Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Jak zapomenout na spoilery?

Zdravím, chtěl bych se tady na něco zeptat. Chytře jsem si vyspoileroval některé díly z jednoho seriálu, který jsem chtěl vidět. Chci teď na ty spoilery zapomenout, ale nevím jak. Prosímvás, máte tu někdo nějaký tip nebo něco, jak zapomenout na spoilery? Děkuji vám.

Správce diskuze:

throwaway
    • 23.5.2019  21:45
    HonzysKISS
    (hodnocení, komentáře)

Bouchni se pořádně do hlavy, ale zkus přitom neumřít 

• 14.5.2019  23:51
    votrelcek
    (hodnocení, komentáře)

poriadne sa ozer

• 11.5.2019  12:33
    kiIIduke
    (hodnocení, komentáře)

Sním celou cibuli naráz . Rozkrojit na půlku a jednu po druhé rozžvejkat.To je varianta easy.yještě lepší jsou pálivé extrakty z čili papriček.Cloveka to zahřeje a návštěva WC zaměstná natolik,že ti spoilery budou u prdele.

• 10.5.2019  17:25
    ibeh
    (hodnocení, komentáře)

To jsi ještě nepochopil, že Ti všichni radí naprosto vážně?

• 10.5.2019  15:16
    throwaway
    (hodnocení, komentáře)

venca163: Řekl jsem užitečné rady, ne vtípky a legrácky!!!

• 8.5.2019  14:42
    venca163
    (hodnocení, komentáře)

throwaway: Zkus zkouknout znova všechny díly Xeny

na příspěvěk reagoval throwaway
    • 8.5.2019  12:45

Uživatel Stoka smazal svůj příspěvek.

• 5.5.2019  23:34
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

Asi se zamilovat. To pak budeš mít v hlavě jenom dotyčnou...

na příspěvěk reagoval Stoka
    • 5.5.2019  19:31
    Stoka
    (hodnocení, komentáře)

Já ti poradím - smaž tuhle diskuzi a hned zapomeneš na spoilery!

• 5.5.2019  13:09
    jarous
    (hodnocení, komentáře)

throwaway: Tak fajn, příště se nedívej!

• 4.5.2019  22:56
    pursulus
    (hodnocení, komentáře)

throwaway: Cestou je soustřediti se, tedy své myšlení, na něco jiného, co ovládne tvou mysl a tím se zatlačí tvoje znalosti ze "spoilerů" do podvědomí. Tím něco může býti koníček, mezilidské vztahy, upnutí se na nějaký vzniklý problém nebo zahloubání se do nějaké věci, probému, rébusu atp. Postupně budeš na "spoilery" myslet čím dál tím méně, a v době, kdy na ně sotva pomyslíš, můžeš se vrátiti ke shlédnutí seriálu; musíš míti ovšem mysl vycvičenu už tak, že samočinně budeš schopen potlačiti nutkání vzpomenouti si. Ta věc vyžaduje určité soustředění, nejlépe výcvik, i když i laicky — tak, jak jsem to naznačil — můžeš se dobrati zdárného výsledku.

Další možností je návštěva u některého schopného hypnotizéra (nemohu doporučiti určitou osobu), který ti pomůže se "spoilerů" zbaviti, zatlačiti je do podvědomí, bez námahy a v krátkém čase.

Mohu ti nabídnouti i zcela určitou pomoc. Za poplatek 200 000 Kč tě umístím k sobě do sklepa a po půl roce tam, o hladu a nedostatku vody a o bití, si na "spoilery ani nevzpomeneš, poskytnu ti i ústní záruku, v případě opačném ti peníze vrátím zpět.

• 4.5.2019  21:54
    throwaway
    (hodnocení, komentáře)

Prosím, nějaké užitečné rady, ne vtipy!!!

na příspěvěk reagoval pursulus , jarous , venca163
    • 4.5.2019  21:33
    Xanthe
    (hodnocení, komentáře)

Lobotomie?

• 4.5.2019  18:39
    jarous
    (hodnocení, komentáře)

ibeh: Třeba by pomohla ztráta paměti :-)

• 4.5.2019  13:29
    Cinematrix
    (hodnocení, komentáře)

Zapomenout na spoilery je velmi jednoduché. Stačí se soustředit na něco důležitějšího, jako třeba na to, že člověk koupil v krámě včerejší rohlík, což mi Vietnamci u nás v ulici dělaj pořád anebo si třeba počkat ve stáří na Alzheimera, což velmi dobře vyřeší i ty rohlíky, protože nebudete vědět, kdy jste je koupili a od koho a na co vlastně. A pak hurá zase na nový seriál.

• 4.5.2019  12:52
    ibeh
    (hodnocení, komentáře)

Doporučuji návštěvu psychiatra.

na příspěvěk reagoval jarous

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace