Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Najlepší dabingový hlas

Keď už sme nedávno mali a ešte máme diskusiu o najhorší dabingový hlas, tak som si založil aj kladnú diskusiu, teda aký je váš najlepší dabingový hlas a prečo? Píšte mi do komentárov.

Správce diskuze:

kiko1101
    • 16.9.2019  20:43
    JADIM
    (hodnocení, komentáře)

Snorlax: žiaden taký oficiálny odkaz som tu nenašiel

• 16.9.2019  19:41
    Snorlax
    (hodnocení, komentáře)

JADIM: Imdb jako pry jediny spravny web.

na příspěvěk reagoval JADIM
    • 14.9.2019  21:31
    dominik2312
    (hodnocení, komentáře)

Petr Svojtka  byl borec.

• 8.9.2019  15:38
    Tryskomyš
    (hodnocení, komentáře)

fabecc1222: Super, díky.

• 8.9.2019  12:22
    fabecc1222
    (hodnocení, komentáře)

Tryskomyš: Aniston - Miriam Chytilová, Ryan - Martina Menšíková

na příspěvěk reagoval Tryskomyš
    • 7.9.2019  19:35
    Tryskomyš
    (hodnocení, komentáře)

Skvělé hlasy u nás mají Jennifer Aniston a Meg Ryan. Teď bohužel honem nevím, kdo je mluví.

na příspěvěk reagoval fabecc1222
    • 2.9.2019  02:03
    Dan9K
    (hodnocení, komentáře)

Radovan Lukavský a Radoslav Brzobohatý!

• 31.8.2019  12:17
    JADIM
    (hodnocení, komentáře)

Snorlax: Na ktorý americký web je tu odkaz?

na příspěvěk reagoval Snorlax
    • 31.8.2019  12:15
    JADIM
    (hodnocení, komentáře)

Najradšej mám asi hlas Barta Simpsona, čiže Martina Dejdara. Určite lepšie než originál, kde ho dabuje žena. Taktiež obidvaja dabéri Homera sú fajn. Marge má v češtine tiež ovela lepší hlas ako v originále, keďže v originále má podobný hlas ako Patty a Selma, čiže taký sfajčený, ktorý sa k nej vôbec nehodí.

• 29.8.2019  16:21
    HOCKEYKA
    (hodnocení, komentáře)

Milujem hlas Tomáša Maštalíra.

• 20.8.2019  17:11
    Diego75
    (hodnocení, komentáře)

Z českých dabérů mám nejraději Stanislava Fišera, protože je mi jeho hlas sympatický a nedovedu si bez něj představit české znění filmů jako je například Růžový panter. Tento člověk o hlas bohužel přišel, ale díky němu máme plno skvělých filmů, ve kterých hrál nebo je namluvil.

• 20.8.2019  13:49
    AnickaN
    (hodnocení, komentáře)

Nebolo to tu nedávno?

• 18.8.2019  17:46
    Snorlax
    (hodnocení, komentáře)

Kri-kri: To je tim, ze dabingforum neni americke, kdyby bylo, uz ty odkszy tady davno jsou. Pomo uznava veci jen z Ameriky.

na příspěvěk reagoval JADIM
    • 18.8.2019  12:34
    Kri-kri
    (hodnocení, komentáře)

Řekl bych, že na ČSFD s diskusemi ohledně dabingu nepochodíš, tady se sdružují především fanatici na původní znění. Důkazem je, že i můj návrh na odkaz na profil daného filmu / seriálu na Dabingforu tu byl několikrát zamítnut, o vypsání dabérů do profilu ani nemluvě.

na příspěvěk reagoval Snorlax
    • 18.8.2019  11:24
    Snorlax
    (hodnocení, komentáře)

Naprosto zbytecna diskuze, tato anketa (stejne jsko mnoho jinych) je uz davno na Cesko-slovenske kinematografii. Zajdi si tam zahlasovat a nezakladej duplicity.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace