Diskuze

Pro zapojení do diskuze musíš být registrovaným uživatelem a nejdříve se přihlásit do svého ČSFD.cz účtu. Registraci i přihlášení najdeš vpravo nahoře v menu "Uživatelská zóna". Pokuď ještě nemáš na ČSFD.cz ohodnocených alespoň 200 filmů, bude ti pro začátek zpřístupněno pouze diskuzní fórum "Začátečníci", do zbylých diskuzních fór dostaneš přístup, jakmile ohodnotíš 200 filmů.

Vzkazy

Tohle není diskuze, ale jen vzkazy.... Máte nějaký závažný problém, tak to vzkažte, třeba se někdo ozve, tak nějak to ted funguje a je nastavený. 

Můj vzkaz je takový obecný...

Všichni kdo jste odjeli na lyžovačku do Itálie i když už jste věděli, jak závažný to je, všichni kdo jste se vrátili už v  pátek (místo soboty) vychcaně, aby jste nemuseli do karantény, vy všichni, který upřednostňujete  svojí dovolenou-zájmy před zdravím svých spoluobčanům vy všichni běžte DO PRDELE !!! 

PS- Tohle smazat (hodit do koše) nemůžu-nesmím !!!!  Třeba se tady časem objeví pro někoho zásadní vzkaz....

Správce diskuze:

PROCESOR
<< novější 7 6 5 4 3 1
    • 4.4.2020  22:32
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

CarnTheNunya: Už sem to asi viděl, ale zkouknu z nova...) 

• 4.4.2020  22:30
    CarnTheNunya
    (hodnocení, komentáře)

PROCESOR: Je to sice béčko, ale moc dobrý béčko. I první díl je výborný a doporučuju ho. 

na příspěvěk reagoval PROCESOR
    • 4.4.2020  22:27
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

CarnTheNunya: Díky za tip

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya
    • 4.4.2020  22:26
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

A že posilní solidarita-charita na který se v dobách hojnosti zapomíná...

• 4.4.2020  22:26
    CarnTheNunya
    (hodnocení, komentáře)

já bych to nehrotil, uklidnil se a pustil si dobrý film o nákaze https://www.csfd.cz/film/118692-resident-evil-apokalypsa/ :)

• 4.4.2020  22:24
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

anglanek: Myslel sem to jinak, že si budeme vážit práce, zdraví, a že šili, no když se stát nepostaral, tak co zbývalo...

• 4.4.2020  21:53
    anglanek
    (hodnocení, komentáře)

PROCESOR: Polovina těch švadlen tím dávala najevo nespokojenost s vládou a posilní nás hovno...Počkej na ty stovky trestních oznámení,až se ten svrab přežene

• 4.4.2020  20:43
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

Romca29900: Přesně, věřím, že to dáme. Líbilo se mi, jak jsme se dokázali semknout a šít roušky. Nejsme jenom národ co je hrdý a mává vlajkami, když vyhrajeme mistrovství v hokeji. Věřím, že nás to posilní a budeme si vážit věcí, který jsme doposud brali, jako samozřejmost.

na příspěvěk reagoval anglanek
    • 3.4.2020  19:44
    Romca29900
    (hodnocení, komentáře)

Hlavně vydržet a ve zdraví přežít :-)

• 3.4.2020  14:16
    Idée_fixe
    (hodnocení, komentáře)

jarous: :-DDD

Možná dle toho, jak byla oděna, umocněno pobroukáváním melodie ze stejnojmenné symfonické básně Rimského-Korsakova. :-D

• 3.4.2020  10:53
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

jarous: Podle toho, jak byla ukecaná .

• 3.4.2020  10:52
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

Stoka: To rád slyším.

• 3.4.2020  10:13
    Stoka
    (hodnocení, komentáře)

PROCESOR: Snažím se příspívat do diskuzí co nejmíň. Jo, mám se fajn :)

• 2.4.2020  19:21
    jarous
    (hodnocení, komentáře)

Idée_fixe: Nooo to by mohlo fungovat, ale jak pod tou rouškou vlastně zjistil, že se jedná o Šehrezádu? :-o

na příspěvěk reagoval PROCESOR , Idée_fixe
    • 2.4.2020  18:29
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

Díky za tipy, promyslím to. )

• 2.4.2020  15:28
    Idée_fixe
    (hodnocení, komentáře)

jarous: :-D

Tak ať si předem doma připraví lístečky se vzkazem a telefonním číslem, a má vystaráno. ;-)

na příspěvěk reagoval jarous
    • 2.4.2020  15:02
    jarous
    (hodnocení, komentáře)

Idée_fixe: No jo, ale nebude to jen nějaké huhlání?  Ovšem záleží na síle roušky, nebo respirátoru :-)

na příspěvěk reagoval Idée_fixe
    • 2.4.2020  14:29
    Idée_fixe
    (hodnocení, komentáře)

PROCESOR: No tak jí rovnou oslov ;-)

• 1.4.2020  20:11
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

Stoka: Jo díky, jaksi žiješ, dlouho sem Tě neviděl...

na příspěvěk reagoval Stoka
    • 1.4.2020  19:58
    Stoka
    (hodnocení, komentáře)

PROCESOR: Upřímně pobavilo :-D

• 1.4.2020  17:54
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

Idée_fixe: No vidíš to mě nenapadlo, zase aby  si nemyslela, že mám nějakej tik...)

• 1.4.2020  05:16
    Idée_fixe
    (hodnocení, komentáře)

PROCESOR: :'-DDDDDD

Ale může - dle tvých očí. ;-) Každopádně příště na ni raději (spiklenecky) mrkni, to bude jistější... ;-)

• 31.3.2020  23:49
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

Sedím v metru a jedu do práce. Na další zastávce přistoupí hezká Šeherezáda a já se na ní lišácky usmívám. Trvá mi další dvě zastávky než mi dojde, že můj světácký úsměv nemůže přes ten náhubek vidět...

na příspěvěk reagoval Idée_fixe , Stoka
    • 28.3.2020  14:30
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

jarous: Taky se mi líbil )

• 28.3.2020  09:20
    jarous
    (hodnocení, komentáře)

PROCESOR: Je to šikulka :-)

• 28.3.2020  01:03

Uživatel PROCESOR smazal svůj příspěvek.

• 28.3.2020  00:55
    Idée_fixe
    (hodnocení, komentáře)

PROCESOR: Jůůů.... ;-)

• 28.3.2020  00:28
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

Idée_fixe: ♥ ♥ ♥

• 28.3.2020  00:17
    Idée_fixe
    (hodnocení, komentáře)

PROCESOR: :-DDD

Jsem se nesmála ani tak tomu, že to bylo z mejlu a nešlo to otevřít, jako spíš tomu tvému vysvětlování, zejména té části o počítači v práci. :-DDDD Takže vlastně účel - pobavení - to splnilo. ;-) :-DDD Díky. :-)

• 27.3.2020  22:00
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

Třeba vir...)

To byl jen vtip...)....

• 27.3.2020  21:55
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

jarous: Sem Ti to Jaroušku poslal do mejlu ten pejsek je váženě roztomilej, by mě jen zajímalo jestli je to udělaný počítačem nebo ne, pro ostatní normální uživatele, klidně mi pošlete do pošty svůj mejl já vám na oplátku pošlu něco hezkýho..)

• 27.3.2020  21:53
    jarous
    (hodnocení, komentáře)

PROCESOR: No jo vrtat do mejlu se nedá....

• 27.3.2020  21:09
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

Nevím jestli vám to půjde otevřít sem si vzpomněl, že je to z mejlu...Když tak někdo poraďte, jak to mám separovat tu přílohu. Nejsem IT, sem lopata. Sem to chtěl dát do deníčku a taky mi to nejde, takže sorry, ale možná jste se právě nasmály zrovna tomu, jakej sem počítačovej mág..)

Sem šel na učební obor s tím, že se budu živit rukama (moc šikovnej stejně nejsem) a stejně za pár let přes 50% svý pracovní doby sem u počítače (tomu říkám pokrok) a něco hledám, nebo vyplňuji kundoviny....

na příspěvěk reagoval jarous , Idée_fixe
    • 27.3.2020  19:59
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)
    • 27.3.2020  19:58
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

jarous, pursulus: Tak třeba se svým autem si povídám běžně a to bylo i před pandemií. Až mi jednou odpoví a začne se měnit tak si oddychnu, čekám na ty transformery už pěkně dlouho...

• 27.3.2020  18:13
    anglanek
    (hodnocení, komentáře)

pursulus: Lepší jak Boris. Nemáš půjčit pětistovku?

• 27.3.2020  10:57
    pursulus
    (hodnocení, komentáře)

jarous: Já si samozřejmě se zviřátky, rostlinami i vybavením domácnosti povídám. A oni mi neodpovídají, což je přirozené. Tato mám opravdu korekci, že jsem nesklouzl do "stavu věšteckého".

Že situace se ale horší, toho je důkazem tato příhoda: Můj psychiatr se po sezení ke mně naklonil a pošeptal mi: "Myčka nádobí na mě včera promluvila a sdělila mi pravdu o koronaviru. Přichází z vesmíru!", a řekl si o pětistovku.

Nechci vzbudit veřejnou paniku, ale něco tady není v pořádku. Kdoví, kdo nás vede a kam? Co když nás vedeou do záhuby? Poznáte snad za rouškou, jestli k národu skutečně hovoří Prymula? Co když to jsou ONI?

na příspěvěk reagoval anglanek , PROCESOR
    • 26.3.2020  16:32
    jarous
    (hodnocení, komentáře)

Přátelé, to, že v karanténě mluvíte se svými zvířátky, rostlinami a vybavením domácností, je NORMÁLNÍ. Kvůli tomu volat nemusíte.Odbornou pomoc vyhledejte, až když vám začnou odpovídat.

Česká psychiatrická společnost

a přetížení psychiatři.

na příspěvěk reagoval pursulus , PROCESOR
    • 25.3.2020  09:24
    jarous
    (hodnocení, komentáře)

pursulus: :-))))

• 25.3.2020  00:41
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

pursulus: ))))))))

• 25.3.2020  00:32
    pursulus
    (hodnocení, komentáře)

Přání Neznámého pacienta na nápis na jeho náhrobek, 25. března 2020:

"Umřel jsem na Aids, běžte do prdele s koronavirem!"

na příspěvěk reagoval PROCESOR , jarous
    • 24.3.2020  17:00
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

Endlesska: Maj tam spoustu přivandrovalců z jižní Ameriky...

• 24.3.2020  16:55
    PROCESOR
    (hodnocení, komentáře)

jarous: Jo taky proti nim nic nemám spíš naopak, chvála.

• 24.3.2020  15:46
    Kri-kri
    (hodnocení, komentáře)

CaptainAss: Myslel jsem to tak, že obyvatelek Strání, co absolvovaly zrovna tuto školu mimo oné Lídy asi těžko bude víc, tudíž je to ideální poznávací znamení a kdo ji zná, automaticky by najisto věděl, o koho se jedná. A že by se tu objevila je vyloučeno, za celých 19 let se mi nepodařilo na internetu natrefit na nikoho z mvých školních let.

A když už jsem tedy u těch vzkazů, rovněž by mě velmi potěšilo, kdyby se ozvala jistá Klára G. z Brna - Tuřany, kterou jsem na podzim 1994 poznal ve špitále (poznávací znamení: líbily se jí písničky z tehdejšího pořadu Gumáci, zejm. Sládkovo Dr. Country a Kalvodova Činky, dýmka, kníry).

• 24.3.2020  15:01
    CaptainAss
    (hodnocení, komentáře)

Kri-kri: Tu ona bohužel nezná, chodidla jinam, ale třeba se tu objeví někdo, kdo jí zná.. nebo ona sama :)

na příspěvěk reagoval Kri-kri
    • 24.3.2020  14:43
    Kri-kri
    (hodnocení, komentáře)

CaptainAss: Škoda.:( Ale třeba ji zná ta osoba, kterou ze Strání znáš ty, kdyžtak se zkus poptat. Já i Lída jsme v 90. letech chodili na ZŠ i SŠ pro nevidomé a slabozraké v Brně Pisárkách, ona byla o dvě třídy výš než já. Jelikož nyní žijeme v době, kdy nevíme, zda se nenakazíme koronavirem a do týdne neskončíme na márách, tak bych jí tímto způsobem ještě alespoň rád vzkázal pozdrav. Koneckonců, nacházíme se v diskusi Vzkazy, tak ať splní svůj účel.:)

na příspěvěk reagoval CaptainAss
    • 24.3.2020  14:09
    CaptainAss
    (hodnocení, komentáře)

Kri-kri: Juj, to je hezké, bohužel tu neznám:)

• 24.3.2020  13:42
    Kri-kri
    (hodnocení, komentáře)

CaptainAss: Zeptal jsem se proto, že ze Strání byla jedna z mých dávných školních lásek, jistá Lída M.:)

• 24.3.2020  13:27
    CaptainAss
    (hodnocení, komentáře)

Kri-kri: Já nemám na mysli lidi jen lyžaře, ale i lidi co dojeli z Nizozemska, Číny, apod. 
    A ze Strání nejsu, jen tam někoho znám :D 

• 24.3.2020  13:19
    Kri-kri
    (hodnocení, komentáře)

CaptainAss: Tak jestliže oba máme na mysli lyžaře, tak se právě shodneme.:) A koukám, že jsi z okresu Uherské Hradiště, ne náhodou ze Strání?:-)

• 24.3.2020  13:00
    CaptainAss
    (hodnocení, komentáře)

Kri-kri: My dva se očividně nedohodneme a dál to komentovat nebudu, jelikož mám užitečnější věci na práci a jedny nervy. Každopádně se chci opravit, tu větu jsem zformulovala špatně - výrokem "tyto lidi" jsem myslela lidi, co jeli do rizikových oblastí. Nikoliv lidi, co to chytili přenosem. 

• 24.3.2020  10:57
    Kri-kri
    (hodnocení, komentáře)

CaptainAss: Ano, je to jak házet hrách o zeď, neboť tvoji výtku nechápu. Ukaž mi, kde píšu, že bych kamenoval lidi, kteří se nakazili v ČR místním přenosem? Nic takového jsem nikde nenapsal, celou dobu tu ostře kritizuji lyžaře a cestovatelské zbohatlíky, kteří to sem dovlekli z ciziny. A naše vláda jim bohužel umožnila návrat a vpustila je zpět do ČR, když už bylo evidentní, že naprostá většina z nich si přiveze jako suvenýr koronavirus. Měli zůstat v Itálii a nechat se léčit tamním zdravotnictvím. V tomto případě mi jednání Vojtěcha a Petříčka silně připomnělo konání Džanibega, jenž roku 1347 nechal katapultovat morem nakažené a mrtvé Mongoly přes hradby Kaffy. Je to zcela totéž, vláda věděla, že do ČR vpustí nakažené biologické zbraně a přesto jim umožnila se vrátit a dokonce se pak i volně pohybovat, neboť se karanténě vychcaně vyhnuli.

<< novější 7 6 5 4 3 1