Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Klišé

Napiš, která filmová klišé vás už drtí a lezou krkem.

-Při automobilový honičce se narazí vždy na couvající kamion.

-V domech se svítí ve dne v noci a nikdo to neřeší.

-Kdo vyleze z vody, je v dalším záběru ihned suchý.

-Kdo jde do sklepa, tak si nerozvití, nebo to nejde.

-Před bankou je vždy místo k zaparkování.

-Každý ví, jak nastartovat auto a jaký drátky spojit.

PS-Diskuze není z mojí hlavy...

Správce diskuze:

PROCESOR
<< novější 4 3 2 1
    • 23.6.2018  20:57
    Blueeyes
    (hodnocení, komentáře)

Věta "Myslím, že máme společnost." :)

• 23.6.2018  18:17
    Kamas
    (hodnocení, komentáře)

nekonečně plný zásobník při přestřelkách..

• 23.6.2018  18:11
    Kamas
    (hodnocení, komentáře)

1. když má mužská hlavní postava působit mužně, podívá se zamyšleně kamsi do dálky a svraští čelíčko.. Brad Pitt v tom byl odborník. 

2. ženské se probouzí krásně nalíčené a nerozcuchané (jaká nespravedlnost)

3. chlap vyznávající lásku v prudkém lijáku 

• 23.6.2018  07:37
    Delock
    (hodnocení, komentáře)

Když je nějaká dramatická scéna nebo rvačka na veřejném záchodě, tak na ty záchody nikdo cizí nepřijde.

• 23.6.2018  00:08
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

Predkozka: Výborně )

• 22.6.2018  23:49
    Predkozka
    (hodnocení, komentáře)

v kritických situacích nelze auto nastartovat na poprvé a u mobilu vždy chybí signál

na příspěvěk reagoval PROCESOR
    • 22.6.2018  22:16
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

Nebo si založte svojí diskuzi a tam se můžete hádat s Apachem od rána do večera...

• 22.6.2018  21:40
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

Necháme Apache být, zvlášť když nemůže reagovat a vrátíme  se ke klišé.)

• 22.6.2018  14:03

Příspěvek byl smazán administrátorem.

• 22.6.2018  14:01

• 21.6.2018  11:53
    anglanek
    (hodnocení, komentáře)

Stoka: Když ho v Ostravě pustí do vlaku..

• 21.6.2018  07:42
    Stoka
    (hodnocení, komentáře)

anglanek, PROCESOR: Až tak? Najde si vás? Na fdb byl za mladou ženskou?? Ty vááádo.

na příspěvěk reagoval anglanek
    • 20.6.2018  19:51
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

ro1man: Ano vrátí, necháme Apache být, zvlášť když nemůže reagovat a vrátíme  se ke klišé.)

• 20.6.2018  19:50
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

anglanek, Rohypnol99: Podle reakcí co mi chodí do pošty už bude mít pěkně dlouhej seznam. Nevím proč takový uživatele dávno nesmázli. No on by si udělal nový účet a jelo by se dál. Ale je šikovnej, vedle na Fdb ze sebe dělal mladou ženskou a že mi pošle žhavý fotečky do soukromýho mejlu a myslel si, že ho nepoznám...

na příspěvěk reagoval Stoka
    • 20.6.2018  16:13
    ro1man
    (hodnocení, komentáře)

... a takova pekna diskuze to tady puvodne byla... Ale ted uz se to vrati zpet ke klise... Doufam.

• 20.6.2018  11:12
    Rohypnol99
    (hodnocení, komentáře)

Mr.Apache: Jak není po tvém,tak dokážeš být strašný hajzl. Nechtěj aby vyjela pošta " od tebe"

• 20.6.2018  09:47
    anglanek
    (hodnocení, komentáře)

Umaštěnej  fešnej somrák v jednom triku to neunesl a mám ti vyřídit,že si nás najde..) pane PROCESORE. Doufejme, že si na rande ten dobytek vezme čistý a jiný triko. hehe

na příspěvěk reagoval PROCESOR , Stoka
    • 20.6.2018  02:05
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

Když chlap vyznává lásku v komediích je většinou nešikovný až trapný, ale to se ženským líbí, vážně?...

• 20.6.2018  01:35
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

Diskuze zakládám proto, aby se tam uživatelé bavili a měli lepší náladu, ne aby se tam hádali. Pokud někdo chce skutečně věcně diskutovat, měl by si najít jinou diskuzi, nebo otázky směřovat na někoho jiného, nejsem povinný tady sedět non-stop a vyjadřovat se ke všemu. To, že jsem to založil neznamená, že to musím obhajovat a reagovat na každý hovno. Bud se vám diskuze líbí, nebo ne. Nebudu se s někým dalším otravně dohadovat na banalitách, když chce jenom prudit. To jenom tak okrajem. K dalším trolům už nebudu tak trpělivý. 

• 20.6.2018  00:06
    Swansea
    (hodnocení, komentáře)

PROCESOR: Rozumím. Ban by měl být až ten poslední prostředek otravneho trola. Je fakt, že už se nemůže vybijet na Filmové teorii a uzavřených diskuzi, z kterých mě tyhle intelektuálni elity rozměrů drben lokálního rozměru zabanovali. :-)

• 19.6.2018  23:23
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

Swansea: Díky za podporu. Má tady ban, ale nepochybuji o tom, že to tady šmíruje dál, takže se připrav na to, že Tě bude nevhodně napadat v poště, jako mě. Doporučuju preventivně bloknout, je opravdu nechutný. 

na příspěvěk reagoval Swansea
    • 19.6.2018  23:21
    Swansea
    (hodnocení, komentáře)

Tak každá sranda se dá zkazit třeba tímhle https://www.quora.com/What-are-some-of-the-most-annoying-movie-clichés ale kromě opakovanych a nevyctenych byl originální Rhed a jeho"cinknuti vytazene kulky".

• 19.6.2018  23:15
    Swansea
    (hodnocení, komentáře)

Mr.Apache: Proč se zapojuješ do diskuzí, který tě serou potažmo zřizovatel? Přijdeš mne jako znuděny starý alkoholik.

• 19.6.2018  20:07
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

anglanek: Pan Apache už Ti neodpoví už to tady zasíral hodně dlouho....

• 19.6.2018  19:48
    anglanek
    (hodnocení, komentáře)

Mr.Apache: Myslíš tu umaštěnou máničku v jednom triku,jo? neblázni )) ( teda pokud u těch zasklených krasavců je ten Mr. Apache... Po fotbale mrknu, co mi tu připravíš,krasavče.

• 19.6.2018  19:03

• 19.6.2018  18:59
    Mr.Apache
    (hodnocení, komentáře)

anglanek: Vidíš to, jak ti hezky rozdávám radost v tom tvém smutném xenofobním životě. Na ramenou bys mě za to měl nosit, ty jeden truhlíku.

• 19.6.2018  18:53
    Mr.Apache
    (hodnocení, komentáře)

PROCESOR: A co kdyby sis ty pro změnu nastudoval, co je vlastně to klišé? Mrk mrk.

• 19.6.2018  10:12
    anglanek
    (hodnocení, komentáře)

Stoka: Ten mchnk nemusí být špatnej týpek,ale tohle polský hovado je teda extratřída )) druhej Martínek,ale je sranda

na příspěvěk reagoval Mr.Apache
    • 19.6.2018  08:07
    Stoka
    (hodnocení, komentáře)

Vy jste tak roztomilý, skoro tak jako mchnk hned vedle, až na to, že všechen jeho život není doopravdy takovým, jak on si myslí. Vlastně je jen vylhaný a jeho reakce sou jen takové výstřely do tmy.

• 18.6.2018  22:18
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

Mr.Apache: Tak si to nastuduj, je to hned ta úvodní scéna. Nemusím uvádět žádný jiný filmy, nejsem tady od toho, aby mě nějakej chytrák co se zrovna nudí trénoval. Diskuzi sem založil, aby se i ostatní uživatelé pobavily a uváděly sami příklady, což se i dařilo. Ona je diskuze a diskuze. Ono se dohadovat na něčem co je zřejmé a ten druhý to ví také, ale chce jen prudit u mě žádná diskuze není a nevidím důvod, proč bych tím měl ztrácet svůj čas. Můžeš sem dát nějaké klišé, které tady ještě nebylo a nebo pokračovat  v "diskuzi", ale já mám právo na to nereagovat zvláště, když vím, že se to nikam nehne. Měj hezkej večír.

na příspěvěk reagoval Mr.Apache , Mr.Apache
    • 18.6.2018  19:52
    Mr.Apache
    (hodnocení, komentáře)

