Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Netflix nebo HBO?

Co je dle vás lepší?

Správce diskuze:

Harry.Mason
    • 16.2.2020  15:34

Uživatel Luicy smazal svůj příspěvek.

• 15.2.2020  21:08
    Sany33
    (hodnocení, komentáře)

JB001: Si sa v seriály Nercos vrátil do svojho mládí? Ty si bol pekné kvítko potom :)  

• 15.2.2020  21:07
    Sany33
    (hodnocení, komentáře)

Obe majú čo ponúknuť. Ak nerád čítaš titulky a nie si dobré v ANJ tak Netflix ešte nemá moc čo ponúknuť (aj keď je to o 100% lepšie ako pred rokom). Na druhej strane origin seriály Netflixu a ich dokumenty sú kvalitatívne o dosť vyššie ako origin HBO GO ak nerátame Game of Thrones alebo Černobyl :) Každý služba má svoje plusy aj mínusy skôr by som si zistil čo by si chcel pozerať a potom pozrel ktoré to má v ponuke a následne sa rozhodol :) 

• 14.2.2020  15:03
    Ellmariachi
    (hodnocení, komentáře)

Cinematrix: Vle...bruneta :D 

• 4.2.2020  12:05
    Cinematrix
    (hodnocení, komentáře)

Netflix nebo HBO je podobná diskuze jako blondýna nebo bruneta. Obě tyto stream platformy mám rád hlavně z toho důvodu, že mají dobré seriály, na což by nebylo úplně praktické chodit do kina. HBO mi přijde mírně inteligentnější než Netflix, takže tupcům, jako jsem já, se líbí víc produkce Netflixu. Blondýnám 3x zdar!

na příspěvěk reagoval Ellmariachi
    • 1.2.2020  19:35
    vladi3
    (hodnocení, komentáře)

netflix

• 30.1.2020  06:40
    Endlesska
    (hodnocení, komentáře)

LilinkaW: Moje řeč.

• 28.1.2020  20:23
    Ellmariachi
    (hodnocení, komentáře)

PlayEasy: To je podle mě jen výmysl. Když tu novinku vidět, jdeš kino, protože jinak ji neuvidíš :-)

• 27.1.2020  14:20
    PlayEasy
    (hodnocení, komentáře)

V tomto případě určitě Netflix - jsme s ním maximálně spokojeni, i když někdy ten jejich originál ulétne :-) ...Jen škoda, že lidé kvůli streamovacím platformám přestávají chodit do kina :-(

na příspěvěk reagoval Ellmariachi
    • 26.1.2020  12:02
    Han_Quintet
    (hodnocení, komentáře)

JB001: "Při sledování posledních dvou jsem se vrátil rád do svého mládí." Budu hádat Narcos a Sedual Education XDDDD

• 25.1.2020  17:18
    Han_Quintet
    (hodnocení, komentáře)

JB001: Máš skvělý vkus, osobně si říkám, že právě Stranger Things víc prožívají starší ročníky, protože ti ještě podobné dětství zažili :)

• 21.1.2020  09:11
    Pan.Curak
    (hodnocení, komentáře)

Nova Cinema.

• 20.1.2020  20:05
    JB001
    (hodnocení, komentáře)

Netflix nesleduji dlouho, ale jeden seriál lepší než druhý. Při sledování posledních dvou jsem se vrátil rád do svého mládí. V seriálech Stranger Things, Sexual Education a v neposlední řadě i Narcos. 

na příspěvěk reagoval Han_Quintet , Han_Quintet , Sany33
    • 20.1.2020  18:45
    JADIM
    (hodnocení, komentáře)

Keby som mal dostať jednu službu zadarmo, tak by to bol Netflix. Ich originálne filmy sú mi o niečo sympatickejšie.

• 20.1.2020  15:25
    LilinkaW
    (hodnocení, komentáře)

Za mě jednoznačně Netflix, ale je to hlavně kvůli tomu, že jejich originální tvorba mě osobně oslovuje víc než ta na HBO.

na příspěvěk reagoval Endlesska
    • 19.1.2020  19:43
    Han_Quintet
    (hodnocení, komentáře)

ja mam netflix, už jen proto, že anglicky docela dobře umím, takže se ani bez titulí neposeru, primárně by pak netlfix měl dávat titule české na jinou, než anglickou tvorbu, což taky dělá, takže můžu koukat na super německé, severské, belgické, ruské seroše.

• 19.1.2020  14:40
    Sssiksseilor
    (hodnocení, komentáře)

Ani jedno.

• 19.1.2020  13:12
    pan.balu
    (hodnocení, komentáře)

Netflix je o dost dražší ,měl by tedy generovat více obsahu a kvality,probudil se s cz lokalizací prakticky až nyní ,takže ted teprve dohnal HBO v nabídce pro českého diváka 

za mě tedy HBO ,bylo tu s pohodlností pro českého diváka první a tvoří i svůj kvalitní obsah 

• 18.1.2020  12:35
    jarous
    (hodnocení, komentáře)

Fifty, fifty.

• 17.1.2020  22:53
    Kudly4
    (hodnocení, komentáře)

ne

• 17.1.2020  19:14
    koval45
    (hodnocení, komentáře)

Přispět do existující diskuze nebo založit novou? :)

• 17.1.2020  18:54
    classic
    (hodnocení, komentáře)

Len nedávno zabodovalo HBO s Černobylom, ale zase i Netflix so Zaklínačom,

keď som bol viac spokojný s Černobylom, ako celkom, no Zaklínač mal perfektnú

záverečnú epizódu, ktorá vystačila na všetkých predchádzajúcich sedem.

Naozaj ťažká otázka, ale asi lepší potenciál do budúcnosti má súčasný streamovací gigant

• 17.1.2020  16:30
    Ellmariachi
    (hodnocení, komentáře)

U mě vede N :-) 

• 17.1.2020  15:01
    silentname
    (hodnocení, komentáře)

Ak to budem porovnávať v rámci produkcie... tak viac mi asi sedeli veci, čo vyšli na Netflixe. Až na nejaké výnimky. Z produkcie HBO som toho moc nevidel.