Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Vulture vs Mysterio

Budem predpokladať, keď sa zapojíte do tejto diskusie, že ste už videli nový film Spider-Man: Far From Home a preto dávam otázku.

Ktorý protivník Spider-Mana bol podľa vás zaujímavejší?

Michael Keaton ako Vulture (Spider-Man: Homecoming) alebo Jake Gyllenhaal (Spider-Man: Far From Home)? Kto vás presvedčil viac a napíšte pokojne aj prečo.

Správce diskuze:

silentname
    • 16.7.2019  00:42
    Lukas.Kafka1
    (hodnocení, komentáře)

silentname: Docela je škoda, že jsme se o něm moc nedozvěděli.. Rád bych ho uviděl, v nějakém vlastním filmu či seriálu. A dozvědět se o něm co nejvíc, když třeba právě dělal pro Tonyho Starka. 

• 14.7.2019  02:28

Uživatel Lukas.Kafka1 smazal svůj příspěvek.

• 13.7.2019  00:24
    kry168
    (hodnocení, komentáře)

Za mě Vulture. Mysteria sice hrál Jake, ale ta role měla podle mě potenciál, který tvůrci podle mě nevyužili.

• 12.7.2019  15:54
    votrelcek
    (hodnocení, komentáře)

ani jeden v dalsom filme bude kraven a ten je lepsi

na příspěvěk reagoval Lukas.Kafka1
    • 12.7.2019  08:44
    silentname
    (hodnocení, komentáře)

Lukas.Kafka1: Mysterio sa skutočne poriadne predviedol. Nikdy som neveril, že ho niekedy uvidím takto priamo vo filme, no klobúk dole, zvládli to skvele. Ale asi by som povedal, že Vulture na mňa pôsobil zase viac ako bežný človek, ktorému niekto rozsypal celý život a bolo mu to jedno. A dokázal som mu asi porozumieť oveľa viac, lebo v jeho prípade sa to točilo okolo toho, že sa musí postarať o svoju rodinu a niekto ho svojimi akciami absolútne zruinoval. V Mysteriovom prípade to bola viac osobná vendetta za to, že mu niečo vzal a potom ho vyrazil. A aj keď je to dobrý motív a Gyllenhaal podal vynikajúci výkon, tak Keaton ako Vulture ma asi dostal viac. :)

na příspěvěk reagoval Lukas.Kafka1
    • 11.7.2019  19:39
    Lukas.Kafka1
    (hodnocení, komentáře)

Mysterio dost zaválel :D což jsem vůbec nečekal, a rád bych viděl v dalším Spidermanovi někoho kdo by mu byl podobný.. 

na příspěvěk reagoval silentname

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace