Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Tlačítko přidat komentář

Dobrý večer všem uživatelům ČSFD...

Mám takový drobný problém... Již jsem dokonala test filmových znalostí (a uspěla jsem), ale nechce se mi u filmů zobrazovat tlačítko přidat komentář. Na mobilní aplikaci ČSFD ovšem komentář přidat můžu. Nevíte, čím to bude???

Děkuji za případnou pomoc. 

Pac a pusu :)

Správce diskuze:

Noimosyniii
    • 14.9.2019  17:32

Uživatel Mojzes smazal svůj příspěvek.

• 14.9.2019  17:32

Uživatel Mojzes smazal svůj příspěvek.

• 7.9.2019  19:55
    Tryskomyš
    (hodnocení, komentáře)

To mně zase nefunguje klávesnice na netbooku. Se picnu.

• 29.8.2019  07:41
    pursulus
    (hodnocení, komentáře)

To tlačítko si musíte vygúúglit.

• 28.8.2019  22:29
    lupuscanis
    (hodnocení, komentáře)

Studios: To je dobře :) Takhle se mýlím rád.

• 28.8.2019  22:27
    Noimosyniii
    (hodnocení, komentáře)

lupuscanis: Děkuji pěkně:)

• 28.8.2019  22:25
    Studios
    (hodnocení, komentáře)

lupuscanis: Můj komentář byl myšlen jako vtip, s autorkou diskuze se osobně známe. :)

na příspěvěk reagoval lupuscanis
    • 28.8.2019  22:23
    lupuscanis
    (hodnocení, komentáře)

Ahoj, pokud nevidíš červeně označený tlačítko na tomhle obrázku, a v mobilu ano, pak stejný dotaz polož na pracovní diskusi, ketrýá se myslím jmenuje bugz. 

na příspěvěk reagoval Noimosyniii
    • 28.8.2019  22:20
    lupuscanis
    (hodnocení, komentáře)

Studios: Jak s tímhle v hlavě dokážeš stříhat, to je asi záhada, kterou jen tak někdo nerozlouskne, Filipe Seidle. K čemu ta arogance? Na co přesně jsi tak namyšlený? Tvé věty mají nejen blízko ke krásné literatuře, ale navíc jako odpověď na smysluplný dotaz nedávají valný smysl. Není zač. wlf

na příspěvěk reagoval Studios
    • 28.8.2019  22:02
    Studios
    (hodnocení, komentáře)

Dobrý večer,

zřejmě je Vaše osoba příliš stupidní na to, aby zvládla pojmout veškeré funkce na ČSFD a tudíž jste jednoduše přehlédla jinak velmi jasnou a viditelnou funkci, která ke ČSFD neodmyslitelně patří. Soudě dle vaší slovní zásoby, která se rovná slovní zásobě postiženého křečka, jste pravděpodobně ani nezvládla vyhledat podporu aplikace a dostat se tak odpovědi a případně opravy Vašeho problému.

S přáním hezkého dne Váš věrný přítel pan Střihač Filip Seidl 

na příspěvěk reagoval lupuscanis

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace