Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Židi, budeme mít novej pomník

Tak nám kripla Koněva přesunou pryč, namísto něho bude stát nový pomník. A proč ho nepostavit na památku všem Židům, kteří byli zavražděni nacisty i komunisty? Rusko údajně není fašistické, fašisté jsou jinde, ale proč je teda Rusko stále antisemitské? Domácí i čeští příznivci současného vládce Ruska projevují protižidovské nenávisti více než dost. Mnoho stoupenců Putina nenávidí Židy, holt tradiční ruský antisemitismus má své kořeny pevně hluboko. Rusko vždy hlasovalo pro každou protiizraelskou rezoluci v OSN a přidružených organizacích, naposledy souhlasilo s tvrzením arabských zemí v UNESCO, podle kterého nemá Židovský stát žádný vztah ke svému historickému hlavnímu městu Jeruzalému. Čeští stoupenci Miloše Zemana a také šiřitelé prokremelských webů jsou vyhlášení antisemité.

Správce diskuze:

Mojzes
  • 30.9.2019  14:01
  Schpekulant
  (hodnocení, komentáře)

  Autor této diskuse je prý nade vší pochybnost prokázaný blb, nicméně namísto maršála Koněva by se skutečně skvěle hodil pomník otce korejského národa Kim Ir-sena.

  • 17.9.2019  01:23

  Příspěvek byl smazán administrátorem.

  • 14.9.2019  17:35

  Uživatel Mojzes smazal svůj příspěvek.

  • 14.9.2019  17:30

  Uživatel Mojzes smazal svůj příspěvek.

  • 14.9.2019  09:57

  Příspěvek byl smazán administrátorem.