Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Knihy

Zdravím Velmi sháním tuto knihu Bud Spencer a Terence Hill https://www.databazeknih.cz/knihy/bud-spencer-a-terence-hill-86158. Je to jediná do češtiny přeložená kniha o této dvojici. Zbytek je k sehnání jenom italsky nebo německy. Za jakýkoli tip, kde anebo od koho bych si knížku mohl koupit budu převelice rád. Dále sháním knihu Nová Vlna: https://www.databazeknih.cz/knihy/nova-vlna-29303 Opět budu rád za jakýkoli tip, kde anebo od koho bych si knížku mohl koupit.

Správce diskuze:

Pierre
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace