Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Nejlepší film svého žánru

Vítejte v této diskuzi! Zde se bude vybírat nejlepší film žánru - např. o nejlepším filmu žánru Sci-Fi se vždy bude rozhodovat 2 týdny. Uživatelé budou psát do diskuze názvy filmů. Každý uživatel může hlasovat pro dva filmy, ovšem ve druhém kole (rozhodování mezi filmy se stejným počtem hlasů) už jen pro jeden film. Vždy vám dáme nabídku nejúspěšnějších filmů svého žánru, ale uživatelé mohou hlasovat i pro filmy mimo nabídku - ta je jen pro případné osvěžení paměti. FILMY, PRO KTERÉ HLASUJETE NESMÍ BÝT ŠEDÉHO POLÍČKA (ochrana proti trollům). Pokud bude mít více filmů stejný počet hlasů, následující týden se bude rozhodovat mezi těmito filmy.

 

Nejlepší Sci-Fi film - Vetřelci

Nejlepší Animovaný film - Toy Story: Příběh hraček

 

Od 23. 8. do 6.9. 2019 se bude hlasovat o nejlepší Western.

Sedm statečných - 3

Tenkrát na západě -

Hodný, zlý a ošklivý -

Pro pár dolarů navíc -

Pro hrst dolarů -

Nespoutaný Django -

REVENANT Zmrtvýchvstní -

Osm hrozných -

3:10 Vlak do Yumy -

Návrat do budoucnosti III - 1

Tanec s vlky - 1

Poklad na stříbrném jezeře - 1

Vinnetou -

Butch Cassidy a Sundance Kid - 1

Limondový Joe aneb Koňská opera -

Nesmířitelní -

Rio Bravo -

Podivné dědictví -

Velká země -

 

 

 

 

 

Správce diskuze:

PlayEasy
<< novější 2 1
<< novější 2 1
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace