Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Soukupův "Premiér"

Překvapilo mne, kolik "kritiků" tuto politickou satiru na soukromé televizi sleduje a následně komentuje! Vždyť dnes už i podprůměrně inteligentní divák ví, že na TV je čudlík, kterým se to přepne a každý může "onanovat" třeba u ČT s Vaškem Moravcem. Tito "kritici" mi připadají jako "suchaři", kteří zřejmě nepochopili, že Soukupovi hlavně o tohle jde, rád provokuje a určitě se u toho výborně baví...Já u některých "komentářů"  řval smíchy! Nepřehlédnutelné pozitivum, že Soukup své pořady "netvoří" za veřejné peníze!

Správce diskuze:

Honzulik
  • 6.11.2019  23:11
  Lukas.Kafka1
  (hodnocení, komentáře)

  niethustra: Nenadávej, běž si svoje choutky ukazovat někam jinam. Díky !

  • 6.11.2019  16:28
  niethustra
  (hodnocení, komentáře)

  Protežovat, ne protěžovat, vy blbečci!

  na příspěvěk reagoval Lukas.Kafka1
  • 31.10.2019  01:02
  Lukas.Kafka1
  (hodnocení, komentáře)

  To se vážně někdo dívá na jeho pořad ? Je mi z toho špatně, stačí mi že o něm slyším či vidím někde jinde. 

  Nechápu ty lidi, kteří na to čumí..

  Vážně, je nechápu. 

  A ani se nedívám na jeho Barrandov, protože ho nechci nijak podporovat co dělá. 

  Okey, má tam něco dobrýho ale to nic nemění na tom jakej je. 

  Ale, to co má on za pořady či seriály atd.. 

  Tak má i jiná televize, co si budeme povídat, že ? 

  Nechápu, jak takový člověk mohl zbohatnout. 

  Pochybuji o tom, že ještě něco získá.

  I když něco získá, ale bude to tak výsměch, stud a prázdnou kapsu. 

  Protože, mu taky můžou dojít peníze. 

  Což si přeji aby se vyplnilo. 

  • 30.10.2019  21:11
  Slartibarkfast
  (hodnocení, komentáře)

  Kri-kri, Kri-kri, Kri-kri: Vyser se na něj. Vždyť je to kokot. :D

  • 27.10.2019  17:45
  Kri-kri
  (hodnocení, komentáře)

  Han_Quintet: Věř si nebo ne, já žádnou modlu nemám. Na rozdíl od pražských kavárníků, kteří si uctívají svoji modlu Veškrnu a prostřednictvím "veřejnoprávní" Kavárenské televize to vnucují i celému národu, já nemám zapotřebí jako ta ovce uctívat jakýkoliv kult osobnosti. Já si jedu vlnu maximálně svých kultovních retro seriálů.

  na příspěvěk reagoval Slartibarkfast
  • 27.10.2019  16:49
  Han_Quintet
  (hodnocení, komentáře)

  Kri-kri: To říkali tvojí modle Leninovi a Trockému taky

  na příspěvěk reagoval Kri-kri
  • 27.10.2019  15:46
  Kri-kri
  (hodnocení, komentáře)

  Han_Quintet: Pouze jsem napsal, že zdejší znalostní test je jen POMOva servilita vůči Američanům, neboť jiné otázky, než na komerční americkou tvorbu v něm nejsou. A to je protěžování komunismu? No, když to svojí zvrácenou logikou tak vidíš, pak ti to vyvracet nehodlám. 

  Ta tvá diskuse je beztak jenom zoufalý brek, neboť sám dobře víš, že tu žádnou revoluci vyvolat nemůžeš a nastavená pravidla nezměníš. Takže stále tu budou přibývat diskuse, hodnocení a komentáře, jak ty říkáš plebsu, a ty s tím absolutně nic nezmůžeš, leda že si v té svojí diskusi o tom budeš sáhodlouze povídat sám se sebou a svými multy, protože každého oponenta nesouhlasícího s tvým názorem zabanuješ.

  na příspěvěk reagoval Han_Quintet , Slartibarkfast
  • 27.10.2019  15:23
  Han_Quintet
  (hodnocení, komentáře)

  Kri-kri: lžete kolego, já jsem vám znázornil na vás, že pravdu mám já, vaše komentáři pod seriály a filmy je zoufalost sama. Zabanoval jsem vás za vaší neustálou potřebu protěžovat komunismus.

  na příspěvěk reagoval Kri-kri
  • 27.10.2019  13:30
  Venkovan
  (hodnocení, komentáře)
  • 27.10.2019  12:52
  Kri-kri
  (hodnocení, komentáře)

  To je sranda, Han_Quintet mi právě ve své diskusi Revoluce na ČSFD dal ban, neboť jsem mu několika příklady zdejších uživatelů názorně vyvrátil, že kdo projde testem ještě nemusí být schopný psát plnohodnotné komentáře.:) Pravda podložená fakty (které pro jistotu z diskuse též smazal) bolí, že?:-D A do záhlaví si pak mé zabanování zdůvodnil propagací komunismu, přitom za poslední týden o tom v mých příspěvcích nepadlo ani slovo. No co, alespoň mi tím ušetřil haldu času, který mohu zužitkovat daleko smysluplněji, než vyvracet stupidní názory jednomu provokativnímu multovi.:)

  na příspěvěk reagoval Venkovan , Han_Quintet , Slartibarkfast
  • 26.10.2019  02:21
  charlee.dog
  (hodnocení, komentáře)

  Jak již tady byl zmíněn Šimek , tak to je samozřejmě jiná liga a Soukup s ním nehraje ani stejný sport. Viděl jsem první díl a dál už nemusím. Je to strašně toporný a křečovitý. Proč si nezaplatí alespoň trochu hrající lidi a sám to třeba jen režíruje. Takhle se sice baví, ale za mě se hodně  ztrapňuje a má navíc. Ale jsou to jeho prachy a ne jak v případě vyžírek na ČT. Za mě jediný pozitivum, že prudí moře dobroserů a jím podobným.

  • 25.10.2019  22:46
  Venkovan
  (hodnocení, komentáře)

  Han_Quintet: Nejednalo se o humor. Jinak mi přijde, že vy si tuto problematiku, kolego, představujete jako Hurvínek válku. Aby někdo neměl potřebu sexu s reálnou ženou, musí sexuální žádosti uspokojovat jiným způsobem, třeba onanií stimulovanou atraktivními moderátokarkami veřejnoprávní televize. Proto si ji ostatně platíme, no ne? Zaregistroval jste už manifest incelů - požadavek na přerozdělování sexu či sexu na příděl? To je téma na prodiskutování jako dělané.

  • 25.10.2019  17:58
  Han_Quintet
  (hodnocení, komentáře)

  Venkovan: Že zrovna vy kolego, muž, který odmítá sexuální potěšení ve všech podobách a to zcela dobrovolně, přijde s takovým nízkým humorem! Pane kolego! Zaskočil jste mě!

  na příspěvěk reagoval Venkovan
  • 24.10.2019  22:14
  Venkovan
  (hodnocení, komentáře)

  Na ČT se dá spíš onanovat nad některými moderátorkami. Třeba: https://www.csfd.cz/uzivatel/139146-kruczynski/

  na příspěvěk reagoval Han_Quintet
  • 24.10.2019  19:26
  Han_Quintet
  (hodnocení, komentáře)

  Slartibarkfast: To nerozporuji

  • 23.10.2019  23:18
  Slartibarkfast
  (hodnocení, komentáře)

  Han_Quintet: Hypotéka si vždy žádá své.. na oplátku za něco. Co se dělo před dvaceti lety si už ty nepamatuješ. Nicméně máš do jisté míry pravdu. Na druhou stranu, je to od případu..

  na příspěvěk reagoval Han_Quintet
  • 23.10.2019  19:32
  Kri-kri
  (hodnocení, komentáře)

  Han_Quintet: Pravda, za seriál to označovat nelze, to by byla urážka žánru. 

  Co třeba zcela nová kategorie "Soukup Home Video"?:-D

  • 23.10.2019  19:26
  Han_Quintet
  (hodnocení, komentáře)

  Kri-kri: co má za seriál? :D

  na příspěvěk reagoval Kri-kri
  • 23.10.2019  19:16
  Kri-kri
  (hodnocení, komentáře)

  Dobrá politická satira byl pořad Gumáci, co běžel na Nově v letech 1994-96. Docela humorně a přesto úderně to reflektovalo tehdy aktuální politickou situaci a především samotné politiky. Většinu dílů Gumáků (celkem 10 a půl hodiny) mám z té doby stále ještě nahranou. Třeba taková písnička gumáka Sládka Dr. Country a nebo opět jeho z komunálních voleb 1994 by dnes už asi těžko prošly schválením RRTV.

  Jo, prvních pár let po listopadu se v TV mohlo mluvit bez obalu o všem a o všech, neexistovala žádná cenzura v rámci pozitivní diskriminace, korektnosti a podobných nesmyslů. Jenže brzy začali sluníčkáři vystrkovat růžky a svobodě slova čím dál víc utahovat otěže. Dneska se vlastně smí kritizovat jenom to, co se hodí režimu a havloidům, přesně jak činí "veřejnoprávní" Kavárenská televize. Soukup se sice pokouší i o kritiku toho ostatního, na co je ČT zbabělá a nemá k tomu uděleno nařízení shora, jenže zase dělá ze sebe úplného debila a jak je nyní na jeho seriálu vidět, i totálního hereckého amatéra na úrovni puberťáka natáčejícího se na Youbube.

  na příspěvěk reagoval Han_Quintet
  • 23.10.2019  18:27
  Han_Quintet
  (hodnocení, komentáře)

  Slartibarkfast: Hypotéka dokáže obohatit, stačí se podívat jak na tom vydělali ti, co si ji vzali na 20 let v devadesátkách, ti se dnes smějí. Výhoda Soukupa je, že ze sebe dělá veřejného kokota, ale za své. Což rozhodně neplatí v případě české televize.

  na příspěvěk reagoval Slartibarkfast
  • 22.10.2019  22:50
  Slartibarkfast
  (hodnocení, komentáře)

  Soukupovy pořady jsou zajímavé asi jako rezavé zábradlí a obohatí diváka zhruba jako hypotéka. Pitvoření a absurdní situace se tam průběžně střídají. Viděl jsem jednou a netušil jsem, zda se mám smát, nebo zůstat v němém úžasu, jak ze sebe může někdo takhle veřejně dělat kokota. Naneštěstí znám zde na ČSFD několik uživatelů, pro které je takové počínání denním chlebem, jen nemají tolik diváků. Proto neutrálně vykročím z řady a odcházím středem.. ať už to ten člověk dělá z jakýchkoli peněžních zdrojů, jsou to peníze vyházené vidlema z okna..

  na příspěvěk reagoval Han_Quintet
  • 22.10.2019  20:13
  Han_Quintet
  (hodnocení, komentáře)

  Honzuliku to je tvůj názor, který ti nebudu rozhodně rozporovat, i přesto, že s ním úplně tak nesouhlasím. Od Soukupa se spíše očekává kandidatura na prezidenta, stejně tak od Ovčáčka.

  • 22.10.2019  19:40
  anglanek
  (hodnocení, komentáře)

  Napsal jsi to pohádkově Honzulíku.)

  Soukup je borec

  • 22.10.2019  11:18
  Kri-kri
  (hodnocení, komentáře)

  Tak předně, to co předvádí Soukup není politická satira! Kvalitní politickou satiru dělal v letech 1994-2003 skvělý a nenahraditelný komik a humorista Miloslav Šimek. Jenže to ty nemůžeš pamatovat, pravděpodobně jsi v té době byl ještě na houbách. Všichni, co se v současnosti pokoušejí o politickou satiru mu nesahají ani po kotníky. Ani Soukup, ani ti poslušní pohůnci pražské kavárny z Kavčích hor, jejichž pořadu To se ví jsem udělil stejně znechucující odpad jako Soukupovu Premiérovi, neboť jak Soukup, tak ČT nejsou schopni objektivity a nekritizují celé naše politické spektrum zleva doprava, pouze si vybírají určitý směr, do kterého neustále rýpají. Jediný objektivní byl právě pan Šimek, ten se nemazlil s žádnou politickou stranou, ten je spravedlivě zkritizoval všechny napříč celým politickým spektrem a neušetřil ani pravdoláskaře Veškrnu a tu jeho hvízdající štětku.