Reklama

Reklama

Diskuze - Postrádám zde...

Postrádám zde...

Ahoj,

přes tuto diskuzi nám můžeš odeslat tipy na přidání tvůrců a filmů, které na ČSFD.cz postrádáš, nebo na jejich úpravu a doplnění. Pokud si zde poprvé, přečti si prosím nejdřív následující informace. Děkujeme! 

Jak to funguje

Svůj požadavek prosím napiš jasně a stručně. Po vyřízení dám vědět ve formě příspěvku do diskuze. Po CCA 48 hodinách vyřízené příspěvky vymažu. Pokud zpětnou reakci mít nechcete, napište to přímo do příspěvku, a já ho po vyřízení hned smažu. 

Co zde přidávám

1) Tvůrce nebo film, který zde chybí, a chtěl bys, aby měl na ČSFD profil. Neposílej sem ale zbytečné množství tvůrců nebo filmů jenom proto, že tady nejsou! Snažíme se, aby zde byli všichni tvůrci i filmy, a časem je určitě doplníme. Není třeba psát sem! 

2) Tvůrce nebo film, který je významný a není tady. Rádi ho přidáme, ale platí to, co je napsané už v prvním bodě. 

3) Údaje ke tvůrcům (datum narození a úmrtí, odkaz na IMDB). Biografie, zajímavosti a profilové fotografie posílej přes příslušný formulář přímo u tvůrce přes kolonku přidat informace. Kolegové rádi přidají.

4) Údaje k filmům (země původu, žánr apod.) Často jsou tyto údaje ovšem těžké k posouzení, proto někdy nemusíme přidat. Obsahy, zajímavosti, tagy, související a fotografie posílej přes příslušný formulář přímo u tvůrce přes kolonku přidat informace. Kolegové rádi přidají.

5) Pokud u filmu chybí tvůrce nebo u tvůrce film, kteří už zde jsou. Ovšem pozor – u některých epizod nebo sérií seriálů chybí obsazení – to je v pořádku, postupně je doplňujeme. Prosím takové případy nám neposílej. Pokud chceš s doplňováním obsazení do epizod pomoct, napiš Formelinovi. 

Co zde nepřidávám

1) Návrhy na vylepšení ČSFD.cz. K tomu použij diskuzi Nová ČSFD.cz

2) Žádosti ohledně videí a galerií. K tomu použij diskuzi Popis videí a galerií

3) Žádosti ohledně seriálů posílej do diskuze Seriály s epizodami. Výjimkou je doplnění tvůrce do obsazení, pokud už je ostatní obsazení přidané. 

Upozornění, za které budeme rádi

Budeme rádi za každou upozornění na chybu na ČSFD (vyjma technických – k tomu prosím využij kontaktní formulář). K tomuto účelu slouží i diskuze bugz na ČSFD, ale můžete psát i sem. 

Co zbytečně moc nepiš

Prosím nezaplňuj zbytečně diskuzi požadavky na doplnění informací k pořadům. Těch je na ČSFD plno a chybí u nich spousta informací a není v mých silách to tady zvládnout. Děkuji za pochopení. 


PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
TomasSlach

TomasSlach (hodnocení, recenze)

Bludiště - olympijský speciál

tvůrci: Marek Dohnal

scénář: Marek Dohnal, Jaromír Vrlík

kamera: Tomáš Nikel, Pavel Vildomec, Jakub Fabian, Karel Kajfosz

zvuk: Petr Pokorný

střih: Petr Vlček, Jaromír Vašek

produkce: Aleš Jurda, Hana Bílá, Marcel Nevín

kostymér: Alexander Babraj

Zlatohlávek

Zlatohlávek (hodnocení, recenze)

TomasSlach

Menzel napsal technický scénář, ten se, pokud vím, neuvádí.

Poslední tři jsou dubl za někoho, ti se, pokud vím, také neuvádějí.

Viz Filmový přehled.

Uživatel Zlatohlávek smazal svůj příspěvek.

TomasSlach

TomasSlach (hodnocení, recenze)

Hobby naší doby

Účinkují: Jakub Prachař, Marie Tomsová, Hana Vávrová-Heřmánková, Vilma Cibulková, Jiří Helekal, Václav Noid Bárta, Marie Retková, Andrea Růžičková, Jitka Smutná, Adriana Sobotová

Uživatel emma53 smazal svůj příspěvek.

Uživatel mykhal smazal svůj příspěvek.

Reklama

Reklama

Reklama