Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Homo Politicus

Homo politicus je diskuzní platforma zaměřená na politiku. Je určena všem kdo chtějí pokecat o politice jako v knajpě u pivka. Diskuze je moderovaná, argumentum ad hominem rovnou mažu. Nejsou tolerovány extrémistické příspěvky z obou křídel politického spektra. Nejedná se o žumpu jakou byla katovna, takže hlídat slovník, osobní útoky nejsou tolerovány(rovnou mažu), spamování odkazů bez jakéhokoliv komentáře, rovnou mažu. Pokud se bavíme o minoritách ČR mluvíme o nich slušně, kritika je přípustná, ale pouze slušná žádná hanlivá označení.

 

 

 

 

Udělené bany:

Croft - za propagaci pravicového extrémismu

Herrworm - za propagaci levicového extrémismu a za propagaci politických hnutích potlačující lidské práva.

dr.horrible - za propagaci terorismu a levicového extrémismu 

Slartibarkfast - za podněcování k nenávisti vůči menšinám a za rasistické útoky

 Klonnyllony - za propagaci antisemitismu a levicového terorismu, za propagaci politických hnutí potlačující lidská práva

Správce diskuze:

Han_Quintet