Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Korona v kinech

Tak na co jste se chystali do kina, co kvůli koroně neuvidíte? :D 

Správce diskuze:

Atrekan
<< novější 2 1
    • 1.4.2020  18:13
    anglanek
    (hodnocení, komentáře)

Psychor: Film najít dovedeš,ale jinak to máš vyhrabaný

• 1.4.2020  17:36
    Kri-kri
    (hodnocení, komentáře)

jimikokta: Každý jsme nějaký. Někdo hysterčí z korony, neb si o té chorobě právě už něco přečetl a je si zároveň vědom, jak je na tom se zdravím, jiní jsou zas paranoidní a vidí za virem celosvětové politické spiknutí. Jdi se léčit, potrhlý chvilkaři a Hrušínského, Mináře a další pacienty podobného smýšlení vezmi sebou. Společně pak můžete ve vypolstrovaném pokojíčku bez kliky slintat nad Orwellem a bude vám blaze.

• 1.4.2020  14:58
    jimikokta
    (hodnocení, komentáře)

Kri-kri: Jj, určitě se nechám něčím naschvál nakazit, jen abych ti dokázal, že jsi hysterka ty a s tebou většina národa. Stačí se podívat na statistiky, plus si něco zjistit o tom viru a jasno má každej, kdo nemá v hlavě bublající marmeládu. To už je ale stejně jedno, bo už je to stejně celý v prdeli. Brzo začne 1984 live !

na příspěvěk reagoval Kri-kri
    • 1.4.2020  14:03
    Kri-kri
    (hodnocení, komentáře)

jimikokta: Další, který má keců plnou hubu, ale příkladem svým tvrzením nejde vstříc a nenechá se dobrovolně nakazit, aby nám všem dokázal, že zbytečně panikaříme.

na příspěvěk reagoval jimikokta
    • 1.4.2020  12:44
    jimikokta
    (hodnocení, komentáře)

Psychor: Souhlas. Ale jak hrach na stenu hazet.

• 1.4.2020  12:08
    Kri-kri
    (hodnocení, komentáře)

Psychor: Tak na co čekáš? Jdi se sám dobrovolně nakazit koronavirem, když je to jen neškodná rýmička, ať nám pak můžeš své poznatky z průběhu nákazy sdělovat poté, co je otestuješ sám na sobě. Další z Hrušínského stádečka sluníčkářů, kteří umí jen bagatelizovat, takové tu potřebujeme...

• 1.4.2020  11:43
    Psychor
    (hodnocení, komentáře)

JADIM: Podle vědců se v Británii nakazila polovina populace, přičemž to drtivá část lidí ani nezaregistrovala. Panika opravdu není na místě. Pokud se chceš za každou cenu něčeho bát, tak je logičtější obávat se chřipky.

• 1.4.2020  11:34
    JADIM
    (hodnocení, komentáře)

Psychor: Vedci tvrdia, že bez opatrení by sa nakazil každý človek na svete a zomrelo by asi 40 miliónov ľudí, čomu som ochotný veriť, keď vidím, ako sa to šíri. A ono to není príjemné mať koronavirus a to ani nespomínam seniorov

na příspěvěk reagoval Psychor
    • 1.4.2020  11:25
    Psychor
    (hodnocení, komentáře)

misiaq: Na chřipku zemře ve světě každoročně zhruba 650 000 lidí, ale nepamatuji, že by kvůli tomu někdy lidé panikařili a zaváděla se totalitní opatření likvidující ekonomiku. Vůbec nejde o zdraví lidí, je to naprostá komedie. Kdo alespoň trochu používá kritické myšlení, tak musí vidět, že se jedná o zcela záměrnou destabilizaci ekonomického systému založenou na klasickém obchodu se strachem. Za potlesku vystrašených ovcí míříme směrem k totalitní globální nadvládě. 9/11, koronavirus... za několik let se můžeme těšit na další část. Absurdně čitelné a předvídatelné.

na příspěvěk reagoval JADIM , jimikokta , anglanek
    • 31.3.2020  17:41
    misiaq
    (hodnocení, komentáře)

Psychor: kolektivna imunita ale za aku cenu? tebe mozno nevadi, ze rodicia alebo stari rodicia budu v tisicoch pribudat do statistik obeti, ale ja by som svojich este rad dlhsie mal nazive.

Vecne k diskusii by som rad poznamenal, ze distribuciam by mozno teraz bolo nacim objavit 21. storocie a sice, ze by mohla ist distribucia priamo na stream plateny. Vela ludi ma doma kvalitne vybavenie a mozu si pozriet film na velkej obrazovke, alebo platne plnohodnotne.

Staci pustit 4k v AV1 kompresii.

• 30.3.2020  22:05
    prkalil
    (hodnocení, komentáře)

Určitě nás čekají zajímavé časy. Ale nemusí to být nutně jen průsr.

• 30.3.2020  21:40
    Kudly4
    (hodnocení, komentáře)

Hodně lidí nechápe, že korona (samozřejmě vypuštěná s úmyslem) je jen záminka k něčemu horšímu. No čas ukáže a rád bych se mýlil :)

• 30.3.2020  21:05
    CarnTheNunya
    (hodnocení, komentáře)

jimikokta: klídek, nepropadej panice, pusť si film a uvolni se

• 30.3.2020  21:05
    anglanek
    (hodnocení, komentáře)

jimikokta: po KV přijde kokot

• 30.3.2020  20:46
    prkalil
    (hodnocení, komentáře)

anglanek: i Radim Špaček dává koronaviru rok, maximálně dva... 

• 30.3.2020  20:40
    prkalil
    (hodnocení, komentáře)
    • 30.3.2020  20:35
    jimikokta
    (hodnocení, komentáře)

V ČR se všichni totálně zbláznili ! A vlastně už v celé Evropě. Je smutný tohle vidět a vůbec se netěším na to, co příjde po KV. Tohle je průser jako kokot. Velký kokot. A aby tu někdo nedržkoval, že to není příspěvek o kině, tak jen napíšu, že ano, kina budou taky po kokot v p... !

na příspěvěk reagoval anglanek , CarnTheNunya
    • 30.3.2020  20:07
    anglanek
    (hodnocení, komentáře)

Prymula trefil do konce března 3000 nakažených,tak trefí i dva roky zavření hranic

na příspěvěk reagoval prkalil
    • 30.3.2020  19:27
    prkalil
    (hodnocení, komentáře)

ale fakt je, že tento způsob března i mně zdá se býti poněkud nešťastným

• 30.3.2020  19:01
    prkalil
    (hodnocení, komentáře)

Kudly4: to není hnusný, je to jen názor ... - ale - to neznáš lidstvo, ono se z toho vyblíže, uvidíš

• 30.3.2020  18:57
    Kudly4
    (hodnocení, komentáře)

nechci být hnusný, ale do kin se už nikdo a nikdy nevrátí 

• 22.3.2020  16:11
    anglanek
    (hodnocení, komentáře)

Psychor: Zatím to tak nevypadá...

• 22.3.2020  13:24
    JADIM
    (hodnocení, komentáře)

Psychor: To je teda vidno, ako sa z toho dostávajú. Oni sa pripravujú na COVID-20 :D

• 22.3.2020  12:26
    jimikokta
    (hodnocení, komentáře)

Psychor: Souhlas. Angláni zase jedou bomby.

• 22.3.2020  09:40
    prkalil
    (hodnocení, komentáře)

CarnTheNunya: přesně tak

• 22.3.2020  06:03
    Psychor
    (hodnocení, komentáře)

JADIM: Naopak. Tady budeme mít virus hodně dlouho, jelikož je nám bráněno nakazit se a vytvořit si tak kolektivní imunitu. O ekonomické apokalypse ani nemluvě. Zatímco třeba Británií se epidemie velmi rychle přežene.

na příspěvěk reagoval jimikokta , JADIM , anglanek , misiaq
    • 20.3.2020  23:11
    JADIM
    (hodnocení, komentáře)

Slovensko a Česko sa pravdepodobne dostane z korona vírusu skôr, ako celá západná Európa a USA, malo by to byť v máji, ale ja (asi naivne) stále dúfam, že to bude ešte v apríli. Podla mňa, ked sa z toho dostaneme, tak sa otvoria aj kiná a budú sa premietať hlavne filmy, ktoré boli premierované krátko pred uzavretím kín, napr. Onward, Neviditeľný, Fantasy Island..., kto vie, možno budeme mať pred ostatnými krajinami taký náskok, že tam dajú aj filmy spred pár mesiacov. Na nové filmy si počkáme minimálne dovtedy, kým sa neuzdravia krajiny 1. sveta, ale aspoň budeme môcť dohnať to, čo sme kvôli tomuto vírusu zmeškali :)

• 18.3.2020  18:27
    jimikokta
    (hodnocení, komentáře)

Proc se tomu tolik lidi divi, ze se skupuje tolik toaletaku ? Ted se jim ted vsichni smejete, ale pockejte, az vam hajzlpapir dojde. Pak zmizi lopuchy, zacnou po ulicich pobihat kocky a stenata s hnedyma skvrnama na srsti, vsichni se budou furt drbat na prdeli a tak dale a tak dale a tak dale. Jeste se vam bude po nocich zdat o krasne jemnym kousku cisteho toalitniho papiru a tise zavidet sousednum s cistou prdeli.

• 17.3.2020  13:21
    Kri-kri
    (hodnocení, komentáře)

A takhle to dopadá, když smradi mají koronové (dříve uhelné) prázdniny a už ani v těch nákupákách se nemůžou srocovat.

• 17.3.2020  13:19
    Atrekan
    (hodnocení, komentáře)

Kri-kri: Ano, suďte národ, k němuž sám patříte, podle jedné skupiny, o níž nic nevíte. A hlavně, a to především, si pořádně zanadávejte a šiřte nenávist, které je v této době zapotřebí dvojnásob. Když se podíváte na popis této diskuze, objevíte tam emotikon, naznačující její povahu. V této povaze se diskuze vede, netřeba to chápat jinak a ztrpčovat si tím život

• 17.3.2020  13:10
    CarnTheNunya
    (hodnocení, komentáře)

Já chtěl bych být ten nejlepší,
    jak nikdo přede mnou.
    Tu zkoušku musím zvládnout sám,
    A trénink je věc má.
    Celou zemi prohledám,
    Půjdu dál a dál.
    Chci pokémonům rozumět
    A jejich sílu znát.
    Pokémon, všechny chytit máš!
    To jsem já i ty
    Můj osud nic nezmění.

Pokémon.
    Ooo, můj příteli nej,
    Svět se zdá být někdy zlej.
    Ruku v ruce jít,
    Tvé srdce i kuráž mít,
    S odvahou se půjdem prát,
    Pokémon,
    Všechny chytit máš!
    Všechny chytit mám!
    Jéééjééé
    Každé výzvě se postavím,
    Už není proč se bát.
    O své místo pod sluncem
    se musí bojovat.
    Pojď semnou, teď šanci máš,
    Sen máme před sebou.
    Prolomíme každou hráz,
    Tak buď mou posilou.
    To jsem já i ty,
    Můj osud nic nezmění.
    Pokémon.
    Ooo, můj příteli nej,
    Ruku v ruce jít,
    Tvé srdce i kuráž mít,
    Pokémon,
    Všechny chytit máš!

Všechny chytit mám!
    Všechny chytit mám!
    Všechny chytit mám!
    Všechny chytit mám!
    Jééé!
    To jsem já i ty,
    Můj osud nic nezmění.
    Pokémon.
    Ooo, můj příteli nej,
    Ruku v ruce jít,
    Tvé srdce i kuráž mít,
    Pokémon,
    Všechny chytit máš!
    Všechny chytit mám!
    Pokémon!

• 17.3.2020  13:05
    Kri-kri
    (hodnocení, komentáře)

CarnTheNunya: Tři příspěvky po sobě sotva v minutovém intervalu, v každém jeden odkaz. Naráz to vložit nešlo, tapetáři?

Taky bych si mohl pustit 10. díl seriálu Covington Cross. A nebo poslední sedmou řadu Internátu, kdy už je polovina školy v karanténě a lék v nedohlednu. A budu se modlit, ať nedopadnu jako Elsa.

• 17.3.2020  12:58
    CarnTheNunya
    (hodnocení, komentáře)
    • 17.3.2020  12:57
    CarnTheNunya
    (hodnocení, komentáře)
    • 17.3.2020  12:57
    CarnTheNunya
    (hodnocení, komentáře)
    • 17.3.2020  12:46
    Kri-kri
    (hodnocení, komentáře)

CarnTheNunya: Příhodná mi v tuto chvíli přijde Pohádka o putování. Není nad představu, že každým dnem mohu skončit jako Orlando.

A nebo co třeba tento dokument? Taky poměrně aktuální: https://www.youtube.com/watch?v=m8ZwunkZWtQ

• 17.3.2020  12:43
    JADIM
    (hodnocení, komentáře)

Kri-kri: Toto je filmová databáza. Prečo by tu mali ľudia opisovať to, ako im korona marí sociálny život? Aj keď aj to sa tu píše..

• 17.3.2020  12:13
    CarnTheNunya
    (hodnocení, komentáře)

vole zachovej klid a pusť si film

<< novější 2 1