Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Tennant vs. Smith, dabing kidů

Ahoj, abych ,,nespamoval'' databázi, tak jsem dal dvě diskuze dohromady, abych se vyvaroval haterům. Snad jste už spokojení. 

Kdo nesleduje Pána času (Doctor Who), tak můžete přeskočit na další odstavec. Proč všichni tak baští Tennanta? Nechápu to. Přijde mi průměrnej, prostě normál. Smith mi přijde hrozně super, vtipnější, coolovější, není trapnej a nebere všechno tak vážně, není furt na*ranej a má vývoj postavy. Nevím, proč všichni milují Tennanta. Chápu, že odstartoval ten seriál v lepší kvalitě (vím, že bylo mnoho doktorů před ním). Napište, koho máte radši a proč. (nepište o ostatních doktorech)

Vždy, když je nějaký film v televizi a je tam dítě, tak má ve většině případů otřesný dabing. Když je to holka, tak mluví jak holka a když je to kluk, tak mluví jak holka. To přece nedává smysl! To snad holky dabují kluky? Určitě si toho snad každý aspoň jednou všimnul. Proč nemají normální dabing jako děti ve stejném věku? Ony vždy mluví tak vysoce. Neznám žádné děti v mém okolí, které by takhle mluvily (ani holky). Nevíte, proč prostě nemají normální přízvuk? Je nějaký důvod, proč to nejde? Děkuji moc za odpovědi, proč mají tento dabing.

Doufám, že je tato diskuze už v pohodě a kdyby někdo nadával, že je o ničem, tak se podívejte na diskuzi o kávě :).

Správce diskuze:

Vabr

v této diskuzi nejsou zatím žádné příspěvky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace