neděli v 17:00 (a současně ti bude ve stejnou chvíli poslán na email) a budeš vpuštěn. Pokud na ČSFD.cz ještě registrován nejsi, věnuj prosím registraci tři minutky (vpravo nahoře v hlavičce webu link "Registrovat"). Ber prosím přihlášku závazně a kdybys svoji účast chtěl na poslední chvíli zrušit, udělej tak přímo zde kliknutím na "Zrušit účast" (tento link se ti zde objeví až po potvrzení účasti). Kdo bude na seznamu účastníků a nepřijde, na další akce už se nedostane.

Pro přihlášení je potřeba, abys byl registrovaným uživatelem ČSFD.cz a nejdříve se přihlásil do svého účtu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace