Reklama

Reklama

Diskuze - Nejlepší v sérii

Nejlepší v sérii

Nevím, zda-li to tu již někdy bylo. Napadlo mě založit hlasovací diskuzi na téma nejlepší film v dané sérii. Mělo by se jednat o filmy, které mají alespoň dvě pokračování.

 

Sestavte žebříček od nejlepšího filmu k nejhoršímu z vybrané série. První film v žebříčku dostane počet bodů shodný s počtem filmů v sérii, každý další o bod méně.

 

V hlasování můžete uvést, v jaké sérii by jste chtěli hlasovat příště, pokud se bude názor opakovat, zařadím jí do hlasování, pokud ne, vyberu nějakou sám.

 

HLASOVÁNÍ PROBÍHÁ VŽDY TÝDEN, KONEC HLASOVÁNÍ JE V PONDĚLÍ VE 14:00.

 

Předchozí série:

Rocky - vítěz: Rocky (197622% hlasů

Harry Potter - vítěz: Harry Potter a Kámen mudrců (2001)  16% hlasů

Star Wars - vítěz: Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho (1983)  16% hlasů

Vetřelec - vítěz: Vetřelci (1986)  27% hlasů

Rychle a zběsile - vítěz: Rychle a zběsile 5 (2011)  20% hlasů

Indiana Jones - vítěz: Dobyvatelé ztracené archy (1981)  35% hlasů

Smrtonosná past - vítěz: Smrtonosná past (1988)  33% hlasů

Návrat do budoucnosti - vítěz: Návrat do budoucnosti (1885)  47% hlasů

 

 

Aktuální série: Pán prstenů

Hlasovat můžete pro filmy: Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001), Pán prstenů: Dvě věže (2002), Pán prstenů: Návrat krále (2003), Hobit: Neočekávaná cesta (2012), Hobit: Šmakova dračí poušť (2013), Hobit: Bitva pěti armád (2014)

 

1) Pán prstenů: Dvě věže  16b

2) Pán prstenů: Návrat krále  12b

3) Pán prstenů: Společenstvo Prstenu  11b

4) Hobit: Šmakova dračí poušť  8b

5) Hobit: Bitva pěti armád  10b

6) Hobit: Neočekávaná cesta  6b

 

 

Hlasovali: jarous (6), cingi.t (6), CarnTheNunya (6)


PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
ro1man

ro1man (hodnocení, recenze)

MartinS96

Ano, tak to bude. Prvni hlasovacky jsou strasne zname, ale u tech poslednich mam problem, ze mi to strasne splyva dohromady. A neco jsem vubec nevidel.

MartinS96

MartinS96 (hodnocení, recenze)

ro1man

Spíš bych řekl, že některé ty série co tu byly jsou moc dlouhé a ne každý viděl všechny díly, přesto ale mohl seřadit jen ty co viděl.

na příspěvěk reagoval ro1man

 (hodnocení, recenze)

ro1man

Řekl bych, že ty filmy byly naopak všechny známé:

Rocky - vítěz: Rocky (197622% hlasů

Harry Potter - vítěz: Harry Potter a Kámen mudrců (2001)  16% hlasů

Star Wars - vítěz: Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho (1983)  16% hlasů

Vetřelec - vítěz: Vetřelci (1986)  27% hlasů

Rychle a zběsile - vítěz: Rychle a zběsile 5 (2011)  20% hlasů

Indiana Jones - vítěz: Dobyvatelé ztracené archy (1981)  35% hlasů

Smrtonosná past - vítěz: Smrtonosná past (1988)  33% hlasů

Návrat do budoucnosti - vítěz: Návrat do budoucnosti (1885)  47% hlasů

Mi neříkej, že tyto filmy jsou neznámé.

ro1man

ro1man (hodnocení, recenze)

MartinS96

Myslim si, ze filmy cos tu daval, pak uz byly mene zname... Diskuze to byla dobra, ale ucast byla mala diky neznalosti jednotlivych dilu.

na příspěvěk reagoval MartinS96

 (hodnocení, recenze)

Logicky mluvím o této diskuzi, ale tvůj mozeček to pochopit nedokáže, takže mě tvůj příspěvek nepřekvapuje.

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

MartinS96

V pohodě, zas tak moc by mi to nevadilo, jen jsem byl překvapený. Co se týče toho datumu, tak staré příspěvky jsem si neprohlížel. Jinak dík. :D

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Nebo stačilo do popisu napsat "mažu diskuzi" a nebo jsi to mohl sem hodit jako příspěvek, jak já mám vědět, jestli diskuze ještě běží nebo ne?

na příspěvěk reagoval MartinS96

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

A příště bych prosil Transformers, nebo trilogii Spider-Man s Tomem Maguirem a nebo Piráty z Karibiku.

na příspěvěk reagoval MartinS96

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

1. Dvě Věže, 2. Společenstvo, 3. Návrat Krále, 4. Neočekávaná Cesta, 5. Šmakova Dračí Poušť , 6. Bitva Tří Armád

cingi.t

cingi.t (hodnocení, recenze)

1. Dve vežičky, 2. Návrat Aragorna, 3. Spoločenstvo prstienka, 4. Bilbo tretí, 4. Blbo prvý, 5. Bilbo druhý :D 

na příspěvěk reagoval MartinS96

jarous

jarous (hodnocení, recenze)

Bitva pěti armád, Šmakova poušť,  Dvě věže, Návrat krále, Společenstvo prstenů, neočekávaná cesta

MartinS96

MartinS96 (hodnocení, recenze)

"Nečekaně" zvítězila legenda a zakladatel "klaustrofobickýho akčňáku" Die Hard jednička.

 

Nové hlasování, tuhle sérii viděl snad každej, tak koukejte hlasovat nebo to tu zavírám. :D

Ellmariachi

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

Past 1
Past 3
Past 4
Past 2
Tyhle všechny jsou super a nedám na ně dopustit, ale pak dlouho dlouho nic, pak Esmeralda, Tak jde čas, Kameňák, až pak někde je
Past   opět v akci.

na příspěvěk reagoval MartinS96

MartinS96

MartinS96 (hodnocení, recenze)

cingi.t

I když už asi nikdo hlasovat nebude, počkáme do pondělí. Klidně můžeš navrhnout o čem by se mohlo hlasovat od pondělí. Ale pokud nebude hlasovat víc lidí než my tři tak to tu asi už nemá cenu dál držet.

na příspěvěk reagoval ro1man

MartinS96

MartinS96 (hodnocení, recenze)

1 – Smrtonosná past 

2 – Smrtonosná past 3 

3 – Smrtonosná past 2 

4 – Smrtonosná past 4.0

5 – Smrtonosná past: Opět v akci

MartinS96

MartinS96 (hodnocení, recenze)

Omlouvám se za zpoždění, možná kdyby mi to pan Real Tom Hardy nepřipomněl mohl být tento týden bez hlasování. :D 

Vypadá to sice že Dobyvatelé zracené archy zatím vyhráli s největším rozdílem, ovšem pouhý jeden hlas pozadu byla Poslední křížová výprava, dohromady tyto dva filmy získaly 68,75% vašich hlasů.

Tentokrát se podíváme jaký film máte nejradši s Johnem McClanem v hlavní roli. Pokud teda někdo bude hlasovat........ :D

Reklama

Reklama

Reklama