PROCESOR: Ještě k tomu tvému tzv. hejtování: Proč vlastně zakládáš diskuze, když nechceš aby ti v nich někdo diskutoval?

na příspěvěk reagoval PROCESOR , Swansea , Rohypnol99
    • 18.6.2018  19:49
    Mr.Apache
    (hodnocení, komentáře)

anglanek: Prozradím ti tajemství. Slovák se píše s velkým S.

na příspěvěk reagoval Predkozka , Predkozka
    • 18.6.2018  19:04
    anglanek
    (hodnocení, komentáře)

Mr.Apache: Kolik že ti je,hlavoune? úrovní mi připomínáš slováka Martina 321 )

• 18.6.2018  18:08
    Mr.Apache
    (hodnocení, komentáře)

anglanek: Takhle si ale hocha nenajdeš, to musíš vyrazit někam ven, víš? Jinak obtěžovat někoho a pak se vymlouvat, že ti ho bylo vlastně líto, je legrační. Vím, že jsi to neměl lehké, když tě doma v dětství zneužívali, ale s tím ti moc nepomůžu. Možná bys měl vyhledat odbornou pomoc, jinak to s tebou už půjde jenom z kopce. Jestli to teda vůbec ještě jde.

• 18.6.2018  17:54
    anglanek
    (hodnocení, komentáře)

Mr.Apache: Proč mažeš,konino? Jinak jestli bereš milostný dopis v podání,že máš přehled o muzice a že se to hezky čte,tak to jsi asi slušnej buran,ale tvoje věc...( bylo mi tě tak trochu líto s jakým nasazením jsi psal ty články a každý tě tak trochu měl u prdele ..až na jednu holčinu co brnká u táboráku)

Na fotbal koukám doma z postele,ale klidně dám adresu a můžeš mi přilítnout pohonit a nebo požužlat,blbe

• 18.6.2018  17:37
    Mr.Apache
    (hodnocení, komentáře)

PROCESOR: Ovládej se. Vždyť ta diskuze ani není z tvé hlavy, jak sám píšeš tady nahoře, tak proč tak přehnané reakce?

Sedm jsem viděl někdy v 90. letech, nijak zvlášť mě to nevzalo a na žádnou načančanou krásku po ránu si tam nevzpomínám.

Zkus uvést jiný příklad.

• 18.6.2018  17:31
    Mr.Apache
    (hodnocení, komentáře)

anglanek: Proč jsi takový? Vždyť jsi mi psával tak hezké milostné dopisy do zdejší pošty. Já vím, to bylo ještě předtím než jsi zjistil, že z toho nic nebude, viď brouku? Ale takový je život, s tím se musíš smířit, ne si tady vylévat vztek. To se nedělá. Vždyť možná už na tom fotbale konečně potkáš nějakého hocha svého srdce. Nevzdávej to! Držím palečky.

• 18.6.2018  16:54

Uživatel Mr.Apache smazal svůj příspěvek.

• 18.6.2018  16:07
    anglanek
    (hodnocení, komentáře)

PROCESOR: Že se s tím idiotem vůbec bavíš,kolego? ten je rád,že nakupuje v Polsku na tržnici vejce o dvacetník levněji , kokot přechytralej. Jdu na fotbal..čus

• 18.6.2018  15:47
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

Mr.Apache: Si děláš srandu, vid? Tak si tady hejtuj dál, já du něco dělat

Film Sedm. )

na příspěvěk reagoval anglanek , Mr.Apache , Mr.Apache , Mr.Apache
    • 18.6.2018  15:28
    Mr.Apache
    (hodnocení, komentáře)

PROCESOR: V jakém filmu konkrétně?

• 18.6.2018  15:26
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

Mr.Apache: Víš dobře, jak to myslím. Ve filmu jsou hlavní hrdinky ráno, jen co otevřou oči, dokonalý což ve skutečnosti nebývá. To je celý. Jasně, že když je rozcuchaná, tak může působit roztomile, jenže ona v tom filmu NIKDY ráno nebude rozcuchaná, nenamalovaná, už to chápeš?....

• 18.6.2018  15:02
    Mr.Apache
    (hodnocení, komentáře)

PROCESOR: To je nějaké klišé, ne? :-) BTW, když je krásná žena rozcuchaná a nenamalovaná, tak už není krásná?

• 18.6.2018  14:53
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

Mr.Apache: Trochu "zmačkaný-rozcuchaný-nenamalovaný".

<< novější 4 3 2 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace