Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Vedení týhle show

ČSFD funguje malé Putinovské Rusko. Když držíš hubu a jedeš na stejný vlně jako gró týhle sítě, nikdo si tě nevšimne a nikdo po tobě neplivne. Když se ovšem rozhodneš vyndat koule a začít mluvit, sejmou tě jako kapra na Vánoce. Protože si tu prostě nikdo z vedení nechce číst, že něco nefunguje.

Uživatel BART je komplexně zamindrákovaný ňouma, který to prostě nanejvýš dotáhl na ČSFD controlling - sláva Ti Petříku.

No a nahoře to všechno hezky pěkně kryje Martínek, kterému je prostě u prdele kolik lidí BARTík sundá, ale hlavně když je klid a nikdo si na nic nestěžuje. :)


Vítejte v Kocourkově. :)

Správce diskuze:

kratajirka
  • 21.8.2019  20:58
  ESNYR
  (hodnocení, komentáře)

  Helejakočéče jestli máš nějaké bolení z této databanky multů, tak jdi na jinou stránku. Nikdo tě přece nenutí se zbraní u hlavy tady být.

  Tento boj je předem prohraný.

  • 21.8.2019  13:32
  Snorlax
  (hodnocení, komentáře)

  kratajirka, rascool: Brek, brek, ted mi nandali dva tuze vzdelani intelektualove s rozhledem az skoro za spicku sveho nosu. Co ja jen budu delat?? Tak nove doby, supky dupky zpet k mame pod skuni, nechat si pofoukst bebinko a drzet hloupa usta.

  • 21.8.2019  11:54
  pursulus
  (hodnocení, komentáře)

  Kratajirko — bojovníku za spravedlivé ČSFD! Snášejícím ústrky od vedení, nyní ještě, aby toho nebylo málo, i od některých zarputile nevidomých uživatelů nota bene v ženské sukni, to teda správnej chlap neufoukne, to ne.

   

  Mám taky svou zkušensot s vyndáním koulí na veřejnosti zdejší databáze a rád se s tebou podělím o zkušenost s touto mojí exhibicí. As před rokem či tak nějak navrhl jsem ve veřejné diskusi, aby byla vytvořena Rada uživatelů a POMO byl smeten, případně fyzicky zlikvidován. Akce ta měla krycí název Pomeranč. As šestibodový program obsahoval všechny potřebné kroky ke svrhnutí Mocnáře a převzetí vlády. A nyní slyš, Jirko, slyš, co mi udělali! Nikdo si mého návrhu ani nevšiml! (Škoda, žes můj program nečetl, mohli jsme to rozjet aspoň ve dvou.) Ba, dokonce se ani neuráčili můj teroristický návrh v diskusi smazati! To opovržení jim nikdy neodpustím, Jirko.

   

  A ten Bart, co si budem povídat… občas někoho smázne, kdo už si o to rok koledoval, ale jinak žádný pořádný akce schopen není. Je to břídil, Jirko, a slaboch. Zakrývá to rouškou zdánlivé ochoty, kdy ti na tvůj dotaz vždy ochotně odpoví, ale to je pouze maska, za níž se skrývá slouha Pomův, bez jakékoli autority.

   

  Tihle zakomlexovanci a zamindrákovanci by se měli stáhnout do kanálů, včetně těch v sukních, a nechat tebe, bojovníka, ve vší jeho slávě třímati meč bohyně Spravedlivosti.

  • 21.8.2019  11:12
  Slartibarkfast
  (hodnocení, komentáře)

  kratajirka: Kráťo a Jirko, oba jste kokoti. Tím hůř, jestli je to jen jedna osoba. Jestli ti někdo stepped on your palec a you z toho máš tuze big bolístko, měl bys swallow your hrdost a začít především u yourself. This databáze je vytvářena and led by amatéry or dobrovolníky. Nevím, cos komu did, což je too velmi funny, když tu jen spits na někoho bez širšího zasvěcení others do issue of your life, whatever. :D Nicméně, usuzuji z yours jednání, že jsi apparently nedovyvinutý pubertální asshole, který si nejspíš deserved své potrestání a now tu crying on wrong hrobě, synu. I hope, že si jako rozumíme, dude. So, nejdřív start to ask co jsi did špatně, pak se zamysli, jestli jsou yours reactions appropriate. Nikdo tu nikdy nobody forced to jít s tvým neoblíbeným flow, bro. Tak se trochu vzpamatuj a nečeř tu vlny, ňoumo z dnešní doby. :D

  • 21.8.2019  10:45
  Slartibarkfast
  (hodnocení, komentáře)

  mchnk: Také to tuze miluji! Sláva anonymním žvanilům! ;)

  • 21.8.2019  10:13
  Kri-kri
  (hodnocení, komentáře)

  Tak si říkám, kterého dlouhodobějšího uživatele asi kratajirka bude mult? Podle vyjadřování to evidentně bude typický pražský kavárník a tupá amerikanistická ovce. Pod původní záminkou kritiky vedení ČSFD se velmi rychle uchýlil ke kritice předlistopadového režimu, který s vedením této databáze absolutně nijak nesouvisí. Navíc si tím dost protiřečí, neboť vedení ČSFD a nejen vedení, ale 90% všech uživatelů jsou rusofobní havloidi a amerikanistické ovce, takže mi jaksi uniká, nač si tu zakladatel této diskuse vůbec stěžuje.

  • 21.8.2019  10:12
  mchnk
  (hodnocení, komentáře)

  Anonymní účty táhnou do boje, to přesně tato databáze potřebuje, už se těším na ty fucking změny, kucí, vyzbrojeni českou angličtinou a všeobecným rozhledem, vše bezpochyby zařídí, vždyť si stačí přečíst jejich duchaplné příspěvky, s tímto přístupem se vlastně můžou ozvat kdekoli a kdykoli a musí jim být vyhověno i na hradě, jaké štěstí, že tu jsou takoví odvážlivci, kteří se nebojí neukázat tvář a ve skrytu domova a anonymity bojovat za svou věc :))

  na příspěvěk reagoval Slartibarkfast
  • 21.8.2019  09:26
  rascool
  (hodnocení, komentáře)

  Snorlax: Radši buď ticho ty náno tupá. :) Tvoje old school názory jsi strč fakt svýmu manželovi doprdele. Děláš tu pro čsfd stejný prd jako my ostatní, ale zapomínáš na jednu věc - tím, že se ozveš, tak se něco změnit může. Tak se radši ukliď do ústraní, jestli tohle neumíš tolerovat ...

  na příspěvěk reagoval Snorlax
  • 21.8.2019  09:22
  kratajirka
  (hodnocení, komentáře)

  Snorlax: To, že jsi žena, která se vyjadřuje jako hospodský povaleč ve zlatých 70kách - budiž. To, že jsi z Brna, což značí že budeš mít vždycky averzi vůči ostatnímu světu, protože si myslíš, že ostatní svět Brnem opovrhuje - budiž. Možná se to za Vaší doby dělalo - jen jste drželi huby a šli jak ovce ve stádu s davem, protože jste byli jakožto tehdejší generace naprosto zesraná režimem a trpěli jste jim to přes 40 let. Jenže ty malá filmová bitch - dneska máme jinou dobu a tahle doba naprosto vybízí k tomu vyjádřit svůj fucking názor a víš proč? Nikdo ti na to nemůže říct ani H, ani O a dokonce ani VNO. Nevím jestli jsi matkou ale pakliže ano - běž radši utírat prdelky svým dětem a nesnaž se tu nadstranicky nebo spíše pacificky obhajovat něco, o čem oba víme, že prostě nefunguje. Možná jsi naučená z tehdejší doby, že nejlepší způsob je držet flow -> v tom případě nemáš v týhle době co dělat. :)

  na příspěvěk reagoval Slartibarkfast , Snorlax
  • 21.8.2019  06:53
  Snorlax
  (hodnocení, komentáře)

  Kratajirka, kritizuju problemy tohoto webu dlouhodobe a nikdo me nesjmul. Moc by me zajimalo, co tak strasneho se ti stalo. Muze se nam to nelibit, muzeme s tim nesouhlasit, ale Martin Pomothy je majitel tohoto webu. Jako takovy on a jedine on urcuje pravidla, jak tento web bude, ci nebude fungovat. Muzes zalozit diskuzi, kde vykricis do svete sve plaky, plaky, ale nic na tom nezmenis. Nabidni Pomothymu castku, kterou nebude moci odmitnout, kup od nej tyto stranky a predelej je k obrazu svemu. Dokud tak neucinis, muzes se dale jen ztrapnovat pred celym svetem, ktery uvidi, ze sve posramocene ego potrebujes pofoukat od ostatnich uzivatelu. Rekni mamince, co timudelali, ona te urcite utise a utre slzicky. A pak tuhle zbytecnou nenavistnou diskuzi vymaz. Zajimave je, ze cim mene nekdo pro tuto databazi dela, tim vic ma potrebu zvanit do toho, jak se to delat ma.

  na příspěvěk reagoval kratajirka , rascool
  • 21.8.2019  06:38
  Snorlax
  (hodnocení, komentáře)

  trotlicek: Hmmm, uz jsi tu cely rok a povidaly to kolegyne na pavlaci, tak to musis mit prehled a perfektne vedet, o cem pises. Neskutecne. Ze te klsvesnice neprasti.

  • 20.8.2019  23:29
  trotlicek
  (hodnocení, komentáře)

  Souhlas. O Petrovi Bartošovi jsem zaslechl dost věcí za dobu, co jsem tu. Kdybych řešil problémy tak jako on, v každé firmě by mě hned vyhodili. :D Nechápu jak mu to může být stále tolerováno ...

  na příspěvěk reagoval Snorlax
  • 20.8.2019  23:27
  rascool
  (hodnocení, komentáře)

  O čem konkrétně je řeč?

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace