Reklama

Reklama

Diskuze - KurvárnaVirus Covid-19

KurvárnaVirus Covid-19

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

verbal

Jop, celý svet naletel, celá vedecká obec naletela, všetky vedecké štúdie sú podmáznuté kde zase, celá vedecká a odborná obec im dôveruje(lebo im narozdiel od teba aj rozumie) a ty si na to kápnul.

Byť si niečím takto istý a nepripustiť si možnosť, že to ten svet má pravdu a ja sa mýlim. Že možno mi niečo uniká. Hmm. Priblblý hlupák s egom veľkosti galaxie. Mojko, ty radšej o egu pomlč, oki? :) Ja tu nie som ten, kto si myslí, že vyzrál nad všetkou odbornosťou sveta.

PetrPan

PetrPan (hodnocení, recenze)

verbal , fantassia

No, pochopitelně, ale nástrojem moci se stal šmejd, tedy nefunkční vakcína? Tedy bublinka, kterou by těm, jak se jim říkává Oni, kdokoliv neumlčený pořád mohl bez větší námahy a jednoznačně prasknout a ta rána by jim ten pečlivě budovaný domeček z karet jistojistě shodila? Ne, ne, to mi prostě nesedí.  Nehledě na to, že NWO a podobný srágory byly vždycky na hony vzdálený tomu, o čem bych kdy vážně přemýšlel.  Podobný myšlenky pak totiž vedou k hledání symbolů a tajných zpráv mezi řádky.....už je tam vidíte?😀  Z mýho pohledu svět degeneruje, ale bez kormidelníků.  Což je možná temnější, než ta vaše představa o nadlidech s nadvizemi....

fantassia

fantassia (hodnocení, recenze)

PetrPan

pravda bývá jednoduchá :-)že by princip logické úspornosti nebo-li  skloňovaná Occamova břitva, prakticky jedno jakou nomenklaturu použít, bible používá ostrý meč, který proniká a nemilosrdně odřezává pravdu od lži, je to pro některé neuvěřitelné, ale mamon světem vládne? :-)

na příspěvěk reagoval PetrPan

verbal

verbal (hodnocení, recenze)

PetrPan

Tak přesně na tohle doba uzrála. Informační kanály pod kontrolou a jejich majitelé také chrochtají blahem. Vždyť co může být pro virtuál lukrativnějšího, než když zavřou dezinformacemi vyděšené stádo v chlívcích, kde jen hltá onlajn obsah a nakupuje  v ešopech... Všichni nezávislí a s trochou erudice byli ihned kancelačně zkulturněni a jinak záměrně diskreditováni, a když se ti partička pandementů a hyen pomocí masmédií okamžitě snaží ničit léta budované živobytí, raději držíš hubu.

na příspěvěk reagoval PetrPan

PetrPan

PetrPan (hodnocení, recenze)

verbal

Kokotporátní dohody a ruka ruku myje, samosebou. Ale tohle je moc vysoká hra patriotů  i na takové žraloky. Vypustit do světa placebo za bambiliardy? Moc velký sci-fi. Jop, píchnout do žilky všem, to je sice zbytečný, ale na to se dá tlačit. Nikomu neuškodí, ale někteří moc zbohatnou. Ale nefunkční či defektní shit...voee.

na příspěvěk reagoval verbal, fantassia

verbal

verbal (hodnocení, recenze)

PetrPan

Ale no tak, pandementní bulvár je jedna věc, ale opírat se o přitroublého kokotka, jemuž ego mohutně přebujelo intelekt, je na Tebe dost nedůstojné. Velký buzi-ness mezi velkými zmrdy se házením hoven po sobě přece nikdy nedělá a nedělal! On má každý nějaké ty kostlivce, vzájemně o nich vědí, a začít něco takového by bylo kontraproduktivní pro všechny zúčastněné. Trh je megaobrovský, velkkých sráčů jen pár, čili se spokojeně nažerou všichni. Nebo jsi snad někdy viděl, že by Henkl plival na Proktra, že do těch čistících sajrajtů mixuje toxické sračky, ČEZ na EON, že jsou zkurvení zloději a předražovači, Mercedes na Bavorák, že má napiču motory atd, atp? Tam se používají zcela jiné metody. Shodou okolností mimo jiné například ty jakože "nezávislé" studie, které slouží i pro pasení pandementů. Když víš jak, tak po kterékoliv půjdeš až ke jmenovitému zdroji, najdeš nějaké farma chechtáky.

na příspěvěk reagoval PetrPan, Gladiator15

jardariha

jardariha (hodnocení, recenze)

Gladiator15

Chápu že ty sračky co tady píšeš celou tu dobu potřebuješ jakkoliv omluvit. Jsi perfektní manipulátor, ale musel by ti to v prvé řadě někdo sežrat, víš ňufíku? Perfektně bys zapadl někam do politiky nebo mezi jiné prolhané zmrdy, třeba do reklamy.

jardariha

jardariha (hodnocení, recenze)

Gladiator15

Máš jistě na mysli např lháře z Lancetu, který lhal už o původu viru, viď ty nebetyčný kokote.

Peková se jistě nechce srát mezi takovou pakáž, stačí že je odbornice.

Zase ses sem přisral abys tady psal totální kokotiny? Tak piš, my se rádi pobavíme a zase odtáhneš jako smradlavý pes do řiti, kam patříš, vylízané pako:-D

bravo1

bravo1 (hodnocení, recenze)

Nettrass

Já tam vidím, že průměrný věk hospitalizovaných očkovaných je vyšší než hospitalizovaných neočkovaných.

prkalil

prkalil (hodnocení, recenze)

Je dobré si uvědomit, že i doktoři jsou jen lidi a i mezi nimi se vyskytují magoři, i když třebas mají titul Ph.D.

 

 

na příspěvěk reagoval cyphercz

prkalil

prkalil (hodnocení, recenze)

"Za čtvrté, ukázalo se, že ačkoliv už studenty medicíny učíme kritickému přístupu v hodnocení vědeckých dat, některým lékařům na klíčových místech tato schopnost či spíše způsob myšlení chybí. Proto ty nesmyslné dohady o rouškách, termíny jako „chřipečka“ nebo „infodemie místo pandemie“. Některé medicínské elity prostě selhaly a nikdy se neomluvily."

(z Deseti koronavirových lekcí MUDr. Veselky)

Uživatel prkalil smazal svůj příspěvek.

PetrPan

PetrPan (hodnocení, recenze)

Gladiator15

No ano, to že vyvozuje nějaké své závěry na základě vlastního pozorování koronaviru či řekněme "rychlovýzkumu" je jedna věc, ale že takový názor, kromě mediálních Chvilek poezie nebyla schopna předhodit vědecké obci, tedy jakkoliv publikovat, to je rozhodně k zamyšlení.  A je to  taky jedna z těch věcí, co mi na téhle paní doktorce vadí.  

PetrPan

PetrPan (hodnocení, recenze)

Nettrass

To, že bychom mohli stát na hranici epoch, je samozřejmě možné a taky mě to už napadlo. Nicméně to je otázka na budoucí historiky:-)   

Nettrass

Nettrass (hodnocení, recenze)

Gladiator15 , PetrPan

Co když to je jen úvod do celkové změny systému. Možná výraznější. než byl přechod feudalismus-kapitalismus. Vzhledem k tomu, že peníze nejsou kryté a vytváří se z dluhu... Dnešní systém prostě není udržitelný ve více oblastech. Ten kdo se pak nestačí přizpůsobit bude mít problém. Stačí si vzpomenout jak dopadli feudální státy, které včas nepřešli ke kapitalismu.

na příspěvěk reagoval PetrPan

Nettrass

Nettrass (hodnocení, recenze)

Ale Ty genetické čipy v té vakcíně jsou. Zdůrazňuju genetické. To je vlastně forma příkazu. Lidé slyšeli čipy a znali jen ty v elektronice, tak mysleli, že jsou to ty samé. Prostě čip jako čip.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Gladiator15

Jednoduchá otázka. Proč to teda nezabírá ta "zázračná vakcína"? Na sračky je to teď zase všude a proockovanost v tom roli evidentně nehraje. Takže vážení. Ehm něco je tu špatně?! Na to člověk nepotřebuje titul aby mu to došlo, pokud nemá úplně vymytej mozek.

Swansea

Swansea (hodnocení, recenze)

Gladiator15

To je oxymoron, hlupáčku.  Stárneš  a nervózniš. Tu  riť vyjebe jiná další garnitura.

Nuda od tebe. Žádný posun, těžká stagnace. 

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

PetrPan

A k Pekovej asi toľko.

V 2020 tvrdila, že vírus je umelého pôvodu, že ona ho skúmala. Keď sa jej opýtali na štúdiu, ktorú robila, tak povedala, že ju poslala do časáku na peer-review, ale že jej ho vrátili, lebo tá téma bola "too explosive"

No, problém číslo jedna. Ak by to tak bolo, tak by to máloktorý časopis odmietol, lebo taká téma by pritiahla pozornosť a čítanosť. Z čoho by mal teda časopis zisk. Ale dajme tomu. Možno to bol dobrý časák a nechce si kaziť povesť nejakým bullshitom :)

Problém číslo dva. Prečo ju teda na recenziu neposlala do iného časáku? Na to už neodpovedala. Ale dajme tomu, že to spravila, že ju rozposlala kade tade. Ak jej tu štúdiu nikto nechcel zverejniť, kľudne si svoju štúdiu mohla zavesiť kdekoľvek na web, blog, FB to je jedno, vo forme preprintu. Doteraz tak neurobila. Čiže sprosto klamala. To mi úplne stačí, čo sa Pekovej týka. A to je dôvod, prečo sa vždy argumentuje dokázateľným výskumom a nie autoritou.

na příspěvěk reagoval PetrPan

Swansea

Swansea (hodnocení, recenze)

Gladiator15

Už chápu, proč  zvitezilo Olano. Mluvků a přizdisráčů. Tu  moudrou sračku 22:05  je výmysl na zakázku nebo se už jako prostitut nudíš? 

na příspěvěk reagoval Gladiator15

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

PetrPan

Bigfarma kľudne môže u politikov lobovať. Na tom nie je nič neuveriteľné ani konšpiračné. V zmysle, preočkovať je potrebné úplne každého, aj malé deti, aj keď to tak úplne nepotrebujú. Ale čo sa týka kvality produktu, tak tá tam je. Skúsme všetci hádať, kedy sa lobuje lepšie, keď máme shit produkt, alebo keď máme fasa produkt ktorý funguje a v podstate sa predáva aj sám. Tie firmy v tom fachu idú celé dekády, vedia ako na to. Finančne sa im proste viac oplatí vypustiť kvalitu, zvlášť keď je ich produkt pod prísnym drobnohľadom celého sveta. Hlavne vedeckým drobnohľadom. NIkdy za celú históriu našej civilizácie nebolo nejaké liečivo pod tak prísnym drobnohľadom, ako je teraz vakcína na kovid.  Neoplatí sa im podvádzať, na podvod by sa prišlo do mesiaca. A výdavky na tutlanie podvodu, teda uplácanie a všetko s tým spojené, by ich stálo kvadrilióny dolárov. Čiže, asi by sa nedoplatili, že :)

na příspěvěk reagoval Swansea

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

fantassia

Škatulky. Na to by vás bolo. Jak v 30. rokoch v Nemecku ☹️ Mám nejaký názor na jednu vec, automaticky mám taký a taký názor na všetko ostatné.

PetrPan

PetrPan (hodnocení, recenze)

verbal

Hele a to že spolu teda drží basu, jak tu už naznačil Gladiator, to si vysvětluješ jak? A nepráskla by všechny třeba Astra nebo Johnson, když jim začali dělat ostudu se sraženinama?...

Já jim nežeru  spasitelskou motivaci, ale rozhodně mi nesedí ani superkonspirační teorie. 

A k tý Pekový, když v onom rozhovoru od Swansey rozhodně neodmítla třeba bláboly o genetických čipech ve vakcínách a zamluvila to jakože humorem...eheh. To nechtěla ztratit fanoušky? Jinak její názory znám a přes veškerou úctu k jejímu vzdělání a praxi,  víc než vědecké poznání ji zajímá byznys a v době koronaviru zjistila, že může být i populární. Nic víc v ní nevidím. A jinak pozor virologická praxe taky může znamenat, že děláš rutinní laboratorní práci a nikam se neposunuješ. Výzkum a nejlépe ne komerční, ten má největší váhu. 

na příspěvěk reagoval Gladiator15, Gladiator15, verbal

fantassia

fantassia (hodnocení, recenze)

Gladiator15

hmm a já myslela, že tě nejvíc zajímá genderová fluidita, práva transsexuálů, ideologie Woke, inkluzivní matematika, homosexuální Superman, případně uctívání Grety a podobné hovnoty

na příspěvěk reagoval Gladiator15

Reklama

Reklama

Reklama