Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Make ČSFD Great Again

Smazání ankety o největší mrdku na ČSFD bylo poslední kapkou, posledním hřebíčkem do rakve absolutní svobodě slova a vyjadřování. Nehodláme dále jen tak nečinně přihlížet vzrůstajícímu trendu donášení, mazání, zakazování, omezování, trestání, zkrátka pozvolnému nástupu virtuální diktatury. Ukažme, že obsese a vrtochy některých frustrovaných lidiček z pomyslného hradu i podhradí databáze, kteří se k podobnému hnusu snižují a tím si dočasně ulevují, nebudeme přehlížet, natož tolerovat. Tuto diskuzi tedy považujme za místo pro ty, kteří neplánují ustupovat, tedy za určitou paralelní společnost na ČSFD, která bude nekompromisní a konstruktivní opozicí vůči zdejší despocii a z které v bodoucnu možná i vykrystalizuje osobnost, jež bude schopna smést staré a již řádně prohnilé pořádky a sama se postavit na příslovečný piedestal. Předem upozorněme, že jsme nenásilnou formou opozičního hnutí, ale hněv narůstá a páky, jak známo, jsou. Též kleště, kleště především.

Správce diskuze:

Venkovan
<< novější 54 53 52 51 41 28 14 1
<< novější 54 53 52 51 41 28 14 1
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace