Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Sháním český dabing na seriál

Dobrý den, hledám český dabing na seriál "Spartakus a podmořské slunce".

Máte někdo na tento seriál český dabing? A pokud ano, mohli byste mi ho prosím nějak poskytnout?

Děkuji vám.

Správce diskuze:

throwaway
    • 15.5.2019  20:47
    Kri-kri
    (hodnocení, komentáře)

throwaway: Sháním především seriály vysílané na bývalé Premiéře v letech 1995-97 a taky několik seriálů vysílaných naposledy v letech 1990-92 na ČT a STV,

Podrobnější informace, co za seriály sháním a naopak které za ně mohu nabídnout výměnou mám na svém profilu.

• 15.5.2019  20:31
    throwaway
    (hodnocení, komentáře)

Kri-kri: 25 let? To snad ne!!! Jaké seriály to přesně jsou? Třeba bych věděl... Nic ale neslibuji! Jinak, díky za radu.

na příspěvěk reagoval Kri-kri
    • 15.5.2019  20:22
    Kri-kri
    (hodnocení, komentáře)

throwaway: A co uděláš, jestliže ti během pár dnů nikdo neodpoví ani tentokrát? Založíš třetí diskusi, po ní čtvrtou a takhle to budeš dělat donekonečna? 

Já mnohé seriály marně sháním už 25 let, schválně si spočítej, kolik diskusí bych pro každý z nich musel za tu dobu vytvořit.

Tady si to dej do bazaru jako sháňku, tak jako každý jiný, co tu něco shání a nespamuj s tím týden co týden nové diskuse.

https://www.csfd.cz/film/86764-spartakus-a-podmorske-slunce/bazar/

na příspěvěk reagoval throwaway
    • 15.5.2019  19:59
    throwaway
    (hodnocení, komentáře)

Kri-kri: Promiňte, jestli to takhle vidíte, ale na ten můj první příspěvek mi zatím nepřišly žádné odpověďi. Mým cílem každopádně není tohle fórum zaplavit diskuzemi, ale sehnat ten dabing.

na příspěvěk reagoval Kri-kri
    • 15.5.2019  19:05
    Kri-kri
    (hodnocení, komentáře)

To tu s tím chceš opruzovat každých 10 dní novou diskusí, dokud to neseženeš? Fakt nechápu, že některým individuím je umožněno zde zakládat diskuse. Já taky sháním český dabing plno dlouho nevysílaných seriálů a nezakládám tu o nich týden co týden nové diskuse!

na příspěvěk reagoval throwaway

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace