Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Liga filmových postav

Ano, jedná se o jednu z mnoha dalších hlasovacích diskuzí, které jsou pro některé trnem v oku, jiní je vítají a dalším je naprosto fuk.  Do které z těchto skupin patříte, se dozvíme velmi jednoduše, protože ty první míním velmi rychle jejich trápení zbavit, ti druzí se tu budou bavit a ti třetí jsou všichni ostatní.  Vzhledem k názvu  je jasné, čeho se tato anketa, a doufám, že i diskuze, bude týkat. Půjde o filmové postavy, a to napříč časem či žánrem. Pravidla jsou pak vcelku jednoduchá:

Jednotlivé postavy budou rozděleny do jednotlivých tematických skupin po čtyřech kusech. V každé skupině se utká každý s každým v jednotlivých duelech. Každý duel bude trvat týden a každý hlasující bude mít jeden hlas pro všechny aktuální duely. Ze skupiny pak postoupí dva vítězové s nejvyšším počtem bodů (za vítězství v duelu – 2 body, za remízu – 1 bod, za prohru – 0 bodů).  V případě rovnosti bodů rozhoduje lepší rozdíl ve skóre, větší počet hlasů a vzájemný duel. Pokud nebude o postupu rozhodnuto ani tak, rozhoduji já:-). Ze základní skupiny se postupuje do vyšší skupiny, vzájemné výsledky se  přenáší, čili znovu se ti samí už nestřetnou. Záměrně neříkám, že se postupuje do osmi-, čtvrt- nebo jiné finálové skupiny, protože dané téma může mít tolik členů, kolik si vy budete přát. A tím se dostáváme k výběru postav, vybírat je budu zejména já, ale vůbec se nebráním případným návrhům, koho dalšího do daného tématu zařadit. Času na připomínky a úpravy pravidel máme dost, především je to však zábava:-)  Vítám návrhy témat i dalších postav! Ale prosím, důkladně si je promyslete, nespěchejte, pak mi svůj seznam těch, které byste opravdu rádi viděli, klidně i pošlete poštou.  Všechny zaznamenávám do tabulek - viz odkaz níže. Děkuji a jsem rád, pokud vás to baví! 

Témata budou následující (mohou se na vaše návrhy upravit, případně doplnit):

Superhrdinové

Horrorové postavy

Pohádkové postavy

Sci-fi, fantasy

Dobrodružství, western, historie 

Krimi, thriller, drama 

Akce, válka 

Komedie 

V.I.P. seriály 

……

                                                                                                                                               

Jen prosím, hlasujte pouze  z JEDNOHO účtu :-)  

 

Aktuální duely ( od 10.12. do 17.12. 2018) - 3.kolo

 

1. James Bond - Harry Callahan                                  3:5

2. John Rambo - Sgt. Hartman                                     6:2

3. Homer Simpson - Jacques Clouseau                      6:1

4. Dr. Peter Venkman - Arnold J. Rimmer                    5:2

5. Francis Underwood - Nicholas Brody                      2:1

6. Enoch "Nucky" Thompson - Walter White               1:2

7. Dracula - Laurie Strode                                              5:3

8. Ghostface - Freddy Krueger                                      2:5

 

Bonus:

Upgrade

Když se vylepší...

Muž - Žena                                                                        3:2

 

 

Liga filmových postav - výsledky a tabulky - zde si můžete prohlédnout výsledky minulých duelů, tabulky, návrhy postav...

 

Hymna Ligy filmových postav  (by MontyBrogan)

Video o této diskusi  (by PetrPan)

Náš plakát (by Addamos21)

 

Můžete se zúčastnit i dalších podobných anket na ČSFD:

Béemvéčkovy nejlepší filmy

Wácova řežba pro pamětníky

Wácova liga akčních filmáků

 

 

Hlasující: kajda.l (3,5,6,bonus), harfuska (5,6), Sayko, MontyBrogan, Karlas (5,bonus), PetrPan (5,6), Addamos21 (6), BMW12 (4,5,6,8,bonus)

 

Správce diskuze:

PetrPan
<< novější 79 78 77 76 60 40 21 1
<< novější 79 78 77 76 60 40 21 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace