Reklama

Reklama

Diskuze - Postrádám zde...

Postrádám zde...

Přes tuto diskuzi nám můžeš odeslat tipy na přidání tvůrců a filmů, které na ČSFD.cz postrádáš, nebo na jejich úpravu a doplnění.

 

Důležité informace:

1) Pro přidání tvůrce nebo filmu stačí, když pošlete do příspěvku pouze odkaz na IMDb.com 

2) Pro doplnění nebo úpravu informací u filmů nebo tvůrců stačí poslat do příspěvku pouze odkaz na ČSFD.cz

3) Zdroj bereme většinou z IMDB.com, pokud tam ale něco chybí nebo je neúplné, je možnost přidat i z jiného zdroje (např. wikipedie) nebo titulků (ideální je poslat odkaz, kde je možné je shlédnout). 

4) Biografie k tvůrcům, obsahy a zajímavosti k filmům a veškeré obrázky nebo videa nám posílej přes formuláře v příslušných sekcích v profilech daných tvůrců a filmů.

5) Po vyřízení požadavků dám vědět ve formě příspěvku do diskuze. Po CCA 48 hodinách vyřízené příspěvky vymažu. Pokud zpětnou reakci mít nechcete, napište to přímo do příspěvku, a já ho po vyřízení hned smažu. 

6) Duplicitní profily herců a filmů hlaste do této diskuze

Jiné diskuze

K návrhům na vylepšení ČSFD.cz slouží diskuze: Nová ČSFD.cz

K žádostem ohledně videí a galerií slouží diskuze: Popis videí a galerií

K žádostem ohledně seriálů rozdělených do epizod slouží diskuze: Seriály s epizodami


PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Autogram

Autogram (hodnocení, recenze)

Prosím do Obhajoba sa nekoná doplniť:

Scenár Ivan Garet

Tá rozhlasová hra ako predloha tam podľa obsahu asi nemá byť, lebo v obsahu sa píše, že je to pôvodná televízna hra, v titulkoch nič také ani nebolo.

chrispe

chrispe (hodnocení, recenze)

Zdravím, prosím přidat do Fedeltà https://www.csfd.cz/film/1133257-vernost-nade-vse/recenze/ herce

Carolina Sala https://www.csfd.cz/tvurce/568697-carolina-sala/diskuze/ (všech 6 dílů)

Leonardo Pazzagli https://www.csfd.cz/tvurce/316161-leonardo-pazzagli/galerie/ (všech 6 dílů) 


Maria Paiato https://www.csfd.cz/tvurce/84688-maria-paiato/galerie/

Sara Lazzaro https://www.csfd.cz/tvurce/234348-sara-lazzaro/galerie/

Elisa Di Eusanio https://www.csfd.cz/tvurce/145659-elisa-di-eusanio/galerie/

Sara Mondello https://www.csfd.cz/tvurce/502120-sara-mondello/diskuze/

Maurizio Donadoni https://www.csfd.cz/tvurce/168352-maurizio-donadoni/galerie/

Ostatní herci nejsou zatím tady na databázi

Zdroj: https://www.imdb.com/title/tt13956560/

Děkuji. (Příspěvek pak klidně smažte)

Uživatel DJ Rocco iNc smazal svůj příspěvek.

Uživatel mar48 smazal svůj příspěvek.

Uživatel mar48 smazal svůj příspěvek.

Uživatel mar48 smazal svůj příspěvek.

Uživatel mar48 smazal svůj příspěvek.

Uživatel mar48 smazal svůj příspěvek.

TomasSlach

TomasSlach (hodnocení, recenze)

u pořadu Rodina a já https://www.csfd.cz/film/255038-rodina-a-ja/prehled/

režie: Alan Lederer

scénář: Ivana Sovišová

kamera: Božek Slavík, Václav Malý

učinkují: Jana Páleníčková, Radka Dulíková, David Schneider https://www.csfd.cz/tvurce/29280-david-schneider/biografie/, Magdalena Zimová, Helena Dytrtová, Martin Sochor, Helena Němcová, Tomáš Borůvka, 

produkce: Marcela Týcová, Anna Becková

scénografie: Drahoslav Nikodém

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Reklama

Reklama

Reklama