Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Anime pokec

Vítám vás v této diskuzi! Pojďme společně sdílet své teorie, návrhy, názory, doporučení na anime a mangu (nejen mangu, třeba i light novely, pokud je čtete) a taky různé články a novinky o anime a manze. Předem ale upozorňuji, že jakékoliv vzájemné urážení a nerespektování názorů ostatních je většinou trestáno trvalým banem (obejít toto pravidlo jde pouze v případě, pokud jde odůvodnit, proč se vám názor jiného uživatele nelíbí), jakékoliv procpávání politických názorů (každý ať si fandí komu chce, třeba Top 09, ale politiku mi sem necpěte) je taky trestáno banem a taky je zakázán vstup jedincům, kteří zde hodlají spamovat a otravovat svým "anime je kravina!" (automaticky trestáno banem a nelze toto pravidlo obejít). A taky vás prosím, radši nezkoušejte zajít do off-topicu - nechci z tohohle mít Ring Volný a už vůbec ne Volnou Diskuzi. Jinak si rozhodně užijte pobyt zde v této diskuzi! 

Správce diskuze:

CarnTheNunya
<< novější 3 2 1
<< novější 3 2 1
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace